Nie ten nový mapový podklad tam nie je, je to zobrazenie trasy a bodu, či sa na nej nachádzam. Ale neuvádzam, že je to topo mapka. Ok, beriem, že som v tomto prípade použil možno zlé pomenovanie. Ale znova poviem, že spomínam veci, ktoré mne výrazne vadia. Všade sa napr spomína, že tie hodinky majú iba breadcrumb navigáciu, takze som sa vôbec nevenoval topo mape, o ktorej v dobe písania recenzie nebol ani náznak.
24.08.2021 - 17:16:08
00
Prosím vás, hodinky Suunto. Je tam aj ak možnosť vymeniť čisto len batériu? Nerád by som ich po 2-3 rokoch vyhadzoval, lebo baterka umrela. Potom ktoré by sa oplatili? 3 či 5? Niečo na kombináciu beh a bicykel, pádlovanie na Dunaj (nech vydržia nejakú tú vodu).
25.08.2021 - 08:29:44
00
Jano1987 kupoval som suunto spartan HR baro od kamoša, jazdenky. hodinky fičali bezproblémovo, sem tam sa sekli pri plávaní v bazéne, čo ma ale časom rozčuľovalo, že už nedokázali udržať celodenný trip na bajku. zháňal som kontakt, či niekde nemenia batériu. prodrive mi odpísal, že na tento typ je treba hodinky zasla´t do fínska, tak som rezignoval a daroval ich kamošovi a sebe kúpil garminy.
25.08.2021 - 08:37:40
01
ja mam Ambit3 Peak uz vyse dvoch rokov a subjektivne maju stale rovnaku kapacitu. dobijam len sporadicky. na druhu stranu tento model nal zo Suunto hodiniek tusim najlepsiu vydrz a aj preto som ich kupoval. Teraz vidu necelych 200 eur https://www.vivantis.sk/hodinky/ambit-3-peak-black.html
25.08.2021 - 09:07:46
01
ale to je hlupost to tak brat, keby si na suuntach 9 vypnem funkcie, ktore tieto ambit 3 nemaju, tak vydrzia dlhsie (dokonca pozeram, ze pri 1s gps zazname maju ambit 15h a S9 25h aj s meranim HR z ruky)...to mozem povedat, ze si kupim obycajne digitalne casia, lebo vydrzi vnich baterka 3 roky....
25.08.2021 - 09:31:06
00
Ja mám Suunto Ambit2s rok výroby 2014 myslím a baterka drží stále rovnako cca 7,5 hodiny tak ako zanova. Používam ich 3-4 krát do týždňa. Takže pred kúpou nových by som vôbec neriešil či ju bude vôbec treba niekedy meniť. Mimochodom nepamätám si či sa mi vôbec niekedy sekli alebo nejaké bludy namerali. Aj preto som im stále verný.
25.08.2021 - 21:21:12
00
S tymto nemate nikto skúsenosti?
https://www.ekghodinky.sk/
videl som reklamu.
26.08.2021 - 20:01:07
00
Vyzera to byt nejaka "stara vec"

thumb_up0thumb_down
27.08.2021 - 18:51:37
00
Keď už SAMSUNG predstavil nové hodinky Galaxy Watch 4 s novým WEAR OS, čakal som čo na to FOSSIL ako konkurencia. A už sú tu nové Fossil Gen 6, ale bez nového WEAR OS.
Info napr. https://www.techbyte.sk/2021/08/fossil-gen-6-hodinky-wear-os-snapdragon-4100-plus-spo2-cena/ .
31.08.2021 - 16:12:43
00
Zdravím vás, už dobrý týždeň hľadám vhodné hodinky pre mňa, už som si myslela, že presne viem ktoré chcem ale veď to poznáte zrazu si všimnete iné, ktoré sa vám páčia a tak to ide stále dookola :D momentálne som tak na 84.7 % rozhodnutá pre Coros Apex aj keď tie Apex Pro ma veľmi lákajú ale tých niekoľko funkcií čo majú naviac mi asi nestoja za 200€ naviac. Čiže cenovo som ochotná dať okolo 300€, aj keď sa mi zdá že každým dňom tá cena rastie :) funkcie aké by mali mať je barometer, ANT+, vymeniteľný náramok a decentná batéria, mapy nemusia byť, ani nejaké špeciálne určenie na bike, tam mám Wahoo Elemnt Bolt v2, mám v pláne časom kúpiť hrudný pás takže ani meranie tepu nemusí byť tip top, použitie hlavne na bežné nosenie, beh, turistika.. môj večný problém, mám malé zápästie tak tí, čo s tými hodinkami máte skúsenosti...myslíte že by tie hodinky mohli byť vhodné pre mňa? Pravdepodobne by som zobrala tú 42mm verziu. Vopred ďakujem za váš čas :)
10.09.2021 - 10:44:17
00
Ja mám Coros Apex 46mm a manželka 42 mm, rozdiel vo veľkosti nie je dáky dramatický, osobne by som bral tie väčšie kvôli baterií.
10.09.2021 - 10:51:26
00
Presne nad týmto som sa zamýšľala či viem oželieť pár hodín výdrže kvôli mojej pohodlnosti aby mi na ruke príliš nelietali takisto aj cena je mierne nižšia ale tak v prvom rade by som sa asi potrebovala rozhodnúť či vôbec chcem tieto hodinky, si s nimi spokojný?
10.09.2021 - 12:10:29
00
Asi to vyznie ako reklama ale som maximálne spokojný. Samozrejme nájdu sa aj muchy ale potom čo som mal tú česť so Xiaomi, Sunto a Garmin tak tieto sú rozhodne najlepšie
10.09.2021 - 12:32:11
00
tiež som spokojný :) ale keď pozrieš fórum je tu jeden chalanisko, čo zhrnul všetko čo to nedokáže alebo čo je na corose zle ... skús si to nájsť a keď ti tie "vady" nebudú vadiť tak choď do nich ... za tú cenu a za tú výdrž aj vyzerajú dobre
10.09.2021 - 12:38:09
00
To budem asi ja, nebudem vypisovat co som uz napisal. Mam Apex-y. Nie som s nimi moc spokojny, sw nemaju odladeny, aj ked ich maju ako "multisport" hodinky tak su to stale len bezecke hodinky cize vacsina featur a metrik funguje dobre len s behom. Dalej vsetko pri com sa kraca zgrupuje pod beh takze ak to chces pouzivat na beh a turistiku tak sa zmier s tym ze turistiku ti bude do statistik pocitat ako beh, budes za nu dostavat bezecke badge, celkovu odbehnutu vzdialenost budes mas vratane turistiky atd. Cez leto nebeham ale teraz ako som opat zacal tak kazdy jeden beh zistujem ze mi zle ukazuje realtime pace. Napriklad sa snazim behat okolo 4:40, nastavim si na to alert, uz som to zacal kazdu chvilu cekovat, proste drzim sa toho ale ked dobehnem tak mi avg pace ukaze 5:00. Na corose tak aj v strave a runalyze a nikde mi ani neukaze ze som bezal cast pod 4:55. No a mam pocit ze aj ked vzdy po sporte hodinky oplachnem, kazdy druhy raz vo vode potocim korunkou, tak ta korunka uz nejde tak hladko ako isla na zaciatku.
Na bike to nema ziadne fancy featury, dokonca tam nie je ani moznost nastavit si zvlast tepove zony na rozne sporty, ultramax funguje len s behom, 3d distance na bike nie je, ked chces zmenit priemer kolesa na snimaci rychlosti tak ho musis najskor odstranit a potom pridat nanovo. Atd atd.
Menej pouzivane veci maju asi este menej odladene, napriklad po pripojeni na veslarsky trenazer mi to ukazuje uplne ine cisla ako priamo trenazer.
Hw su uz na hrane nejakych updatov, napriklad skialp update bol o dost neskor ako na vertixy a apex pro prave koli hw limitom (odpisali ze uz nemaju moc resource na ulozenie a spustanie dalsich updatov, takze asi zdrojaky trochu optimalizovali).
Ale maju aj par fajn veci. Napriklad to ovladanie korunkou je super, hlavne na biku tym vies ovladat hodinky jednou rukou ked tocis a stlacas korunku o predlaktie druhej ruky ktorou drzis rajdy. Alebo viem vypnut aktivitu bez toho aby som sa na hodinky pozrel.

Na druhu stranu ale musim povedat ze neviem ci existuju hodinky s ktorymi by som bol aspon na 90% spokojny a hlavne som asi viac kriticky ako ostatni ktori prizmuria oci nad niektorymi vecami.
10.09.2021 - 13:04:49
01
keyboard_arrow_up