Sesulak napísal:
Nebude to uz dnes? Premiera je dnes o 15:00 nasho casu. Som zvedavy s cim pridu

Mna to napriklad ani netrapi z cim pridu, na pocitaci som mal problem prehrat video z Gopro 3 od znamych a nie to este z tychto novych. Plynulo by som mozno prehral video tak z prvej Gopro HD Hero
17.09.2021 - 08:35:11
00
Nuz, videa komprimovane s H.264 nie su pre prehistoricke masinky s Pentium M. :lol:
17.09.2021 - 08:52:03
02
tu je go pro 10. Je to akčna kameratakže vela ludom to nič nehovorí ale 120fps ma význam detailne si pozriet akčné kúsky.
thumb_up0thumb_down
17.09.2021 - 09:02:22
00
Dano5 napísal:
Tak rok 2021 priniesol odpoveď na otázku,či aj Yeti niekedy bude mať v ponuke e bike-stalo sa,aj keď to vyzeralo,že týmto smerom nikdy nepôjde.Ale trendy nepustia,kto nemá v ponuke e-bike,prichádza dobrovolne o kus trhového koláča.
Samozrejme ceny sú,ako sa dalo čakať,riadne ustrelené:
https://yeticycles.com/bikes/160e


"race specific E-bike"
12000 sustavych na XT...to sa oplati :-D
17.09.2021 - 09:33:50
00
no to Pentium M bolo vraj vhodne uz skôr do muze ako na pracu ale pokial fungoval cely ntb tak nebol dôvod menit za novy
17.09.2021 - 09:35:02
00
omg preco yeti ma tak neprehladny web.....
mal by som iba 2 otazky,... kam sa podel ich infinity switch a preco to je tak kua drahe aj v SLX :D
17.09.2021 - 09:55:03
00
Rumakk napísal:
lto: ,,Shimano je firma, ktorej MTB veci velmi nejdu .. za tie roky to krasne vidno.´´ : :rofl:
ale musim uznat ze stary XT prehadzovac 9 speed je sice krivy ako turecka šabla, ale stale radi....

to je skor vec toho, ze 9sp je menej citlivy, ale 9sp shimano radenie/prehazku som jazdil, stalo to za hovno, az ked som presiel na SRAM 9sp, to zacalo byt ok. Tam sa dalo jazdit aj s krivou patkou (ale tak pomer 1:1 pre 9sp) .. shimano na ten pomer presli s 11sp, sram zas opacne pri 10sp to pokazil
ale inak ano, mtb veci im nejdu a nesli ... ale dupacske veci ano, kluky, odstupnovanie kaziet a pod.

Dano5 napísal:
Ale trendy nepustia,kto nemá v ponuke e-bike,prichádza dobrovolne o kus trhového koláča.

veru tak .. trh je v tomto zlata bana a o to viac, ze ie baterky dlho nevydrzia a budu ludi motivovat k novym bajkom .. ekologia zaplace, ale koho to trapi :/
17.09.2021 - 10:01:12
01
misoR napísal:
Toto je podla mňa zaujímavá informácia, ale samozrejme závisí asi od viacerých faktorov. Takže asi sa netreba báť, že na výjazde to len tak z ničoho nič klakne po zopár vyjazdoch.

Takmer 2 roky? V prípade AXS to nie je reálne. Di2 má síce oveľa dlhšiu výdrž, avšak výdrž viac ako rok bude určite platiť iba pri veľmi nízkom nájazde. Odhadujem do 3.000km.
17.09.2021 - 10:05:02
00
No ved píšem, že určite na to má vplyv viacero faktorov. On tam píše ďalej, že ma viacero bicyklov, ktoré dosť využíva a ma na nich axs. Aj keby vydržala baterka "iba" rok, tak je to podľa mňa fajn.
17.09.2021 - 10:10:03
00
"iba" rok môže navodiť dojem, že kľudne aj 10 mesiacov. To nechceš v prípade AXS riskovať v prípade dlhšieho výjazdu alebo pretekov. Ďalším faktorom je aj fakt, že batériám moc neprospieva využívanie až na limit vybitia. Znižuje sa tak kapacita. Taktiež pri preprave bicykla s AXS sadou napr. autom je potrebné batérie vybrať, pretože sa batéria viac vybíja. Systém totiž eviduje pohyb a radenie s prehadzovačkou sú teda permanentne "na príjme" a teda spotrebovávajú energiu. Keď sa bicykel nepohne cca minútu spojenie sa preruší a prejde do šetriaceho režimu spánku. Svoju batériu nabíjam pravidelne po cca 10 - 15 hodinách jazdy, resp. pred dôležitými pretekmi.
Dlhšie výjazdy môžeš riešiť náhradnou baterkou vo vrecku (stojí cca 50 Eur).
17.09.2021 - 10:27:53
00
Kristina napísal:
Takmer 2 roky? V prípade AXS to nie je reálne. Di2 má síce oveľa dlhšiu výdrž, avšak výdrž viac ako rok bude určite platiť iba pri veľmi nízkom nájazde. Odhadujem do 3.000km.


velmi nizky najazd. 3000km. pick one :rofl:
Mas "trosku" zdeformovanu optiku vlastnym najazdom ;)
17.09.2021 - 10:31:03
05
Mna by zaujiama len jedna vec pri AXS.... ked ma clovek klasiku prehadzovac s lankom a ma vyjazenu retaz, troska krivy prehadzovac, alebo zodranu kazetu, resp nabehove hrany a ked mu nechce prehodit tak o troska viac zatlaci na packu radenia a dopomoze nejako tej prehadzovacke aby to preradilo.... kdezto s AXS to je nejako predefinovane ze pri 1 kliku sa posunie prehadzovac o dajme tomu 3mm a hotovo, tam to konci.. proste 3,5mm sam neda.... ratali aj s tymto?:
17.09.2021 - 10:32:28
04
3000km je naozaj nizky najazd :) .. ale neriesil by som km, ale hodiny. To s tym prevozom je zaujimava info, ak to tak naoaj je, tak dakujem pekne .. to potom fakt treba nosit druhu baterku , pripadne rovno nabijacku, ach jaj
17.09.2021 - 10:40:45
00
To nema nejake tlacitko on/off?
Uz to vidim ako to tam zabudnem vratit a budem pic.ovat niekde kus dalej 😁
17.09.2021 - 10:47:42
00
foobar napísal:
velmi nizky najazd. 3000km. pick one :rofl:
Mas "trosku" zdeformovanu optiku vlastnym najazdom ;)

Nechal si sa nachytať presne tak ako si predtým keď niekto uviedol príklad, že niekto takmer 2 roky nenabíjal. Ja som totiž písala "do 3.000km". T.j. to môže byť nájazd aj menej ako 500km.
Pokiaľ chceš relevantnejšiu info o výdrži UTFG
"How long does SRAM AXS battery last?
These batteries last about 60 riding hours on a full charge. A full battery charge takes about 1 hour and is done using the eTap USB charging cradle. Batteries installed with a simple latch, and batteries are interchangeable from front to rear derailleur."
17.09.2021 - 10:48:16
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up