Jezus napísal:
Internetovy troll vecne hejtujuci cyklistov, ktory nevie prisposobit rychlost stavu a povahe namrznutej vozovky a ani tomu, ze sa blizi do krizovatky, v ktorej treba spomalit. A to napriek tomu, ze tu krizovatku velmi dobre pozna a pravidelne upozornuje, ze je to tam nebezpecne. Co dodat? Ze okrem neprisposobenia rychlosti a chybajucej techniky jazdy v tom musi byt aj karma.

P.S. Az sa priam natiska myslienka, ze sa naschval teatralne hodil o zem, aby mal zase dovod na nieco nadavat. A este si potom aj poskakal po okuliaroh, aby bola skoda co najväcsia...



Sorry jezus ale tento tvoj prispevok ktory som si tu dovolil odcitovat je dost scestna reakcia na to ze cyklisti zrezali protismer v danej krizovatke tak ako zrezali…. 🙈🙈🙈

Si neobjektivny, len preto ze to napisal ten kto to napisal, uplne ignorujes fakt ako to ti cyklisti rezoi a riesis len to ze on je vlastne debil ze pomali nezastal pred krizovatkou ktoru prechadzal vo svojom pruhu 🤣🙈

Spomalit mali predsa oni a prejst ju uplne inac a nie to reznut hentak cez protismer na sposob “ved hadam nehudeme brzdit ked sme na svihu” 🙈🙈

Ak by to bola krizovatka pre auta asi by si nikto nedovolil to hentak reznut cez protismer a ak by si aj dovolil asi by takeho idiota nikto neobhajoval…ani ty by si netvrdil na adresu poskodeneho ze mal spomalit pred krizovatkou vsak? Ale kedze je to ten kto to je a jedna sa “len” o to ze spadol z bicykla tak to si kludne dovolis byt neobjektivny a v podstate obhajovat 4 debilov 🤣🤣🙈

Prílohy:

7A99EF69-7C96-4592-89E6-9CAD96753975.png
7A99EF69-7C96-4592-89E6-9CAD96753975.png 1.96 MiB thumb_up0thumb_down

24.01.2022 - 08:24:01
05
pred časom som takto položil bike pri lodenici pod botanickou ... aj som roztrhal gace a aj ... drahú casteli bundu a aj seba .... ale v živote by mi nenapadlo, že to bola vina tých oproti, čo sa mi tam zrazu zjavili ale bolo mi jasné, že ja som za dažďa neprispôsobil jazdu podmienkam ...
24.01.2022 - 08:29:17
00
Jano1987 napísal:
Edit: Jezus, to som robil, šiel som naschvál pomaly, ale žiaľ ráno o 6tej tam veľa svetla nieje.

Už sa v tom trochu zamotávaš. Na tom úseku je predsa vybudované nové VO s led osvetlením. A nebol si to náhodou ty čo si sa sťažoval na intenzitu a nepríjemnosť tohto druhu svietidiel a všeobecne si sa negatívne vyslovil, že cyklocesty nie je dôvod osvetľovať, lebo cyklisti majú mať svetlo a to si písal vo vlákne cyklotrasy BA a okolie. Tak teda ako je to s tým nedostatkom svetla, keď sú ešte rána tmavé? Mal si predsa svoje osvetlenie, takže na nejakú tmu sa nemôžeš sťažovať a VO pokladáš v intraviláne mesta za zbytočnosť.
24.01.2022 - 08:36:41
05
😂 shit is getting better and better.. and longer and longer.. to aj niekto docital tu Vojnu a mier? 😂
24.01.2022 - 09:24:00
00
JOLI verejné osvetlenie nie vždy funguje. Áno a svetlo mám, ale nemám ho z rozptylom 180° do strán.

Ok, je to teda moja vina, neprispôsobil som rýchlosť stavu a povahe vozovky, ani mojím schopnostiam. Tí 4 cyklisti, čo mi mali dať prednosť a nedali a rezli si to výrazne cez protismer a nemali na sebe ani odrazku za to, že som sa vybúral kvôli nim, aby som do nich nenarazil s tým nič nemajú. Je to celé len moja vina. Nabudúce teda tade pôjdem klasicky okolo 30+km/h, alebo pre istotu pridám a ak mi niekto nedá prednosť, tak ho proste sejmem. Mojich cca 100kg bude mať slušnú kinetickú energiu. Ďakujem za rady všetkým.
24.01.2022 - 10:03:46
03
Dredd napísal:
Policajti Ti vraj povedali, že ak “ Páchateľ sa nenájde, o 1-2 roky mi príde papier, že vyšetrovanie sa zastavuje pre nedostatok dôkazov.” Toto by Ti nepovedal ani policajt s vyštudovanou strednou záhradníckou.

K tomuto sa, zial, musim pridat; pred ~7 rokmi mi v Dubravke, na skok od ORPZ, vykradli auto. Policajt, ktory k tomu prisiel (teda prisli na dvoch autach styria, ale tento asi viedol) mi otvorene povedal presne toto, ze o rok to aj tak zastavia s rovnakym odovodnenim. Nedal som sa. Ale on si tiez nespravil hanbu, predpovedal to takmer presne.
24.01.2022 - 10:23:50
02
lapaloma napísal:
pred časom som takto položil bike pri lodenici pod botanickou ... aj som roztrhal gace a aj ... drahú casteli bundu a aj seba .... ale v živote by mi nenapadlo, že to bola vina tých oproti, čo sa mi tam zrazu zjavili ale bolo mi jasné, že ja som za dažďa neprispôsobil jazdu podmienkam ...



Este raz a na posledy, ked pojdes autom rovno vo svojom pruhu a z vedlajsej sa na teba vyruti ine auto ktore ti nielen ze neda prednost ale este si to zreze cez protismer…..tak kkt si ty lebo si neprisposobil jazdu podmienkam hej? ?

vobec nieje realny problem v debilovi v protismere a v nedani prednosti hej? ??

Chlapci ja viem ze sme na cyklo fore ale niekedy fakt nemozte obhajovat zaslepene nieco co je neobhajitelne ??
24.01.2022 - 10:53:06
02
Zipsik pravdu sice mas ale si mimo pointu ktora je - ze dany uzivatel pravdepodobne vyplodil bajku za ktoru je hejtovany. inak by mi ten hejt nedaval vobec zmysel tak ako tebe. ale uz len ked sa zamyslis ze on co siel rovno sa strepal na lade po tom co okolo prefrcali borci co zrezali vo velkej rychlosti zakrutu je divne.
24.01.2022 - 10:57:46
03
Ja mu aj verí, tú škodu, že tam bol ľad, že šiel opatrne, že bola tma lebo nefungovalo VO. Ale že tam o šiestej ráno v týchto zimných dňoch prefrčali štyria borci na cesťákoch ako premotivovaní športuchtivý hobýci? Možno v lete, keď je svetlo od piatej a teploty okolo 20 stupňov.
24.01.2022 - 11:13:39
01
Gusto0 napísal:
Zipsik pravdu sice mas ale si mimo pointu ktora je - ze dany uzivatel pravdepodobne vyplodil bajku za ktoru je hejtovany. inak by mi ten hejt nedaval vobec zmysel tak ako tebe. ale uz len ked sa zamyslis ze on co siel rovno sa strepal na lade po tom co okolo prefrcali borci co zrezali vo velkej rychlosti zakrutu je divne.



Ako som pisal hned na zaciatku ja sa ho nezastavam a je mi uprimne jedno kto to je a co si kedy vymyslal….

Pointa je ze nikto netusi ako to bolo…. A verit mu sice nikto nemusi ale nemozme sa tu hrat na to ze za popisanu situaciu moze on a nie cyklisti oproti (ci uz vymysleny alebo realny)

Lebo ak by to bolo ako popisal tak jednoznacne bol problem v cyklistoch oproti…


To ci to tak bolo alebo nie uz ale nikto z nas nezisti ;)
24.01.2022 - 11:17:44
01
Dakujeme captain Obvious. Keby si to nevysvetlil, tak to tu bez Teba nikto nikdy nepochopi, ze cyklisti prichadzajuci z vedlajsej maju dat prednost. Este nejakym bystrym postrehom prispej...
24.01.2022 - 11:26:10
04
Aj takto sa dá zablokovať chodnik

Prílohy:

IMG_20220203_114813.jpg
IMG_20220203_114813.jpg 586.9 KiB thumb_up0thumb_down

03.02.2022 - 13:19:18
00
thumb_up0thumb_down
08.02.2022 - 17:39:34
00
Sa mi zda alebo ten cyklista siel po ceste v protismere?
08.02.2022 - 17:47:19
01
Keď odchádzala motorka tak bolo vidieť červenú na semafore tak si nemyslím, že isiel cyklista vprotismere
08.02.2022 - 17:54:01
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up