Medzi časom som nahadzoval kamošovi CC do oboch kolies... No a musím povedať že celkom na pohodu, asi to chce ozaj len trénovať a trénovať... 😁
06.05.2021 - 16:39:47
01
valecek napísal:
mne to nahadzovali v s2ervise :D22

spomenul som si na teba, ked som sa s tym pasoval :)
ale ked som na videu videl, ako to chlapik dal za 9 a 1/2 minuty, tak som musel vydrzat :muscle:
potom ked mi vypadla pri jedeni vidlicka z ruky, tak som tusil, ze druhy den bude tazko ...

mozno bude cosi na tom, ze jazdeny plast je vyhoda
06.05.2021 - 19:26:12
01
Kalap dole ze ste to dali. Hrubej síly mám na rozdávanie,no toto by som nedal. U mňa je úspech urobiť na bajku čokoľvek, nieto ešte nejakú vyššiu formu servisu
07.05.2021 - 05:23:46
01
dnes rano je to prvykrat, co som nenasiel vyfucane koleso uz cca 23 hodin drzi
po kazdom vyfucani som sa snazil tocit kolesom v rukach tak, aby mlieko zatieklo kam treba + stlacat plast po obvode nech si 'sadne' insert poriadne v rafe (a asi aj v plasti - nenatieral som insert nicim pred vkladanim)
pri fukani na etapy buchal kolesom o zem aby vsetko 'sadlo' - take tie opicky ako ked su problemy s bezdusakmi :sweat:
uvidim ci vydrzi do zajtra - nahodil by som na bajk a otestoval
07.05.2021 - 08:37:37
00
Mne sfucalo tiez, na druhy den som znovu odlepil patky, umyl plast a raf isoalkoholom, a nahodil naspat, koleso som pocas dna nechal lezat a otacal s nim ako popisujes a odvtedy mam pokoj.
07.05.2021 - 08:54:21
01
Mne sa najlepšie osvedčilo naliať, nafúkať a ísť poriadne pojazdiť v teréne. Žiadne otáčania, potriasanie a podobne to nenahradí.
07.05.2021 - 09:01:52
13
Kenai napísal:
Tubolight HD konecne doma, Trvalo to asi "len" 5 tyzdnov z jedineho shopu na slovensku co to mal v ponuke a tzv. "skladom". Prve dojmy na pohlad nudel do bazena, na dotyk nudel do bazena, na stlacenie ovela tuhsie a pomalsie sa vracajuce do povodneho tvaru ako nudel do bazena. Test na nasiakavos na vybornu nenasiaka vobec.
Postup testu:Nabral som vodu do vedra, oznacil hladinu. ponoril dnu insert a hladal bublinky. Ziadne. Stlacil nikolko krat z celej sili pod vodou, ziadne bublinky. Vubral porovnal hladinu s oznacenou skoro zhodna. Poutieral insert do sucha. Potom som zabalil do suchej papierovej utierky miesto, ktore som stlacal pod vodou a stlacil znova. Utierka ostala sucha.
Hmotnost sedi 94g po vodnom teste.
Sirka v nestlacenom stave 57mm.
Nahadzovat na bike to budem az mi covid opatrenia umoznia ist jazdit na traily, potom napisem dojmy z jazdy. Zatial aspon par fotiek.


Nazdar, máš nejaký update ohľadom nahadzovania a funkčnosti? Dnes vyšla recenzia na dolekop.com a je pozitívna. https://dolekop.com/clanek/9046-test-tubolight-evo-je-nejlehci-vlozka-do-plastu-a-je-skvela
14.05.2021 - 10:16:23
01
Stale visi a caka na prvu prilezitost kedy budem moct ist jazdit do karpat. Ale spolahni sa az to nahodim a vyskusam dam vediet. Hadam to uz dlho nepotrva. Dakujem za recenziu, pozriem.
14.05.2021 - 17:48:18
00
thumb_up0thumb_down
27.05.2021 - 11:44:01
03
Po roku len pozitívnych skúseností s Panzer včera prvá negatívna. Konečne som sa dokopal vymeniť na slick zodratý zadný plášť a zistil som, že vložka sa po roku natiahla hádam 10 cm po obvode :o. Pri prvej montáži šla nahodiť úplne bez problémov, za 5 minút hotovo. Včera som to po pol hodine vzdal, lebo som ju tam nijak nevedel dostať. Problém bol aj, že som pätky najprv nahodil nafúkaním bez nej ale aj tak pri jej montáži pätka zoskakovala do stredu a kvôli tomu som nemohol nahodiť druhú stranu. Skúsim chvíľu pojazdiť bez vložky, uvidím či plášť lepšie sadne a nejak ju tam dostanem alebo nie. Máte niekto podobnú skúsenosť, že by sa až toľko natiahla?

Kamoš má presne to isté, chystá sa dnes meniť plášť tiež, tak som zvedavý ako dopadne on.
11.06.2021 - 07:27:52
10
Inak taky poznatok zo včera... Už niekto fúkal plast s insertov CO2 bombickou? Včera som zistil ze ich nosím už nejaký ten piatok úplne zbytočne, konkrétne na mojej hlave sa moc nedá regulovať prietok a keďže cez insert ide ten vzduch predsa o čosi ťažšie dnu tak mi vyrazilo tesnenie s hlavy a vybavene... Niekto podobnú skúsenosť?
11.06.2021 - 07:58:32
10
Chalani planý poplach, to nebolo insertom ale zalepenym jadrom ventilu... Idem sa hanbiť do kuta ? CO2 v pohode fukne aj plast s insertom ?
11.06.2021 - 18:22:50
11
Natri ventilky silikonovym olejom, kym ich namontujes. Nebudu tolko chytat tmel.
12.06.2021 - 12:55:57
00
Keňan diky za raduz akurat idem kus doliat mlieka. Sériové plášte slzia a slzia. Nemôže sa stat ze sa jadro samovolne vytoci?
12.06.2021 - 15:27:02
10
Me sa take este nestalo.
12.06.2021 - 16:06:34
00
keyboard_arrow_up