trosku mimo temu, je to uplne v pohode len tak pilit v lese stromy ? lesna straz policajti s tym nemaju problem ? lebo tiez uvazujem ze by som niekedy robil
02.05.2022 - 14:48:00
01
fitoo napísal:
ja to jazdím krížom cez pole, po ceste pre traktory raz som skusil ísť po tej cestičke popri poli a bol som celý od malinčia. nikdy viac :D

no praveze teraz nejaky rok dva to bolo prerezane, ale uz to zase zarasta, vcera uz som suchal rajdy, ruky krvave od malincia :D
02.05.2022 - 15:12:50
01
nosim pilku občas menšiu alebo vačšiu skladaciu a nožnice, no teraz to zarastie - ale južná strana bude masaker zase , tam je toho tolko, že sa to ani nedá dostrihať :-) Scarinko kukni u mna na Strave výjazdy strmé je to po vojenskej ale si tam najrýchlejšie a netreba tlačiť ak máš kondičku. Ja chodím rád od liečebáka popod borovice - serpentíny, z modrej na žltú a potom po červenej je to značene a kus si potlačím 100m po kamenoch od Borovíc na Meškov aspon si nohy oddýchnu, resp. sa ponatahuju. Ked sa ponahlam a som fit idem po vojenskej. Ale všade je to relatívne strmé...
03.05.2022 - 12:15:20
00
Vojenská je ťažká, musis to ísť v tempe. Inak to skáče na tých kameňoch
03.05.2022 - 15:54:15
01
čo sa týka pílenia stromov, keď je padnutý na značenej turistickej trase, nemal by byť vobec problém, dokonca sa tým spraví práca za správcu tých trás. už neviem kto je správca, ranger na pyramíde mi to raz vysvetloval, už si to nepamätám. aj on keď píli tak robí prácu za niekoho iného, lebo tým by to trvaloooo..
14.05.2022 - 09:13:19
00
keyboard_arrow_up