prosim poradte mi. blizia sa Vianoce a tak by som chcel kupit vnucke, alebo teda aj jej rodicom cyklovozik. tuto temu som si precital, ale aj tak mi nie je vsetko uplne jasne. aky je rozdiel v hmotnosti a sirke pri voziku pre jedno dieta a pre dve? som skor rozhodnuty pre dve, nech tam ma krpata pohodlie a este sa tam zmestia aj tie ich hrackarske psy. ale zase ci to nie je velka obluda, s ktorou bude problem prejst po cyklotrase. a okrem toho by som rad nieco, co ma v zakladnej vybave toho co najviac. nepotrebujem tam set na lyze, ale to ostatne co tam moze byt, aby tam bolo. nevesta vie denne prejst 20 km s beznym kocarom. takze predpokladam, ze s vozikom to nebude menej. ako je to s kolesami a nabojmi? ako casto sa mam pripravit na udrzbu? bude chodit aj v zlom pocasi, takze vozik dostane dost zabrat, poradte mi konkretne modely s ktorymi mate skusenost alebo ktore by ste si kupili, ked by ste to teraz mali riesit. vopred dakujem.
12.12.2021 - 00:55:58
00
Sice som to riesil pred 15timi rokmi... Ja by som urcite bral 1x verziu, priestorny do 2 rokov je dost. No dostatocne spratny aj do auta, vytahu, zena predala kocik/vanicku a nasledne pouzivala vozik ako kocik aj po meste. Na tahanie za bajkom pre zenu na trailoch ok.
Ak dieta potrebuje pohyb, caste zastavky su nutne, tam nepomoze vacsi vozik, ak dieta spi, tak spi. Pouzivali sme casto aj na beh + inline na hradzi. S 2x si to neviem/nechcem predstavit.

Chariot cougar 1 prezil bez jedineho servisneho zasahu (okrem umyvania a fukania gum) este dalsie dieta a nasledne sme vyhodne predali...
12.12.2021 - 08:49:57
02
chmeliak
Tu je fajn clanok k vyberu 1 alebo 2 miestneho vozika https://www.odpruzeni.cz/blog/aktuality/1-mistny-nebo-2-mistny-vozik-za-kolo-pro-jedno-dite
My mame doma 1 miestny Croozer, rocnik 2016 s odpruzenim od Dogy (odpruzeni,cz) a sme spokojni, Tazko sa rozhodnut ci Thule alebo Croozer, pripadne dalsie ine znacky, kazdy ma svoje pre a proti. V novych verziach ma myslim aj Croozer lepsie vychytavkty a je porovnatelny s Thule. Treba si pozriet clanky a recenzie co by viac vyhovovalo. Rozhodne ja by som siel pri 1 dietati do verzie pre 1 dieta, vacsi nema zmysel a bude mat len nevyhody,
13.12.2021 - 09:54:03
00
ano, ak 1 dieta, bude ok 1-miesnty, ale my sme zacinali 1-miestny (Chariot Cougar) a nakoniec sme museli predat, lebo prisiel dalsi synator a kupovali sme 2-miestny (opat Cougar) :). Takze ak je v plane toto, treba pozerat aj takto na to. Pojazdili sme s nim dost vela, skor v terene a udrzba ziadna okrem klasickeho cistenia. Hodil som ho s minimalnym rozkladanim do sharana. odporucam k nemu minimalne trekking set - super aj ako kocik, pripadne na turistiku. Odporucam pozerat s odpruzenim.
13.12.2021 - 10:14:30
01
prosim poradte mi. ...

Test cyklovozíkov: https://www.mtb-news.de/news/fahrradanhaenger-fuer-kinder-kaufberatung-fragen-antworten/
thumbnails.mtb-news.de
16.12.2021 - 10:04:26
01
vdaka. odoberam dtest, tak aj tam som pozeral recenzie. vcera som objednal https://www.stresnenosice-boxy.sk/p/13000/thule-sport-1-spectra-yellow-2021-run-set
16.12.2021 - 11:54:27
00
Zdravim Vás,
Potrebovala by som poradiť ohľadom kúpi cyklovozika pre 2 deti (3r. a 1,5r). Čítala som rôzne články,recenzie ale neviem sa rozhodnúť.
Hľadám, kde by sa hlavne dali sklopit sedadlá pri spánku. Dostatok miesta vo vnútri, šírku vozíka veľmi neriešim. Dostatočne odpruzenie. Ak by bolo možné, bočné vetranie. Chcela by som používat ako kočiar na asfaltové chodníky a poľné cesty, tiez za bycikel. Radšej priplatim za pohodlie deti ale tiež to nemusí byť astronomická suma.
Za každú radu/skúsenosť ďakujem. :)
09.01.2022 - 15:44:35
00
3 rocne dieta bude mat v lete 3.5 a to uz asi do voziku nepatri, radsej na taznu tyc. To maldsie sa vyspi aj bez polohovatelnych prip masazno-vykurovacich sedaciek, (deti spavaju aj normalnej cyklosedacke, no je pravda, ze kamarat lepil prilbu paskou o sedacku)
Vyssie v prispevku uvadzam odporucany model.
09.01.2022 - 17:54:24
03
Pozerala som že sú do 6rokov a moje deti si obe radi pospia aj v kociari. Takže preto by som rada vyriešila príjemné s užitočným :)
09.01.2022 - 18:55:56
00
Snazim sa ti poradit na zaklade mojej intenzivnej skusenosti s cyklovozikom a dvomi detmi. Ak ti niekto radi polohovatelny vozik na spanie pre dve deti do sest rokov, tak sup do toho. Moje kvadricepsy ani skusenosti na to nedozreli.
09.01.2022 - 20:09:36
21
na základe mojich skúseností sa tiež prikláňam k Dudovmu názoru...o.i. 3 a pol ročné dieťa sa dokáže pri intenzívnej pomoci naučiť samé bicyklovať veľmi rýchlo
09.01.2022 - 20:52:08
01
snad mam spravne vlakno... viete prosim niekto poradit/odporucit/rovno zatrhnut napad tahat vozik na full carbon celopere? vyrobca neodporuca. avsak nechche sa mi moc kupovat novy bike len pre vozik. predtym som mal kombinaciu carbon/hlinik a tam problem nebol
24.01.2022 - 10:25:05
00
v pohode
24.01.2022 - 11:22:23
00
Tout Terrain Singletrailer II Sport 24 v teste

https://www.mtb-news.de/news/tout-terrain-singletrailer-ii-sport-24-fahrradanhaenger-test/

foto-thumbnails.mtb-news.de
28.04.2022 - 09:52:13
01
Ahojte,

len pre pokoj v dusi, moj bike (osadeny shimanom) ma pevnu os 148 M12x1.5 (TL:20mm; L:180mm).

Vybral som prosim spravne pevnu os 20110734 na tahanie Thule Cross 1 vozika?

https://www.odpruzeni.cz/adaptery-pro-pevne-osy/773-20110734-thule-axle-adapter-shimano-e-thru-m12-x15



Diky

Prílohy:

Thule Adapter os.jpg
Thule Adapter os.jpg 49.95 KiB thumb_up0thumb_down

Pevna Os.jpg
Pevna Os.jpg 56.76 KiB thumb_up0thumb_down

30.05.2022 - 11:17:29
00
keyboard_arrow_up