lto napísal:
ennio: a nepacikujte si vzajomne prispevky, vyzera to uchylne :D

Izzy68 si tu? :lol:
Edit: a este aj prvy na strane, dpc :tmi:
10.10.2022 - 15:59:20
02
Tento bol tiez dobry :clap: https://presov.korzar.sme.sk/c/23031837/pre-alkohol-za-volantom-mu-zakazali-soferovat-na-preskusani-v-autoskole-nafukal.html
12.10.2022 - 15:41:40
03
ennio nehan lasku, ked je uprimna :-)
13.10.2022 - 09:52:38
02
Gusto0 napísal:
ja si vzdy spomeniem na Lamu

tu fotku si pamatam, ale uz nie v akej suvislosti, co to bolo zac , ten pribeh?
13.10.2022 - 10:12:20
00
https://www.aktuality.sk/clanok/239457/foto-opiti-mladici-ukradli-lamu-a-toto-s-nou-vystrajali/
13.10.2022 - 10:18:46
23
:D :D :D
13.10.2022 - 10:22:08
00
Bývam v ulici, kde je jednosmerka. Na jednosmerke je krátko za jej začiatkom odbočka doprava k ďalšiemu domu na parkovisko a do garáže. Permanentne sa stáva, že šoféri nedodržia pri vychadzani odtiaľ prikázaný smer vľavo podľa smeru jednosmerky a odbočia doprava. A vždy rovnaká výhovorka, keď upozornim, že idú zle: "ja som tu prvý raz". No tak práve zato by si mal lepšie dávať pozor na dopravné značky. Či profesionál alebo amatér, vždy rovnaká výhovorka. Keď sa zmyli a potom sa otočí, čiže uzná si chybu, tak fajn, ale kopa šoférov na to kašle...a sú takí, čo to robia neustále a nie zato, že sa pomýlili. To mi už rozum fakt neberie.
13.10.2022 - 14:22:42
01
A to pises len o motoristoch ci aj o vodicoch nemotorovych dopravnych prostriedkov?
Je na vyjazde z garaze prikazany smer. Totiz ak je na zaciatku cesty viem si predstavit, ze to pri vyleze z garaze vodica nenapadne. Musim sa priznat, ze take sa zadari aj mne obcas. Vojdem do parkoviska kde je jednosmerka zaparkujem priecne. Ked idem o 3-4 hod von tak si uz nemapamtam, ze cele parkovisko je jednosmerne a kludne to vezmeme k prvemu vyjazdu, v tomto pripade to moze byt vjazd. Ak je tam sirka, ziadne sipky, nemusi to cloveku hned docvaknut. Vodici su trenovany aby si znacky vsimli a riadili sa nimi v momente ked ich vidia. Nie aby si ich zapamatali a o niekolko hodin dni vedeli co bolo na znacne co minali. IMHO.

Ak tam ta sipka je tak nechapem ani ja. Potom je to cisty ignor. Ako minule som v BA starom meste v jednosmerke na Sasinkovej stretol 2 bicykle a jednu el kolobezku v protismere. Neboli spolu a ani po hromade. Dvaja isli este aj pre istotu po lavej strane vozovky. Asi nechceli porusit zakon jazdou po chodniku :lol:
13.10.2022 - 14:57:10
00
Pisem o vodicoch motorovych vozidiel, lebo na 90% stretavam v protismere ich. Cyklista alebo kolobezkar mi nevadi, lebo ide po kraji, kde je vyznaceny pas, sice pre chodcov, ale budis. Davno tam mohli dat znacku jazda cyklistov v protismere povolena. Od nasho vchodu po obojsmernu cestu je to mozno 70m. Sirka vozovky (nie cesty) je na jeden jazdny pruh, potom sa trochu rozsiruje.

Jasne, ze pri vyjazde z garaze/parkoviska je sipka prikazaneho smeru a aj znacka zakazu vjazdu smerom vlavo. Aj na zaciatku ulice je znacka, ze ide o jednosmerku.

Príloha:
Snímka obrazovky 2022-10-13 o 15.05.43.png
Snímka obrazovky 2022-10-13 o 15.05.43.png 28.45 KiB thumb_up0thumb_down



Este mi napadlo, ze na mieste nizsie so zakazom statia zvykne stat taky biely <>. Soferka je blondina a pravidelne tam stava cez noc. Dufam, ze jej nikdy nebude horiet byt. Neviem ako by sa dalo tomuto zamedzit na sukromnom pozemku. Statna policia? Nikomu sice nezavadzia, ale robi si z toho holubnik.

Príloha:
Snímka obrazovky 2022-10-13 o 15.14.07.png
Snímka obrazovky 2022-10-13 o 15.14.07.png 18.76 KiB thumb_up0thumb_down

13.10.2022 - 15:17:34
01
https://m.topky.sk/cl/10/2397217/Sef-J-T-banky-sa-druhykrat-narodil--Multimilionara-Tkaca-za-hranicami-zrazilo-auto-
13.10.2022 - 21:30:18
00
misoR napísal:
Pisem o vodicoch motorovych vozidiel, lebo na 90% stretavam v protismere ich. Cyklista alebo kolobezkar mi nevadi, lebo ide po kraji, kde je vyznaceny pas, sice pre chodcov, ale budis. Davno tam mohli dat znacku jazda cyklistov v protismere povolena. Od nasho vchodu po obojsmernu cestu je to mozno 70m. Sirka vozovky (nie cesty) je na jeden jazdny pruh, potom sa trochu rozsiruje.

Jasne, ze pri vyjazde z garaze/parkoviska je sipka prikazaneho smeru a aj znacka zakazu vjazdu smerom vlavo. Aj na zaciatku ulice je znacka, ze ide o jednosmerku.

Príloha:
Snímka obrazovky 2022-10-13 o 15.05.43.png


Este mi napadlo, ze na mieste nizsie so zakazom statia zvykne stat taky biely <>. Soferka je blondina a pravidelne tam stava cez noc. Dufam, ze jej nikdy nebude horiet byt. Neviem ako by sa dalo tomuto zamedzit na sukromnom pozemku. Statna policia? Nikomu sice nezavadzia, ale robi si z toho holubnik.

Príloha:
Snímka obrazovky 2022-10-13 o 15.14.07.png


Tak potom uz len cisto filozoficky. Je moze ze znacku na pravo hore nie je vidiet ked vodic prichadza na 90 stupnov k nej a otaca sa az pod nou. Neviem ci si to vies predstavit, ale ja som tak platil pokutu v Prievidzi za statie na zakaze.
Vysiel som z vedlajsej na hlavnu smerom v pravo a prakticky som sa tocil okolo znacky zakaz statia. Bola na hrane krizovatky v pravo v smere hlavnej cesty kde platila. Ja som vysiel na hlavnu a 10 m za znacku zastavil. Ked som isiel po vedlajsej dival som sa na tabuku z boku na hranu plechu. Ked som ju uz mal licom ku mne bola doslova nad spolujazdcovou strechou (pre vodica neviditelna) a ked som uz bol na hlavnej bola za mnou. Chyba ze som sa nepozrel po zasdtaveni za seba, ze co to tam je za znacku. Ale tak utekal som len sa rozlucit s kamosom co tam sedel v podniku a isiel prec. 20 sec. v Prievidzi sa = 30E
13.10.2022 - 22:53:49
00
miso a to si ešte podľa mňa ešte dobre dopadol, keď len výhovorky že prvý krát
Bežne sa mi stane, že si auto skráti za račianskym mýtom cestu jednosmerkou
ešte ma aj do pohlavných orgánov pošle pričom mňa jedným rovno nazve a chce aby som sa mu s dodávkou vyhol
končí tak, že si zanadáva a nakoniec ho pekne vytlačim tam odkiaľ sa do tej jednosmerky natlačil
a ešte ma presviedča že je to obojstranné (škoda však že len pre cyklistov)
14.10.2022 - 00:13:56
00
Už ani to Rakúsko nie je to, čo bývalo ;)
https://www.startitup.sk/exkluzivne-pre-startitup-mal-som-asi-stastie-prehovoril-tkac-po-nehode-sofer-z-miesta-zrazky-usiel/
14.10.2022 - 06:17:06
00
este sa tu nevyskytla konspiracia, ze v Rakusku sa toto stat nemoze a sofer bol urcite Slovak ?
Kazdopadne, dobre, ze to dopadlo len domacim liecenim a moze zralokovat nadalej
14.10.2022 - 09:10:10
01
Určite to bol slovák. Rakušan by to určite nespravil. Však oni ani predpisy neporušujú, to všetko len slováci...
14.10.2022 - 09:46:29
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up