neviem úplne či je to hlod fóra, ale určite je to zaujimavé ohlodaný svätonázor

"Ka ma niekto problem s tym, ako sa vyjadrujem, mal by si polozit otazku preco mu moje vyjadrovanie vytvara problem a pracovat na odstraneni tohto problemu. Problem ma predsa on, nie ja. Zmenu teda jasne musi urobity on. Je nemozem opdstranit nieco cim netrpim ."
16.08.2021 - 15:51:21
214
je to naozaj krasna veta a hlavne jasny rukopis autora :clap:
16.08.2021 - 17:42:29
00
on netrpi ,len jeho okolie :)
16.08.2021 - 17:46:28
04
Tak je, Kenai je už taký slávny, že jeho svetonázor konvertoval na svätonázor. Svätý otec môže ticho závidieť…
16.08.2021 - 19:59:32
02
Hosť napísal:
No ak je taky oficialny postup, tak prajem organizatorom vela stastia, lebo ho pri takej "rozumnej" organizacii budu potrebovat :). Bikeparky a traily totiz takto nefunguju a ani nebudu. Ja nemam 20 rokov, cas, ani naladu (ani naradie) ist v nedelu okopavat nejake cesticky, ktore ani neviem kde su, ako budu vyzerat a pre koho budu urcene. Takisto sa nechcem ist stat clenom nejakeho zdruzenia a "brigadovat" s nimi a podobne blbosti. A urcite nie som sam kto to takto vnima. Ak sa niekto do toho pustil dobrovolne, tak nech to tak aj robi a nevydiera nasilnymi brigadami. Ak to bude stat za to, tak nemam problem so vstupnym alebo inou formou fin. prispevkov za nieco na oplatku. No takouto formou, ze "chod na brigadu a dozvies sa, kde je nieco zahrabane v lese" urcite nie. Pravdupovediac ma to len znechutilo a radsej sa preveziem kusok do tej Kalnice vzdy ked budem mat chvilu cas.
toto si sem odlozim ;-]
20.09.2021 - 14:01:25
03
@ivast, to si len ukazal aky si uboziak. Chod si vydierat s kamaratmi ludi, aby isli kopat vase traily v lesoch...
20.09.2021 - 14:10:36
00
radsej venuj svoj drahocenny cas tomu tvojmu crepu, aby tolko nevrzgal ;)
20.09.2021 - 14:22:07
00
MageZ, no, asponze si to napisal v spravnej teme ;)
20.09.2021 - 14:28:05
00
Pre nezainteresovanych by som rad doplnil, ze moja reakcia, ktoru sem @ivast duchaplne rychlo skopiroval, mozno nebola uplne adekvatna, ale ja som sa pytal ci niekto nepozna schovane traily v TN a odpovedou mi bolo, ze v nedelu bude brigada a tak tam mam ist kopat nielen jazdit a potom sa dozviem aj kde vlastne sa teda da jazdit, Prislo mi to ako keby som sa pytal: "kde je bike park XY a aky je tam dobry trail pre zaciatocnikov?" a dostal som odpoved "chod brigadovat!". Takze som bol agresivnejsi a neskor som pochopil, ze clovek, ktory mi odpovedal to asi myslel inak. No prislo mi cudne, ze @ivast len takto sliedi po fore a kopiruje sem moje prispevky ako strasne hlody (hahaha...). Tak som aj ja posliedil po jeho prispevkoch a co som nenasiel:

ivast napísal:
Je tu plz niekto kto ma najazdenu tu pavucinu ktora je na TF v okoli Bukovej, ze by posharoval nejake gpx ako sa tam pomotat ked clovek pride na pol dna ? Nejak som lenivy to rozpletat ...


ivast napísal:
Priveziem si lenivy zadok autom z BA, takze start Jahodnik, Smolenice, Bukova alebo VN Bukova podla toho co je najvyhodnejsie, do kopca mi nevadi ...


Pankovi nikto neodpisal, ze ma ist radsej zobrat motyku a hrable a ist to tam udrziavat a potom sa dozvie kde co je a tak bol spokojny. Ale ked som sa ja opytal nieco podobne a bol som nastvany odpovedou, tak to uz rychlo vedel sem kopirovat. Cize je to len taky typicky pokrytecky internetovy rypac asi ako @MageZ, ktory tiez ocividne rad popozera vsetky temy, aby nasiel niekoho, koho trosku podpichnut, ze ano. Mozno by som tychto dvoch chlapcov mal sledovat viac a obcas sem tiez skopirovat niektore ich mudrosti, aby neboli ochudobneni o tento zazitok.
20.09.2021 - 19:59:18
00
skus si odstopovat kolko casu stravis vypisovanim zbytocnosti a mozno by si aj nejaku brigadu stihol, keby si si toto bolestinske traposenie odpustil
20.09.2021 - 20:25:06
02
prekusni tento neblahy zazitok a nech bejt. Vieme, ze si lenivy stavat traily, ale Ty ako jediny si sa k tomu priznal :-D Takze za mna mas zato plus, za tu reakciu minus. takze si zatial na nule :-D
MageZ Tvoja rychlost je svetelna :-D
20.09.2021 - 20:27:47
04
Izzy68 ano, tiez si myslim, ze nie som jediny trencan, ktory sa nemieni podielat na vystavbe, ale jazdit by chcel. Ja ani neviem ako vlastne tie traily vyzeraju a kde su. Bol som raz na jednom, ale tak skoro tam ist znova ani neplanujem.

Cela ta diskusia bol omyl. Ja som si predstavoval nieco ine a cakal uplne inu reakciu a odpoved, ktora prisla som pochopil v najhorsom zmysle a iba ma postupne viac stvalo ako sa zrazu vsetci hrali na trail builderov a ja som za hovado, ktore jazdi po ich krasnych trailikoch, rozhadzuje konare naokolo, rozbija najazdove rampy a krici na ostatnych, ze maju makat poriadne a ja im za to mozno do ksichtu hodim obcas desateurovku, ked racim zase prist.

MageZ, tagujem ta, aby si mi cim skor mohol zase nieco pekne odpisat.
20.09.2021 - 23:53:11
00
Ty si sa tu riadne opustil. Chcelo by to trochu nadhľadu a prestať sa v tom h*vne rýpať.
21.09.2021 - 06:52:56
04
To je krasna rada. Skoro ako s tym povestnym nastavenim druhej tvare 🙂. Akurat po spravnosti sa to nema hovorit len jednej strane.
Ale ak to je forma ospravedlnenia za spravanie vsetkych tych individuii, ktore tu iba chodia po temach a bez dokladnejsieho citania a argumentov iba urazaju, tak to beriem.
21.09.2021 - 07:27:38
00
Proste si reagoval ako ...
21.09.2021 - 10:06:02
00
keyboard_arrow_up