gratulujem, pekne umiestnenie :)...ale niektori sa uskromnili aj na radost, ze vobec prisli do ciela ...tie dve kola su akurat, tak dlho som v lese davno nebol :lol:
19.07.2008 - 18:50:03
00
Maraton bol super, sice nejake blato ale mohlo byt aj horsie :-) na useku s Kozieho Chrbta na Kosariska som padol 3x ak sa to da tak nazvat.

Potom som strasne, strasne, stastny ze som nesiel o 10s rychlejsie lebo by ma asi zrazilo auto ktore zial zrazilo jedneho bikera ktory ma predbehol v zjazde. Nastastie sa mu nestalo nic az tak vazneho.
Pocas maratonu som chytil aj dva defekty ktore sa nastastie vdaka samolepiacim dusiam do 5 sekund sami zalepili a nemusel som vobec spomalovat a ani nic dofukovat.

Trosicka sme aj pobludili ale to by sme neboli na Slovensku pokial by niekto nepreznacoval trat uz som zvykol :) takze nejak neriesim sice som tak stratil minimalne 5min.

Na maratone sa mi stala zial aj neprijemna skusenost, pristihol som jedneho "pana" ako sa pokusal ukradnut moj bike nastastie som si to vsimol a rychlo k nemu pribehol... cez rajdy mal hodenu priblu a pekne si ho tlacil ako nic... a ked som k nemu dobehol zacal hrat vsetkymi farbami a velice sa mi ospravedlnil a utiekol... dokonca nechal na mojich rajdoch aj prilbu ktora bola jeho a ja som mu ju este osobne odniesol ked som ho dobehol ako rychlo utekal... No co debilov najdete vsade a preto si davaj na biky pozor aj na pretekoch!

Urcite pridem aj buduci rok ;-)
19.07.2008 - 19:20:42
00
vyborne pojazdenicko :twisted:

vdaka organizatorom.
19.07.2008 - 19:23:39
00
Bolo naozaj dobre, počasie, organizácia....
Na počudovanie som to zvládol bez nejakých problémov :)
Zjazdy boli super, výšlapi ešte lepšie, ten posledný..... som myslel že zdochnem :roll:

Cieľ splnený, posledný som neskončil :P

...pozdravujem cyklistov bez prilieb :wink: nabudúce prosím padnúť na hlavu 8)
19.07.2008 - 19:24:27
00
Pekne zjazdiky :lol: Take mnam :P A po tom uprasanom tyzdni nam pekne vyslo pocasie
19.07.2008 - 19:27:03
00
no super celkom vzhladom na formu :D
smerom na kosariska nechutne blato ale inak fajn.. akurat mohli na krizovatkach dat aj zastavky na stromoch.. ono by bola ta krizovatka prehladnejsia a jasne kade ist, lebo sipka na zemi neni moc viditelna, a zvlast nie ked uz po nej preslo 50 bikov..
19.07.2008 - 19:34:14
00
Kedy možno očakávať výsledky :?:
19.07.2008 - 19:42:15
00
to bolo dnes? :D
19.07.2008 - 19:49:22
00
Kedy možno očakávať výsledky :?:

dufam ze co najskor :)

celkom ma zaujima ako vlastne dopadla tato nahanacka :oops:

to bolo dnes? :D

http://www.justfuckinggoogleit.com/ :D
19.07.2008 - 19:53:28
00
hm, neviem čím je spôsobené moje vraj DNF, bol nejaký časový limit?!
trochen ma vyvozilo v zjazde k Snežienke, potom jakžtakž, prekvapil ma ten cyklokros nad Slivom, ktorý mal za následok, že keď som sa chcel na Bielom kríži postaviť, dožrať a dopiť, skoro som si ustlal :) prilepené kufre k pedálom :) potom som ich špáral ešte nad Košariskami
žiaľ pred Salašom sa dostavila pripomienka utorňajšieho ranného kŕča a trvalo, kým som to rozťahal... celkom ma potom tešilo, že výšľap od Košariska bol v sedle až do okamihu, kým medzi mňa a chalana čo ťahal vedľa nevletel sivovlasý bradatý dědek na čomsi vzdialene evokujúcom bike
zjazdu do Borinky som sa bál ako čert kríža a SOM HO DAAAAL
no a potom som z Borinky hanebne tlačil... jazyk na zemi... teplo a tulene, to sa veľmi nemusí
19.07.2008 - 20:01:19
00
Tak aj ja sa pripájam. V prvom rade som happy, že som tie 2 kolá zvládol. Oproti minulému roku kde som tlačil na 2 miestach(posledný stupák od Košarísk a v Borinke) som dnes všetko vyšlapal ešte k tomu zdupľovane. Blatko bolo v norme, pády a defekty sa vyhýbali. 12 miesto síce iba z 30 alebo koľko nás bolo, ale mám z toho super pocit. Trošku iba zamrzí havárka kamaráta s tým autom, ktoré asi spomína Jakub. Až také nič to nebolo. Vybité 2 zuby, otras mozgu a niečo s perou!
19.07.2008 - 20:02:50
00
Pocas maratonu som chytil aj dva defekty ktore sa nastastie vdaka samolepiacim dusiam do 5 sekund sami zalepili a nemusel som vobec spomalovat a ani nic dofukovat.


..teda, Jakub, to ako si zistil, že si mal defekty, keď si nemusel ani spomaliť ani dofukovať...?
19.07.2008 - 20:09:18
00
no aj ja pridam moje zazitky :lol:

zacnem s tym ze organizacia bola super a samozrejme aj atmosfera pred aj po zavode

zazitky z trate su zmiesane vzhladom na to ze som pravdepodobne prepalil start a isiel na otcovom starom biku na ACERE :oops:, co sa tyka zjazdu z Kozieho chrbta na Kosariska tiez som mal podobne problemy ako jakub023 ale myslim si ze tam mal kazdy

trat bola zaujimava a miestami aj narocna o com svedcia aj nazory bikerov ktorych som stretol(tazke nie len moje :) )

Ale celkovy dojem bol dobry.
19.07.2008 - 21:08:44
00
výsledky:

http://www.mates.sk/cyklo/maraton.HTM 8)
19.07.2008 - 21:24:20
00

Ku...a mne to nejde otvoriť :evil: Kto mi pozrie výsledok môjho počínania :?:
19.07.2008 - 21:38:48
00
keyboard_arrow_up