Akurat, ze vy ste sa sami od zaciatku profilovali, ze v BA nebudete mat cely sortiment a chcete mat exkluzivny showroom s tym, ze budete mat BA prevazne ako picking point. Takze je minimalna pravdepodobnost, ze tovar z online shopu v BA bude. Ok, nechcete zvysovat ceny, mne ste tou dopravou cenu zvysili.
Myslim si, ze som nechal tento aj minule roky u vas dost slusnu sumu € (a nechaval som ju kazdy mesiac) . Sem tam potrebujem drobnost, niekedy nieco mensie ako napr zvoncek za 28 euro. Jednoducho sa mi prieci platit aj 50centov za vyzdvihnutie niecoho u vas vo vasom shope (Skryte si to do ceny, dajte mi mensiu zlavu, ale nechcem to jednoducho vidiet ako extra poplatok). Stalo sa to velkou modou. Ok, ako si povedal, mam si ist kupit inde. Ok, tak som aj ucinil.
Myslim si, ze tymto tuto debatu mozme ukoncit, vy ste sa rozhodli, ja som sa rozhodol. Prajem vela uspechov.
02.10.2022 - 22:16:30
01
Mal som toho veľa napísaného, ale stačí konštatovanie ze bublina zjavne praskla ...
02.10.2022 - 22:32:43
01
Stax - dal som si tú námahu - Tesco účtuje za klikni a vyzdvihni, teda služba porovnateľná s našou 1,99 €. Týmto by som rád naše porovnávanie s potravinami uzavrel.
EDIT: pardon, podľa aktuálnejšieho zdroja je to aktuálne 0,99€, tak teda to porovnanie s potravinami na nás sedí, ospravedlňujem sa. ;)

tomasspura - viem, že si náš stály zákazník a mrzí ma, že som si z fleku prečítal to, že pôjdeš do Kaktusu a vystrelil si na nás od pása. Vieš, že komunikujeme a bavíme sa tuto vo fóre o tom, prečo veci fungujú ako fungujú, prečo robíme veci tak alebo onak. Keby si si prezrel svoje posledné objednávky, všimol by si si, že oproti našim, nie odporúčaným MOC sme ceny pre zákazníkov ako si ty ešte viac zatraktívnili a to, čo ušeríš u nás na vernostnom programe je ďaleko viac ako to 1€ pre objednávky pod 49€. Tvoj pohľad na vec je taký aký je, beriem ho a neostáva mi nič iné ako ho akceptovať. Podobne prajem všetko dobré.

ivast - noo ono asi nie len cyklistika tak trocha nepočítala v plánoch na tento rok s tým, že tu bude nejaká vojna a budeme riešiť to, čo riešime. Najbližšie mesiace veru myslím budú zaujímavé a turbulentné. Ak si myslel inú bublinu, tak pardon... ;)
02.10.2022 - 22:35:27
02
mám na mysli neočakávaný nárast trhu z obdobia posledných troch rokov ...
02.10.2022 - 22:45:15
01
(… a planovanie na urovni dedolezu ;) )
02.10.2022 - 22:51:22
00
My sme historicky konzervativni, tento rok ak sa nič výnimočné nestane do konca roka plán, ktorý sme nakreslili takto pred rokom netrafíme o 10-15%. Ak si vezmete, čo sa udialo od min. októbra tak pravdu povediac, je to malý zázrak. Profitabilita je už ale iná pesnička, nafta, elektrina, kuriéri,.... - to je niečo, čo nás veru zasiahlo. Však to bude verejné, uvidíte, porovnáte.
02.10.2022 - 22:58:29
03
tomasspura mrzi ma, ak to takto vnimas. Ano, ide o urcite nepopularny (a verim, ze docasny) krok s ohladom na zvysene naklady na prepravu a energie. To co pises ("Skryte si to do ceny, dajte mi mensiu zlavu, ale nechcem to jednoducho vidiet ako extra poplatok") sme presne nechceli spravit, kedze by to zasiahlo vsetkych a takto sa to tyka len sposobu dopravy, ktory bol doteraz pre zakaznika zdarma a my sme mu priradili poplatok, ktory ciastocne pokryva jeho naklady. Tyka sa len objednavok do 99 eur (pre VIP do 49 eur) a len tovaru, ktory musime balit a prevazat. Ak to euro navyse sposobi, ze sme drahsi ako lokalna konkurencia (co si nemyslim), tak mozno dava zmysel sadnut do auta a ist to hladat po meste niekde inde. Ale verim, ze to tak nie je a tie vyhody (sirka ponuky, rychlost dorucenia do BA, notifikacia SMS...) su hodnotnejsie ako ten poplatok za prepravu.
03.10.2022 - 09:33:58
05
rasto toto konkrétne ložisko máme v ponuke aj u nás : https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/ramy-a-patky/patky-a-prislusenstvo/enduro-bearings-6903-llb-lozisko-17x30x7-mm.html . Čo sa týka samostatnej kategórie a rozdeleniu, ďakujeme za podnety (aj Gusto0) , popracujeme na tom .
03.10.2022 - 10:01:03
00
ani to radšej nečítam, ale keď vidím symbolické euro ... v orange ho platím, kým som nezrušil internet na záhrade tak aj tam mi zdvihli o symbolické euro ... prosto symbolické euro k symbolickému, a zrazu nemám začo kupovať čokoládu.
03.10.2022 - 12:45:34
00
vidim ze mozme platit Visa Master Paypal apple Pay vo vasom shope,, kolko si tieto firmy uctuju za tranzakciu?

povedzme 2-3 percent?
su tieto poplatky presunute na zakazinka pri plateni kartou?
asi nie a su zahrnute v cene produktu/ produktov, tak preco davat neake extra poplatky inde?
03.10.2022 - 13:06:24
00
Stann, obchod ma velke mnozstvo poplatkov, ktore absorbuje a neuctuje ich priamo zakaznikom. Poplatky za transakcie su jednym z nich. Je bezne zauzivane a akceptovane, ze sa zakaznikovi uctuje poplatok za prepravu tovaru a je bezne, ze obchody motivuju zakaznika k vacsiemu nakupu tym, ze ma lacnejsie postovne alebo postovne zdarma od urcitej hodnoty. Dovody, preco sme docasne zaviedli poplatok pre objednavky do BA, sme tu uviedli. Dovody, preco konkretny poplatok ma alebo nema byt absorbovany alebo preneseny na zakaznika priamo, su interna zalezitost.
03.10.2022 - 13:43:01
03
sakra tak si to nechajte doviezt kurierom domov ked sa vam nepaci zasielka na pobocku za €.

ja mam skor pocit ze pojde cele kurierovanie hore a ze sa vratime na 5€ za zasielku tak ako to bolo este nedavno a to ma veru nebude tesit.

edit: napr. ma prave napadlo sportisimo - " Doručíme do predajne za 2-4 pracovné dny - 1,55 € (Členovia Klubu platia 0,85 €/objednávka) " cize dlhsie to trva a este su aj drahsi.

riesite kktiny
03.10.2022 - 15:30:33
09
aj Alza ma poplatok za vyzdvihnutie na pobocke a tiez to mali roky dozadu zdarma a tych obchodov je cela kopa. ked niekomu robi problem euro tak nech su to kupi inde drahsie, aky problem. lebo s VIP kontom najdem len na maloco lepsiu cenu ako mam tu.
03.10.2022 - 15:37:30
01
v alze urobili proplatok, a čakali ako zareagujú ľudia nikto nepindal, tak ho nechali .denne zarobiť len tak 20000€ je bomba kšeft... netvrdím, že tu je to tak isto...
03.10.2022 - 15:47:24
00
uhol pohladu - znizit vydavky na nieco comu sla hore cena by som to nazval ja.
03.10.2022 - 15:50:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up