LukasHarant napísal:
Vidim to podobne, neverim, ze by si po Armstrongovi dovolil niekto robit to az takto zjavne. A ad dresy, nie je to tak davno, co isty Tadej Pogacar vyhral zlty, biely aj bodkovany dres :)

Kto si to dovolil robiť takto okato zjavne po Eddy Merckxovi?
Kto si to dovolil robiť okato a zjavne po teame festina? A to myslím, že bol riadny škandál s pomerne exemplárnymi trestami. Ale neodradilo to Lanca, Floyda,Vina, Contíka a mnohých dalších. Osobne si myslím, že ak by Lance nebol po ľudskej stránke hovedo a bol aspoň taky pohodak akým je dnes, tak by stále bol rekordér TdF
23.07.2022 - 21:12:22
06
tazkyamaterTaká kopa hnoja čo si tu popísal nebola ani pred budovou vlády. Ty si naozaj myslíš, že ten Peťo bude vyhrávať do konca kariéry a potom povie už ma to nebaví, nemám súperov tak končím? Čo ti spadol na hlavu meteorit? Mal si včera počúvať počas etapy na ČT ľudí čo tomu rozumejú , bavili sa na tému dopingu, Vo veľkej miere sa to zhoduje s tým čo napísal vyššie Hazard.
23.07.2022 - 21:21:02
53
Volodja napísal:
Kto si to dovolil robiť takto okato zjavne po Eddy Merckxovi?
Kto si to dovolil robiť okato a zjavne po teame festina? A to myslím, že bol riadny škandál s pomerne exemplárnymi trestami. Ale neodradilo to Lanca, Floyda,Vina, Contíka a mnohých dalších. Osobne si myslím, že ak by Lance nebol po ľudskej stránke hovedo a bol aspoň taky pohodak akým je dnes, tak by stále bol rekordér TdF


Tiez pravda... No, ja to uzavriem tym, ze naozaj pevne verim, ze je vsetko v ramci pocestnosti, inak by to bolo velke sklamanie.
23.07.2022 - 21:30:19
00
Hosť napísal:
tazkyamaterTaká kopa hnoja čo si tu popísal nebola ani pred budovou vlády. Ty si naozaj myslíš, že ten Peťo bude vyhrávať do konca kariéry a potom povie už ma to nebaví, nemám súperov tak končím? Čo ti spadol na hlavu meteorit? Mal si včera počúvať počas etapy na ČT ľudí čo tomu rozumejú , bavili sa na tému dopingu, Vo veľkej miere sa to zhoduje s tým čo napísal vyššie Hazard.


No, ži si ďalej vo svojej bubline, ale aby si potom nebol za vola, keď to praskne.
Nepovažujem sa za odborníka, ale cyklistiku sledujem už cca 30 rokov a medzi vrcholovými športovcami mám dosť kamarátov a známych na to, aby som nemal "ružové brýle". Prečítal som niekoľko kníh o dopingu.

Napr. Volodja trafil kliniec po hlavičke priam excelentne! Armstrong bol totálne hovädo a naštval už takú armádu ľudí, že ho to zmietlo. Prečo asi nepridelili jeho tituly druhému v poradí? Lebo by ich právnici Armstronga roznosili v zuboch!!!
Šak on si bral krvné konzervy z mrazáku, kde boli na sáčkoch mená jeho hlavných konkurentov!
Ako dopadol Pantani? Ulrich? Vinokurov? Contador? Botero? "Astmatik" Froome? Pereiro Sio? Rogers?
To kde žiješ, že si myslíš, že toto skončilo? A že "čistí" cyklisti prekonávajú týchto sypačov? :D
Nevyjadruj sa k niečomu, o čom nemáš šajnu, robíš zo seba "prosťáčka."
23.07.2022 - 21:50:54
03
V tomto vlákne si sa vyjadril 2x (edit vlastne už 3x) a obidva príspevky sú skryté tretí predpokladám dopadne rovnako) bvieš prečo? Ak nie tak si to zisti a bude ti jasné ako je tom s tým "prosťáčkom".


Naposledy upravil Hosť dňa 23.07.2022 - 22:13:42, celkovo upravené 1 krát.

23.07.2022 - 22:11:33
00
Zaujímavé, že vari každá sféra ľudskej spoločnosti má svoj Občiansky tribunál... 🤔
23.07.2022 - 22:11:58
05
Tatinoooo napísal:
Žltý - Jumbo Visma
Zelený - Jumbo Visma
Bodkovaný - Jumbo Visma
Etapa v Paríži - ???


Sagan P., lebo Sagan J. tam neni
23.07.2022 - 22:17:23
01
tazkyamater napísal:
Je mi smutno...


ideš porovnávať Armstronga s Aertom ? Armstrong sa v cieľovom stúpaní zdvihol a ostatným top WT vrchárom dal minútu, Aert naopak v cieľovom stúpaní dostane od top WT vrchárov 5 minút - takže asi taká je ,,zázračná,, výkonnosť Aerta, akurát že pre väčšinu je zrejme problém si tých 5 minút straty všimnúť
23.07.2022 - 22:25:48
01
Po dnešku asi prestávam zase kukať cyklistiku. Ak niekto veríte, že Jumbo je čisté, tak vám to neberiem. Veď aj Amstrongovi verila väčšina ľudí. Ja ale nie som na hlavu. Hento čistý človek nedokáže, čo tam predvádza celý tím. Otras. Nikdy nikomu neprajem nič zlé, ale fakt som sa pristihol ako som žltému prial, aby trafil tú skalu :( Celé zle...
23.07.2022 - 22:28:31
02
Ivan: Ono ide skôr o to, či to len nevypustil. Asi nie som jediný čo má pocit, že ak by nebol žltý Jonas, tak si ide pre ten dres hocikto z Jumba. Napríklad aj WVA. A aby deň čo deň predvádzal čo predvádza, tak to nie je normálne. Zajtra zase vyhrá a len to celé zaklincuje. Ako taký dobrý výsmech všetkým fanúšikom iných tímov...
23.07.2022 - 22:32:36
00
Jedinu teoreticku sancu by mal okrem Vinga a Roglica Sepp Kuss. Inak nikto. Fanart jedine ak by schudol aspon 5 kg a zacal sa specializovat na kopce, cize by stratil silu v spurtoch.
23.07.2022 - 22:51:17
00
ivan napísal:
ideš porovnávať Armstronga s Aertom ? Armstrong sa v cieľovom stúpaní zdvihol a ostatným top WT vrchárom dal minútu, Aert naopak v cieľovom stúpaní dostane od top WT vrchárov 5 minút - takže asi taká je ,,zázračná,, výkonnosť Aerta, akurát že pre väčšinu je zrejme problém si tých 5 minút straty všimnúť

To čo porovnávaš je absolútne rozdielny kontext etáp a v akých situáciách bol Lance a Vojto. Jumbo chcelo v tej pravdepodobne využiť 80kg Vojta ako domestika pre Jonasa. Vojto, ktorý dovtedy zlikvidoval na HC stúpaní top anorektickych vrchárov pinota a najmä martineza, počkal Jonasa. Potom vystrúhal nevydany útok v žltého prospech a prišiel s prstom v nose na pódium. Aby dačo ušetril aj na časovku. Totiž Lance bol “one trick pony”. Vedel vyhrať “len” žltý na TdF. Vojto vie vsetko: šprinty, časovky, kopce, klasiky, ccx. A nemusí si ani jedlo od huby odtrhat.
23.07.2022 - 23:08:39
05
exit2 napísal:
Po dnešku asi prestávam zase kukať cyklistiku. Ak niekto veríte, že Jumbo je čisté, tak vám to neberiem. Veď aj Amstrongovi verila väčšina ľudí. Ja ale nie som na hlavu. Hento čistý človek nedokáže, čo tam predvádza celý tím. Otras. Nikdy nikomu neprajem nič zlé, ale fakt som sa pristihol ako som žltému prial, aby trafil tú skalu :( Celé zle...


Keď došiel Wout a našupal MS Ganovi 42s tak som vypol tv a šiel na bazén a dal si chladenu Plzeň .
23.07.2022 - 23:18:05
40
a ktoze bol vicemajster sveta v casovke?
23.07.2022 - 23:23:46
13
exit2 napísal:
Ivan: Ono ide skôr o to, či to len nevypustil. Asi nie som jediný čo má pocit, že ak by nebol žltý Jonas, tak si ide pre ten dres hocikto z Jumba. Napríklad aj WVA. A aby deň čo deň predvádzal čo predvádza, tak to nie je normálne. Zajtra zase vyhrá a len to celé zaklincuje. Ako taký dobrý výsmech všetkým fanúšikom iných tímov...


nevypustil, ked top WT vrchári v hocakom dlhom prudkom kopci zapnu turbo /okolo k 6 W na kg/ zaostáva minúty, nikdy nevyhrá takýto cielový dojazd s top WT vrchármi - lídrami top tímov v GC na GT, vpredu sa ocitne medzi nimi po určitý čas len ked je v úniku s náskokom minút a v cieli už má minúty stratu, väčšina ale vidí len ako je dlho vpredu - kolko mal náskok pod kopcom to si v telke málokto všimne, v iných ako cielových kopcoch idú WT vrchári 5,7 - 5,8 W/kg - tam sa s nimi udrží, nemôže byt Aert lider na žlty lebo v rozhodujúcich momentoch 6 W/kg dlhodobo so svojou váhou neudrží - strácal by minúty, keby šiel na GC tak skončí na rozhraní prvej a druhej desiatky
23.07.2022 - 23:29:09
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up