Neviem, mal som pri hokeji snad asi vsetky mozne aj nemozne zranenia ( operovane kotniky, koleno, vykopnute zuby,otrasy mozgu, odtrhnute obocia, podvrtnutu krcnu chrbticu, polamane asi vsetky rebra, uplne znicene bedrove klby, .... ako mlady som bol na to dokonca hrdy. s odstupom casu a odkedy mam deti premyslam aky som bol hlupak. ako pise volodaj nestalo to zanic

zbytočne je brzdiť, keď sa šmýkaš po streche
v zime je útekom od reality hokej, v lete bajk

24.04.2021 - 09:18:54
00
Vzdy je to tak ako starnes vnimas a uvedomujes si veci inak. Preto mna niekedy rozculuje ked.detom vysvetlujem.nieco a.nedaju si povedat tak ako aj mne hovorili rodicia:)
24.04.2021 - 09:25:04
02
niektore veci ta rodicia naucit dokazu a niektore ta naučí iba zivot.

všetci vravia že som blázon a ja som lietadlo

asfalt je nutné zlo

24.04.2021 - 09:51:48
09
treba najst priestor medzi - len aby sa mi nic nestalo a uzivanim si zivota. lebo radsej sa niekde zrakvim (stat sa moze vzdy) ako dostat infarkt pred telkou.
ja ak som si nacal klby a zdravie tym mojim jazdenim ktore praktizujem poslednych 5 rokov a pridem na to az neskor - tak nevadi - lebo tie spomienky za to urcite stoja. aspon bude v cakarni o com pokecat :-D

bike je najlepsia droga - pretoze kazdy trip je uplne iny

24.04.2021 - 20:23:45
02
Moje staré pády a podobné katastrofy na bajku boli väčšinou (vždy) z nerozvážnosti alebo skôr pobláznenosti. Neviem či je na mieste ľutovať to, podľa mňa sa to malo stať aby som sa poučil a je lepšie, že som sa poučil tak, aby som si to pamätal, ako keby sa mi to malo stať znova. Našťastie teda bez nejakých vážnejších trvalých následkov

أفضل بطن من البيرة من سنام الروبوتات

24.04.2021 - 21:21:15
00
ved to som sa ta akurat chcel opytat - ze ako dlho si bol PN / kolko operacii mas po padoch, 'ktore stali za to' ...
je to recnicka otazka a nechcem aby sme sa tu zacali predbiehat v tom, ze kto je na tom horsie ;)
27.04.2021 - 00:41:08
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy ~ Chrániče)
keyboard_arrow_up