Dal by Boh aby sme o týždeň 8meho slávili víťazstvo na ruským fašizmom...
01.05.2022 - 16:03:32
010
A 9teho si môžu Rusi spraviť prehliadku čo nakradli na Ukrajine,tie televízory,mikrovlnky, umývadlá,zachodove misy a pod veci ktoré väčšina Rusov bude vidieť prvý raz...Sláva 🇺🇦!
01.05.2022 - 16:06:13
00
Situacia na bojisku sa otaca v UA prospech. Ruzky vojak je demoralizovany a zufaly. Sam Arestovic bol prekvapeny a vysoko pozitivne naladeny ,ze prechod do protiutoku prichadza skor ,nez cakali . Styri dni nepribudol na bojisko ziadny ruzky vojak , naopak zajati ruzki vojaci,ktory prejdu overovackami ,zacinaju bojovat na UA strane ,chapu ,ze v rossiji pre nich nie je miesto...Rusaci sa snazia prelomit na juhu na otvorenej stepi,kde ich ma ukrajinska artileria ,ako na dlani🙂,no jatky.Ako hovori Arestovic "nasa artileria lucsaja v mire".
01.05.2022 - 16:27:33
02
arestovič je optimista niekedy možno viac.

šíria sa také správy,že to gerasimov schytal na fronte...vraj do nohy. :lol:


Naposledy upravil triki dňa 01.05.2022 - 16:46:39, celkovo upravené 1 krát.

01.05.2022 - 16:32:19
03
Tiež by som sa zatiaľ veľmi netešila. Bude veľmi dôležité čo najskôr dostať poskytnuté ťažké zbrane a hlavne delostrelecvo do obranných pozícií a úplne zastaviť postup. Potom pomaly začať vytláčať ten ruZký mor späť na východ.
Možno by mali Ukrajinci vytýčiť ruZkým jednotkám ústupovú cestu alebo taký únikový koridor lemovaný mikrovlnkami, práčkami, televízormi a záchodovými misami :)
01.05.2022 - 16:45:32
02
buď má ukr.rozviedka dobrých spolupracovníkov,alebo piata kolóna v ruzku maká naplno za dobrý žold.Tie pravidelné výbuchy na kritickej infra.nie je žiadna náhoda a rusáci z toho musia mať ťažkú hlavu.Aj ten gerasimov nie je žiadna náhoda.Zabili tam ďalšieho generála.
https://echo24.cz/a/SHhLv/ukrajinci-udajne-zranili-sefa-ruske-armady-gerasimova

https://www.kyivpost.com/ukraine-politics/tenth-russian-general-reportedly-killed-in-ukraine.html
01.05.2022 - 17:30:15
00
Rusko už bojích podle Ukrajinců ztratilo osm generálů. Posledním byl generálmajor Vladimir Frolov, (...) Pohřeb měl v Petrohradu. Šlo tak možná už o osmého zabitého ruského generála od počátku války, třebaže Kreml oficiálně uznal smrt jediného – generálmajora Andreje Suchoveckého.

rusko priznalo smrt len jedneho generalmajora - Suchoveckeho. Generalmajor Frolov mal pohreb v Petrohrade. Z toho mi vychadza, ze ho pochovali zaziva :-)
01.05.2022 - 17:49:14
02
Sami si ho odrovnali, sami si ho pochovali.
01.05.2022 - 17:53:30
00
že by denacifikácia kazachstanu?

https://twitter.com/visegrad24/status/1520686305553920003

u kazachov majú jasno :punch:
https://twitter.com/Fbeyeee/status/1520487220490252289?cxt=HHwWgsC97cbE7ZkqAAAA
01.05.2022 - 18:16:41
01
V Rusku zije mnozstvo ukrajincov, nie je ziadne prekvapenie ak prikladaju ruku k dielu. Ti generali tiez nie su prekvapenim, kedze maju ukrajinci k dispozicii informacie od celeho zapadu. Vacsina komunikacie je napichnuta a perfektne to vyuzivaju.
Mimochodom uz sa par ich pilotov udajne cvici na F16. Az potom sa zacnu diat veci. Lebo jednak budu mat v tych lietadlach real time informacie od spojencov a najma budu mat spojenecku vyzbroj. Snad aj nejaku protiradarovu raketu a konecne aj vzduch vzduch rakety "vystrel a zabudni", ktore momentalne nemaju. Dnes rusov len strasia a vytlacaju tym, ze ich zameriavaju. Pripadne im robia navnady a lakaju ich nad svoju protivzdusnu obranu. Ale ked ich zacnu stihackami aj zostrelovat, bude po specialnej operacii.
Otazka len je, co este za svinstvo Putlerovi napadne v tej chorej hlave.
01.05.2022 - 19:08:09
02
yojo napísal:
Toto nie je uplne pravda, lebo velku cast zasobnikov hlavne na Zapade ma prenajatych prave Gazprom. Tj tam ani nemaju nejaku moznost naplnit zasobniky doplna a ked Gazprom posledne leto svoje kapacity vobec nevyuzil, zacali sipit, ze je nieco zle. Lenze nemali kam doplnat, prave preto, ze tie objemy patrili Gazpromu a nie im. TJ evidentne sa chyba stala uzpri tom, ked Gazprom dostal zasobniky do pranajmu,lenze kto vie, ako dlho uz tieto praktiky funguju a pri normalnom obchodnom partnerovi by neboli problem.

A co sa tyka financovania plynovodu do Azie, neviem, ktory mas na mysli, ale vsetko co ide do Ciny je financovane Cinou. A prato to Rusom sposobuje velke problemy, lebo teraz vsetko co vlastne dodavaju do Ciny sa valstne odpisuje z dlhu a realne im z toho ziadny cash domov neprichadza.


Snad si nemyslis ze zasobniky plynu na zapade hoci ich ma v prenajme Gazprom alebo ich vlastni si staty nevyvlastnia?
01.05.2022 - 19:27:18
00
dôležitý je čas a ten ukr.nemá.toto všetko je nadlho.je mi jasné,že us,gb,pol.intenzívne cvičia ukr.musia ich proste na východe unaviť a vyčerpať.

ďalšie káčko zvesené ptrs...im už fakt dochádzajú piloti.lapsus.
https://twitter.com/UAWeapons/status/1520533369230086155
01.05.2022 - 19:28:35
03
triki napísal:
dôležitý je čas a ten ukr.nemá.toto všetko je nadlho.je mi jasné,že us,gb,pol.intenzívne cvičia ukr.musia ich proste na východe unaviť a vyčerpať.

ďalšie káčko zvesené ptrs...im už fakt dochádzajú piloti.lapsus.
https://twitter.com/UAWeapons/status/1520533369230086155

Nádhera👏👏👏
01.05.2022 - 19:38:33
00
skôr som si všimol, že tam visí v lufte jak xujlo min.15s ožarovaný strelcom a ten pilot proste nereaguje.Bud nemajú žiadnu ochranu(výrobca tvrdí,že má) ,alebo proste tí piloti sú slabí.
20 mega zostrelené systémom za cenu hrablí.
01.05.2022 - 19:46:57
07
cipo11 napísal:
Snad si nemyslis ze zasobniky plynu na zapade hoci ich ma v prenajme Gazprom alebo ich vlastni si staty nevyvlastnia?

Neviem a netuším, na to sú právnici a sudy. Ale tu sme sa predsa bavili o udalostiach pred začiatkom vojny a v tom case to bola vec nemysliteľna a pred žiadnym súdom by neobstála. Okrem toho, ak sa nemýlim, tak napríklad práve najväčšie zásobníky v celej Európe ani nie sú prenajaté Gazpromu, ale nejakým Arabom a tí to prenajímajú Gazpromu. Vcul čo? Nie je to také jednoduché.
01.05.2022 - 20:56:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up