Co vlastne tuna trenujete ? /poslednych asi tak 20 stran/
31.01.2022 - 21:09:01
02
Ako správne tukat do klávesnice
31.01.2022 - 21:12:06
03
lto napísal:
Co vlastne tuna trenujete ? /poslednych asi tak 20 stran/


Stax sa napr. snaží pochopit aký je rozdiel medzi 12 minútami a 3 hodinami, aký je rozdiel ked ideš 12 minút výkonom 3,2 W/kg vo veku 38 a 3 hodiny výkon 3,2 W/kg vo veku 57 rokov, ...
31.01.2022 - 21:15:11
00
Ahoj. Chcem sa opýtať zainteresovaných otázku. Do garmin connectu udávate telesnú váhu pre wattmerter oblečený tak ako v danom ročnom období jazdíte, alebo klasika telesná váha bez oblečenia.
Ďakujem za odpoveď.
31.01.2022 - 21:17:51
00
telesnu vahu samozrejme

lto napísal:
Co vlastne tuna trenujete ? /poslednych asi tak 20 stran/


na hodinovy pretek 😂
31.01.2022 - 21:18:28
00
nič moc, aj na nejaký dlhší by ste mohli trénovat, a ty ako ? kolko by si vydržal 3,2 W/kg na valcoch ? hodinu ? potom by ta odvezli na ARO

najhorše je že Stax si nevie predstavit rozdiel medzi 12 minútami a 3 hodinami
31.01.2022 - 21:23:54
00
mariotn napísal:
Ahoj. Chcem sa opýtať zainteresovaných otázku. Do garmin connectu udávate telesnú váhu pre wattmerter oblečený tak ako v danom ročnom období jazdíte, alebo klasika telesná váha bez oblečenia.
Ďakujem za odpoveď.

Ja tak ako sa vazim, iba v spodaroch. Tak by sa to malo uvadzat. Vykon w/kg a aj nasledne vypocty, by mali byt pocitane ako cista hmotnost jazdca, bez ohladu co ma na sebe, vahy bicykla atd.
31.01.2022 - 21:43:27
12
Hosť napísal:
duri, o takých výkonoch sa ti ani nesníva - a to máš o 20 rokov menej ako ja, drístat vygoglené okopčeniny z netu to je tak asi všetko co ti ide, ako dlho by si vydržal 2,8 W/kg, 3 - 4 hodiny ? ked budeš mať 57 nedáš ani 3 nie že 6 - aj s mirečkom hikerečkom, pred štyromi dňami si výkonom 3,2 W/kg vydržal 4 x 12 minút s prestávkami, na konci štvrtého 12 minútového intervalu si mal pulz už 91 % z max - si vieš predstaviť ísť nie 12 ale 3 hodiny ?

ako keby lto nenapisal ze ho to uz nebavi a ty sa chces tak velmi porovnavat tak by som ti pripomenul ze si ma na pretekoch nikdy nepredbehol a tiez by som ti pripomenul tvoj heroicky vykon na 28minut ale teda budem sa spravat a skusim inak.

ivan necitim najmensiu potrebu sa s tebou porovnavat. vykon o ktorom sa mi dakedy ani "nesnivalo" som si uz raz splnil. opat vdaka matt za inspiraciu pred tolkymi rokmi a suncycle technicky support k tomu potrebny. teraz "snivam" o podobnom vykone a uvidime kedy si to splnim. aktualny plan je o 3 roky po 3 rocnom vypadku. a ze som za tie 3 roky "zahucal" 100w na FTP? Life happens o to viac si budem uzivat cestu naspat :)
31.01.2022 - 21:50:49
01
lto napísal:
Co vlastne tuna trenujete ? /poslednych asi tak 20 stran/

To sa nedozvieš. Na priamu otázku sa Ivan opäť vyhol odpovedi a uviedol
Hosť napísal:
GDPR :D
.

Ja ho chápem. Nemôže odpovedať, lebo by to sám musel vedieť. A možno vie ale nechce povedať, lebo potom je to záväzok a nejaký cieľ. A ako všetci vieme ten posledný záväzok s takmer 2 ročnou prípravou nakoniec moc nedopadol.
Tie jeho samozničujúce "all out" tréningy sú však celkom fascinujúce. Nepoznám nikoho ďalšieho, kto by cyklistiku robil tým spôsobom.
31.01.2022 - 22:03:48
00
Stax napísal:
,,ako keby ito nenapisal ze ho to uz nebavi a ty sa chces tak velmi porovnavat tak by som ti pripomenul ze si ma na pretekoch nikdy nepredbehol a tiez by som ti pripomenul tvoj heroicky vykon na 28minut ale teda budem sa spravat a skusim inak.,,
ivan necitim najmensiu potrebu sa s tebou porovnavat. vykon o ktorom sa mi dakedy ani "nesnivalo" som si uz raz splnil. opat vdaka matt za inspiraciu pred tolkymi rokmi a suncycle technicky support k tomu potrebny. teraz "snivam" o podobnom vykone a uvidime kedy si to splnim. aktualny plan je o 3 roky po 3 rocnom vypadku. a ze som za tie 3 roky "zahucal" 100w na FTP? Life happens o to viac si budem uzivat cestu naspat,,


Cestu naspäť do stredu výsledkovej listiny v pretekoch. Nepotrebuješ porovnávat len hejtovať pritom si mal +- taký výkon ako ja hoci máš o 20 rokov menej teda si ma ani poraziť nemohol lebo si o dve vekové kategorie inde /preteky kedy som v sezóne 2018 jazdil mesiac a pol so seknutými krížami a práve vtedy si na nich bol aj ty nerátaj/, mne výkon 4,2 W/kg stačil v kategórii na víťazstva a bedne /aj v pretekoch MRC/ tebe stačil podobný výkon medzi mladými len na dochádzanie v strede výsledkovej listiny, dávaš tu top tréningové mudra a pritom si slabý jak čaj - nič naviac si tými vygooglenými mudrami s viac ako dvakrát krát väčším nájazdom ako ja nedokázal natrénovať, možno o 12 rokov v kat. nad 50 ked zopakuješ výkon zo sezón 3 roky dozadu tak budeš na bedni. Kde sú výsledky - vyhraté preteky a bedne co tu o nich drístaš ? - ak to nie sú víťazsta a bedne tak sú tvoje mudra len na ,,Dnešný švih,,.
31.01.2022 - 22:35:02
00
Kristina napísal:
.

Ja ho chápem. Nemôže odpovedať, lebo by to sám musel vedieť. A možno vie ale nechce povedať, lebo potom je to záväzok a nejaký cieľ. A ako všetci vieme ten posledný záväzok s takmer 2 ročnou prípravou nakoniec moc nedopadol.
Tie jeho samozničujúce "all out" tréningy sú však celkom fascinujúce. Nepoznám nikoho ďalšieho, kto by cyklistiku robil tým spôsobom.



zas si out :D
máš tam malú chybičku - som nerobil cyklistiku ale vyhrával preteky, tých čo poznáš a robia cyklistiku je vela, tých co vyhrávajú je už trocha menej :D

ked ty nepoznáš cyklistov so samozničujúcimi apokaliptickými, ... 6 - 7 hodinovými tréningami neznamená že takí neexistujú

Prílohy:

Apokalipsa.PNG
Apokalipsa.PNG 119.45 KiB thumb_up0thumb_down

31.01.2022 - 22:45:30
00
Hosť napísal:
ked ty nepoznáš cyklistov so samozničujúcimi apokaliptickými, ... 6 - 7 hodinovými tréningami neznamená že takí neexistujú

Na tej Bernalovej jazde nieje nic vynimocne. Vacsinu jazdy sa flakal v zone 1

Prílohy:

2022-02-01.png
2022-02-01.png 30.23 KiB thumb_up0thumb_down

01.02.2022 - 06:37:36
02
Hosť napísal:
Si vieš toto predstavit ? Nedrístaj a radšej makaj. 3,2 W/kg, 3 hodiny nonstop zlepšovanie VO2max v septembri

ivannie si poloboh samozrejme ze si tvoje podpriemerne vykony viem predstavit aj ja co som sa nikdy nevedel poriadne bicyklovat

Prílohy:

zzzzzz.JPG
zzzzzz.JPG 106.3 KiB thumb_up0thumb_down

01.02.2022 - 07:54:31
00
Takmer 4hod 259w v strede leta nieje 60 ani 90min konstantneho vykonu 260w/230w pri -10 v strede zimy. Takze zas si mimo a prehravas tento virtualny battle :-D
01.02.2022 - 09:15:51
01
Konštantný výkon 250W to je také príjemné vozkanie po lesných cestičkách so sklonom 7-8% a do toho občas nejaká diskusia s parťákmi o kadečom. :)
01.02.2022 - 09:38:47
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika)
keyboard_arrow_up