No urcite mas aj pravdu . Ale je to len mala cast cyklistov (myslim timto pravych bikerov) . Len ako je to u ludi zauzivane plati kolektivna vina a vsetci sme v jednom vreci. (zase blby cyklisti) Mnohe zakony ,ale aj spravanie sa zodpovednych nie je zrovna objektivne. Samozrejme zas nie vsetko. Myslim ,ze tej tolerancie a zdraveho rozumu (ci logiky) by bolo treba viac a viac. No ludska blbost je ako vesmir. Pre nas nekonecna. 8)
01.05.2008 - 20:21:58
00
S tou rychlostou na bicykli mi to je nejasne ako by nas mohli pokutovat. Ale pochybujem, ze by policia nieco proti tomu zmohla. To by sme v povinnej vybave museli mat namontovane tachometre overene skusobnou. To ze ho mam ja dobrovolne, je moja vec. Takze pokuty za rychlost na biku sa nebojim.
28.06.2008 - 17:07:16
00
Inak dnes som sa stretol s tym, ze straz ci ochrana prirody, alebo ako si nadavaju. proste zastavil ma typek " salapal som na Malu Fatru, bike som niesol" ze toto je trestne... bla bla bla. tak som ho uzemnil, ze ten bike sa ani len nedotyka zeme... Jeho odpoved, no ale ked pojdes dole tak si ta odchytim... To vis kamo, urcite ti pojdem popod nos, ked si sa tak pekne pochvalil. Ale Musim mu podakovat aspon mi to pripomenul a ked boli na dohlad ludia radsej som neprovokoval, nech ma ktosi neodfoti...

Ake mate s tymto skusenosti ?

P.S.: Niezeby som rozrypaval turisticke chodniky, mam rad aj turistiku a akceptujem to, ale ked je lesna cesta pre lesne stroje, neda sa odolat.
28.06.2008 - 17:16:57
00
Pokial ta lesna straz v chranenom uzemi neuvidi na biku (ked ho budes len tlacit)tak ti nic nemozu :wink: ....ale ked ta uvidia ze sa tam bikujes tak mas zarobene na peknu pokutu... :(
28.06.2008 - 18:51:58
00
Proste zeleny su len machri s odznakmi
28.06.2008 - 19:46:40
00
Tak som si precital zakon o ochrane prirody a krajiny a je tam

"Na území, na ktorom platí druhý stupeň ochrany a vyšší, je zakázaný vjazd a státie s bicyklom na pozemky za hranicami
zastavaného územia obce mimo diaľnice, cesty,
miestnej komunikácie, účelovej komunikácie
a vyznačenej cyklotrasy."

Pomozte, nikde v zakonoch ani vyhlaskach som nenasiel ze co to vlastne ten bicykel je. Ako teda vlastne vedia ze som na bicykli :?: To musi byt na nom napisane :?: :roll:
28.06.2008 - 21:53:46
00
ja jazdim ked sa da na chodniku, chodcov respektujem, hlavne mamicky s detmi, zatial som s tym nemal ziadny problem.

ked niekto zacne do nas hustit ze by sme mali chodit po ceste, tak odpoved je taka ze sa nenecham zrazit nejakym autom. a to aj vacsina akceptuje, ale niektory co chodia po chodnikoch, idu dost nebezpecne pri chodcoch a to nie je dobre.

http://www.joj.sk/showbiznis-film-a-tel ... omrel.html
30.06.2008 - 00:32:36
00
Pomozte, nikde v zakonoch ani vyhlaskach som nenasiel ze co to vlastne ten bicykel je. Ako teda vlastne vedia ze som na bicykli :?: To musi byt na nom napisane :?: :roll:

Nemusí to tam byť napísané, vedieť, čo je bicykel, patrí k všeobecnej inteligencii človeka...
30.06.2008 - 09:17:34
00
Co sa tyka vs. vedomosti alebo inteligencie tak ok, ale u mna by s inteligenciou nepochodil, keby mi chcel dat pokutu.
30.06.2008 - 11:25:40
00
no ja som sa este s polismi nestretol a dufam ze sa ani nestretnem bo nemam na nich dobre ohlasi
30.06.2008 - 12:19:23
00
Pomozte, nikde v zakonoch ani vyhlaskach som nenasiel ze co to vlastne ten bicykel je. Ako teda vlastne vedia ze som na bicykli :?: To musi byt na nom napisane :?: :roll:


Dvojkolesové jednostopové vozidlo na nožný pohon, hovorí definícia...
30.06.2008 - 13:16:40
00
Myslíš na kolobežku?
30.06.2008 - 13:34:08
00
dobry napad taka kolobezka XC....alebo volaka verzia pre downhill :) to by jako vyzeralo? :D
30.06.2008 - 17:45:22
00
Myslíš na kolobežku?


Kolobezka je dopravny prostriedok, ktory je pohanany odrazanim sa jednou nohou od zeme, zatial co druha noha stoji na plosine nizko nad zemou, ktora spojuje zadne koleso s kormidlom a prednym kolesom, hovori definicia...
30.06.2008 - 21:42:53
00
dobry napad taka kolobezka XC....alebo volaka verzia pre downhill :) to by jako vyzeralo? :D


staci ist do nasich hôr, ta3, a tam mas XC kolobezky...a aj take, s ktorymi by si mozno dal nejaky light DH :)
30.06.2008 - 22:06:02
00
keyboard_arrow_up