Diplomatická odpoveď od Peťa...

QuickLidl mi nikdy nebol sympatický, a ako sa ukazuje, aký šéf tímu takí jazdci... čo včera predvádzali na šprintérskej prémií a v cieli...

urevaného krpatého napoleóna ani nekomentujem... taký zmrd, podľa mňa nemá právo zobrať Merxovi rekord...

Ako športovcovi, ktorý sa roky trápil (asi karma) mu víťazstvo doprajem, ale hneď pri najbližšej príležitosti ukázal svoj charakter, zavrieť kolegov tak že musia zvesiť nohy a zároveň sa tešiť z takého víťazstva... trošku schíza... dnes je taká doba, cez mŕtvoly... niektorí môžu, iní nie...
02.07.2021 - 08:58:44
00
Veď Saganov samozvaný hovorca Prívara už dva týždne vyhlasuje že to bude Movistar.
02.07.2021 - 09:04:45
00
side napísal:
Veď Saganov samozvaný hovorca Prívara už dva týždne vyhlasuje že to bude Movistar.

„Logicky mi to vychádza na tím Movistar, kde by priestor pre jeho ľudí určite našli." Prívara.
LOL, to som ozaj zvedavý ako by v tíme vrchárov, ktorý navyše komunikuje len po španielsky, našli priestor pre Bašku, Juraja, Ossa, Bodnara či Valacha. Alebo Peťa.
02.07.2021 - 09:37:19
00
Túto fabuláciu s Movistarom som počul, ale skôr od kamoša cyklistu. Vraj chcú prekopať zloženie tímu, ktorý je veľmi homogénne založený na vrchároch no a povedzme si aké veľké úspechy tí ich vrchári dosiahli za ostatné roky? Peňazí vraj sponzor má dosť. Tak možno sú jeden z mála, čo by dokázali zaplatiť aj celý ten staff okolo Sagana, ktorý im bude možno v rámci pretekania skôr na nič.
02.07.2021 - 10:37:46
01
To som zvedavý, kde pôjde Sagan. A hlavne kde skončil Poel. Pretože o neho je nenormálne veľký záujem .
02.07.2021 - 11:15:24
00
Poel si podla mna bude hlavne vyberat z tymov, ktore mu umoznia jazdit cyklokros aj mtb, a budu jazdit na bikoch od vyrobcu ktory robi aj mtb. Takze odpadaju tymi ktore jazdia cervelo, colnago a pod... Teda moja konspiracia :-)
02.07.2021 - 11:24:21
01
a Movistar ide zmenit znacku biku? sak Peto ma zmluvu aj so Specialized nie? cize asi musi jazdit iba na Specialized
02.07.2021 - 11:33:19
00
Ten Movistar nemusí byť taká kačica. Ten tím posledné roky nie je nejak dominantný a možno chcú nejaké zmeny. Ani jazyk by nebol problém, veľa manažérov a cyklistov sa dorozumie viacerými jazykmi...
02.07.2021 - 11:35:03
00
henten má zmluvu az do 2023.
Peto, uz aj Gazetta pise o Direct Energie, síce tiez majú Willier...
02.07.2021 - 11:42:36
00
Tak dnes Cavendish sa ocitol v uniku, a zatial sa len vezie na chvoste, a dufa ze ho dovezu na premiu...och..ale ak predpokladame, ze nedojde do Pariza, tak lepsie nech zoberie body on teraz :)
02.07.2021 - 12:33:10
00
Neboj bud zas niekoho dá dole alebo hej ?.Želám si scenár, kde získa Peter zelený dres víťazným špurtom v Pažiži
02.07.2021 - 13:00:55
01
Cav nedokoncil 4 z poslednych 5 TDF, na ktore nastupil, tak preco by nemal dokoncit teraz, ked uz par rokov sa na trojtyzdnovy etapak ani len nepripravoval a posledne dva roky bol mimo prvej tisicky (!) svetoveho rebricka? Ako vravieval Lance: "not normal".
Ked sa dalo, som vzdy daval prednost britskemu eurosportu, ale neda sa to pocuvat. Cav tym komentatorom sposobuje konstantnu erekciu pocas celej etapy. Asi dam radsej prednost strapetemu Timkovi - naposledy hovoril celkom k veci a tusim mu Martin Velits poradil upravit si vlasy a obliect si stylovejsiu koselu, kudos :)
02.07.2021 - 13:29:30
00
Organizátori majú radi "príbehy", takže je pokojne možné, že ho cez kopce prenesú hoci aj na chrbte, ak bude šanca, že získa zelený dres. Ak by nedajbože niekde chytil limit, tak mu dajú mínusové body do vrchárskej súťaže, nech je vidieť, že sú prísni, ale spravodliví :)
02.07.2021 - 13:45:03
02
Ale ta aj saganova bodovacka giro+tour je pribeh ... a cav zoberie vitaztvo na elizejskych poliach
02.07.2021 - 14:03:23
00
Volodja, to je ale trochu klamliva statistika, nakolko casovy limit nestihol len v 2018, nie? A jeho forma tento rok a v 2018 sa predsa neda porovnavat. V 2014 a 2017 to boli pady a v 2016 odstupil po dni volna. Okrem 2018 vzdy casove limity postihal, nie? Navyse, ocividne je tento rok vo forme, zrejme v najlepsej snad od 2013, nevidim dovod, preco by Tour nemal dokoncit, ak sa mu kolizie v spurtoch vyhnu. Ved aj vcera mu spadla retaz po prechode cielom. Keby mu spadla o par metrov skor, mali by sme dalsi jeho pad, aspon by slovenskych "fanusikov cyklistiky" konecne niecim potesil.
Keby si sam nemyslel, ze Tour dokonci, nemalo by zmysel dnes robit to, co robil (btw dalsia vec, ktoru zvladol lepsie nez ostatni adepti na zeleny dres).
02.07.2021 - 14:06:28
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up