Ostatne 2 kola su naozaj technicky narocnejsie ako to prve - vyzaduju si dostatok sil a koncentracie.
myslim ze kazdy kto chcel sa do druheho kola dostal a dal si "brutalne" do tela, a ti co sa nedostali by to podla mna aj tak vzdali.

..prepac,to si ja veru nemyslim,odjazdil som to a stihol ten za.. limit len o chlp (ako velky chlp som sa ani nedozvedel...mal som v talone vela "peknych"slov pre toho kto mal ten limit merat,ale nikoho som na mojom pomyslenom prechode do 2 kola nestretol-zrazu som len isiel dalej,s tim ze na poslednej-pitnej nam bolo povedane,ze mame len 5 minut-a 5km pred sebou= bez sance na uspech-tych 5 km do kopca a cez to vsetko co to islo...tych 5 min.ubehlo uz v 1 kilometri!!! :evil: tak fakt ani neviem,kde sa ten limit meral :roll:?)-a moja osobna skusenost bola,ze druhe kolo bolo o trochu jednoduchsie!bolo to aspon na niektorych usekoch uz obschnute a vyjazdene,tym nehovorim ze lahke!keby sa mnohy nesetrili v prvom kole,boli by asi ten limit stihli-ale ako by vyzerali v polke druheho si viem zivo predstavit-nejaky somnou isli v 2k,a aj zhasli-vdaka za... limitu pre ktory obetovali prilis vela sil...!!!" :evil: :evil: sam za seba mozem povedat,ze som mal na male to tiez prehnat,ale sebakontorla nedovolila to prepalit-radsej byt dnf-ako polomrtvy lezat niekde na luke v 2 kole!! :roll: :idea:
sorry ale ten limit bol naozaj BRUTALE!!!
myslim,ze z vysledkov je vidno ake rozdiely boli uz len v prvej desiatke-a to je ELITA!!! :wink: 8) respect to Patrik K.!!! a vsetkym co to dali vobec!!!
28.07.2008 - 22:37:41
00
ešte stále tlačím na server :-)

http://www.xcmaraton.sk/zvolen2008

ešte pol hodinka a sú tam :-)

tak preto mi to neslo vsetko... :idea: :oops:
28.07.2008 - 22:46:08
00
Po dvoch dňoch som sa dostal k počítaču a čítam veľmi zaujímavé príspevky. Asi najviac sa stotožňujem s názorom shickmombera.
V minulom roku bolo peklo na výbornej náročnej trati, teplota silno cez 30 stupňov. Tentoraz sa v týždni nedalo ani trénovať, preto som s obrovskou chuťou vyštartoval. Vôbec mi nevadilo blato, cítil som sa ako hroch v bahennom kúpeli. Jediné pre mňa nepríjemné prekvapenie ma čakalo na trati polmaratónu v strednom úseku na veľmi dlhom singli s kameňmi. Niektoré časti boli veľmi ťažko prejazdné a veľmi nebezpečné, možno aj vďaka dažďu a mokrému terénu - ale keď ide o zdravie, takéto úseky nemusím! Zhodli sme sa na tom fóristi aj nefóristi v cieli pri nekonečnom čakaní na pretekárov z dlhej trate. Záverečná tretiná s dojazdom je krásna, tú som si opäť vychutnal. Bol to jeden z mojich najťažších polmaratónov. Do cieľa som prišiel spokojný, ale statočne umlátený a nezachránil ma ani mäkko nastavený full. Ľúto mi bolo v cieli buna, keď som sa dozvedel, že ho nepustili do 2. kola a nepáčili sa mi strhané tváre mojich kamarátov a ostatných pretekárov, ktorí prichádzali do cieľa z dlhej.
Trať bola perfektne vyznačená a regulovčíci na správnych miestach, občerstvovačky veľmi dobré, teplá voda v sprchách paráda. A jedlom ste nás tentoraz prekvapili, bolo veľmi chutné, tentoraz sa ušlo každému a bageta ako bonus potešila.
A rád som opäť stretol fóristky a fóristov, Vám venujem :D :P :lol: .
Pre mňa bol minulý rok výborný, ale tento rok len spokojnosť.
28.07.2008 - 23:10:42
00
Nedá sa :D , štartovné by bolo medzi 1000-2000Sk ...

Petos, nejaky ten semester z ekonomiky mam, netreba vzdy cenu tlacit hore, niekedy staci prilakat viac pretekarov... a nie odlakat, ako sa snazia (ne)stanovenim limitu vo Zvolene... :roll:

apropo, na Salzke sme nemali problem zaplatit 45 EUR...


Naposledy upravil Dudo dňa 28.07.2008 - 23:29:53, celkovo upravené 1 krát.

28.07.2008 - 23:27:44
00
aha-diky jaroza-torsku si mi pripomenul aj tie pozitiva ,ktore chcem tiez vyjadrit-na vyrovnanie-takze naozaj co sa tyka zabezpecenia bolo to super-vsade ochota a mili ludia (az na jednu mladu pani,ktora nas "podporovala" vyrokami-"vsak Vlado to v pohode prejde,..a aspon budete mat naco spominat,...ved treba pocvicit..atd.-asi nejaka "vladova blizka"..fakt bola neprijemne vtipna :evil: :evil: clovek jej mal v 2kole chut nieco nepekne povedat-ale co uz snou!)
kamene boli super oznacene-to bol fakt technicky bonus-v 2k som uz ku koncu iba tie vyrazne farby vnimal-na co som skoro doplatil.ked som slepo sledoval linie veduce na skoky-- :roll: :?: :lol:
takze toto bolo super-a tie najsamlepsie nudle ake som za poslednu dobu po maratone jedol!!!!...
28.07.2008 - 23:29:04
00
btw.som este raz pozeral na fotky na zv stranke-fakt vybrali len tie najjednoduchsie-tu kvalitku si nechali na prekvapenie.. :idea: :roll: :evil:
28.07.2008 - 23:29:20
00
tak preto mi to neslo vsetko... :idea: :oops:


Polnoc - neprešlo všetko - zajtra :-)

dobrú
29.07.2008 - 00:01:28
00
Petos, nejaky ten semester z ekonomiky mam, netreba vzdy cenu tlacit hore, niekedy staci prilakat viac pretekarov... a nie odlakat, ako sa snazia (ne)stanovenim limitu vo Zvolene... :roll:

apropo, na Salzke sme nemali problem zaplatit 45 EUR...


Sam som zvedavy ako dopadne Slovensky raj 2008 - "prilakavam" pretekarov krasnou tratou, benefitami v hodnote 450Sk za registracny poplatok 300 Sk, cenami v tombole za 60 000 Sk, dalej myslim, ze solidnym zabezpecenim, fotkami z celej cyklomaratonskej serie zadarmo (traffic na webe bol v juli doteraz cca 15GB), volnymi vstupenkami do roklin Slovenskeho raja na cely rok atd. atd.

Ked pride 200 pretekarov - sponzori ma nezastrelia a som na -100 000 Sk ( rozumej minus 100 000 Sk )

takze tam nepomoze ani desat semestrov z ekonomiky :-)

Cesky sponzor mi odpisal, ze neda nic, lebo na slovenske akcie chodi malo ludi, aj to je postoj ...

Nasi ludia uz dali mesiace prace, myslienok, vybavovania, ... :-)

Na xcm slovak paradise 2008 robime podmienky ktore sa blizia dokonalemu stavu a co povies bude dokonala aj ucast pretekarov alebo ma naozaj zastrelia :-)

registracia uz bezi na: http://www.xcmaraton.sk

tak sa hlaste aby ma nezastrelili :-)

suhrn

limit vo Zvolene: nastaveny spravne
trat vo Zvolene: 90 km XC preteky :-) nie maraton :-)
organizacia: az na ten hromadny start a nasledky - stobodova

dakujem este raz a budem vzdy dakovat vsetkym co nieco robia :-)
hoci stale plati, kto nic nerobi nic nepokazi ...

P.S.
http://www.xcmaraton.sk/zvolen2008

poslednych 500 MB prave teraz bezi - FOTKY, FOTKY, FOTKY - tahajte kym su, lebo neviem ci sponzor zvacsi priestor na servri :-)
29.07.2008 - 06:53:55
00
povrch trate vodorovné rebríky a stupačky.


sorry, na 98% bez mojej ucasti...

v kazdom pripade drzim palce.


ps: ten limit vo zvolene bol (opat) vrazedny, hlavne ze cielom CMS je mat co najviac ludi na dlhych tratiach...
29.07.2008 - 08:34:09
00
"stax"]
povrch trate vodorovné rebríky a stupačky.


sorry, na 98% bez mojej ucasti...

v kazdom pripade drzim palce.


treba pozriet minulorocne vysleky - ake deti presli strednu trat :-)

Vsuvka pre fotografov a pekne spomienky - tak o tento usek bojujeme s ochranarmi kazdy rok, a ono to nakoniec vyzera ako strasiak?

Ten usek som schopny prebehnut pod jednu minutu :-)

Kto sa neboji strasiaka, tak smelo na xcm slovak paradise

ocakavame naozajstnych cyklistov :-)
29.07.2008 - 09:41:02
00
Pozeral som teraz foto, par ich sem jednoducho musim dat. petos, dik. 8)

Mirec ma dalsi ksichtik do zbierky. :lol:

Livia v poze pre fotografov. :wink:

Danka s greedym v ulohe flakatchov na konci balika. :P

No a cez taketo krasne miesta sme sli. www.bahno.cz
29.07.2008 - 11:04:15
00
taka otazka ... je ta trasa nejako znacena? by som si to v auguste presiel ked budem v bb dovolenkovat ;-] a podla mapky nemam najmensiu sancu ... myslim
29.07.2008 - 11:13:32
00
a greedy nam tu vsetkym ukazuje ze sa mame .... :D
http://www.xcmaraton.sk/zvolen2008/html ... g00266.htm
pekne nam ukazuje ten prostrednik
29.07.2008 - 12:18:10
00
taka otazka ... je ta trasa nejako znacena? by som si to v auguste presiel ked budem v bb dovolenkovat ;-] a podla mapky nemam najmensiu sancu ... myslim


znacenie je v pohode - musis si ale zobrat manual (co je na webe) aby si vedel prejst cez jednotlive body - ak xes prejst brutale. Kola sa od seba lisia zachadzkami a tak.
al ak xces ist iba jedno kolo - tak nepotrebujes nic - iba ist po znackach :-)
29.07.2008 - 12:28:51
00
tiger-zv vdaka ... a len jedno kolo ;-] ked k tomu dam este asfalt bb-zv a naspet tak je to tak ci tak celkom dost
29.07.2008 - 13:01:11
00
keyboard_arrow_up