Pri behani som si asi pretazil pravy lytkovy sval a teraz ma pri behu uz nikolko tyzdnov neprijemne boli. Konkretne pri odrazovej faze ho citim najviac. Zlepsuje sa to velmi pomaly asi 1% za den. Chodit sa mi ako tak da. Na biku ma neboli vobec. Neviete mi povedat, ze co by som mal uzivat aby som proces liecenia urychlil? :roll:
01.07.2008 - 08:55:21
00
Ja by som to natieral nejakou mastou, pripadne masiroval a urcite by som zasiel ku doktorovi, ale ten by asi dal ajtak nejaku mast.
Skus sa poobzerat po nejakych sportovych strankach o kondicii a treningu na nete, tam by to mohli rozoberat v temach ako pretrenovanie a pod.
Myslim ze cesi take nieco maju aj na webe
01.07.2008 - 09:09:42
00
Ja by som to natieral nejakou mastou, pripadne masiroval a urcite by som zasiel ku doktorovi, ale ten by asi dal ajtak nejaku mast.
Skus sa poobzerat po nejakych sportovych strankach o kondicii a treningu na nete, tam by to mohli rozoberat v temach ako pretrenovanie a pod.
Myslim ze cesi take nieco maju aj na webe


Ja som si raz pri spagate na treningu natiahla,ale na stehne,dokonca neviem,ci aj nenatrhla,lebo mi tam prasklo,ako ked trhas latku... :cry:
Nepomohlo nic,len klud...pomalicky to preslo,aj ked to trvalo... :wink:
01.07.2008 - 09:26:18
00
ja ked som este behavala tak ma tiez bolieval sval na lýtku, ja som to riesila zmenou sportu, hoci ma behanie hrozne bavilo... napr. korcule ... je tam menej otrasov a menej sa namahaju kolenné kĺby...
01.07.2008 - 11:08:32
00
keyboard_arrow_up