Máme radosť, že ti robíme radosť. Môžeš sa radovať s radosťou
10.02.2023 - 10:25:14
00
na dátovej karte od o2, čo som platil počas kovidu sme mali asi 15mbit. Mne to na vmware horizon stačí, ale je pravda, že manželke na pohodu to bolo už dosť obmedzujúce. Na všetko ostatné je 10mbit úplne dostačujúce ... ak v budúcnosti budem potrebovať tak to bude horúci favorit
10.02.2023 - 13:26:30
00
will napísal:
Vyznamna cast nakladov operatora je na zakaznicky servis. Aby operatori pritiahli ludi, co nechcu/nemozu platit tolko, tak maju tieto lowcost "znacky". To je aj tesco mobile, funfon, juro. Konkuruju stvorke ale aj medzi sebou. Primarne - ak niekto chce odist kvoli cene, tak moze k ich lowcost operatorovi a peniaze im ostavaju.

Ja som napriklad odisiel od Orangeu po ich druhom zdrazeni vlani do Radosti. Primarne to nebolo zdrazenim, ale neskutocne zlym zakaznickym servisom od Orangeu. To zdrazenie bol len impulz.
A nelutujem. Co som potreboval, som vyklikal v aplikacii, vsetko jasne zrozumitelne, navyse v milej komunikacii a za 20 eur mam neobmedzene volania a 100 GB dat (neviem, ci som niekedy minul viac ako 5 GB).

Hlavne ma uz neboli brucho, ked musim nieco s Orangeom vybavovat a nie je tam 500 stran zmluvnej dokumentacie, ktoru by clovek podpisoval.


zial troska zbrklo som presiel do tej radosti ale nevadi uz sa vracat do o2 nebudem hoci stale som v o2 whatever. ked som presiel do radosti tak som vecer datoval stahoval nejake apky a pozeram ze preco je ta rychlost iba 1,2 MB/s to je nejaka chyba az potom som si to vsimol ze to je pri kazdom baliku rychlost internetu 10Mbit/s ale tak nic zatial si nechavam aj swan 100GB za 10e a v radosti prejdem na tych 5e program. uvidime po case ten swan hoci uz taky balik neponuka asi to zrusim aby som mal len jednu sim. a potom je tiez fajn ze datovat na tej radosti mozes aj v zahranici a nemusis v EU kupovat njaku novu sim ak si mimo. za tychto 10 dni mam nadatovane zatial 10GB
10.02.2023 - 18:10:19
00
Francisek napísal:
Na základe presne takýchto recenzií na webe som si pred dvoma rokmi kúpil Mi10 mne aj mojej žene. S kľudný svedomím prehlásim, že to bol po Samsungu najväčší shit čo som kedy vlastnil. Svižné? Tak možno prevé dva mesiace. Vypínali sa mi hovory z ničoho nič. Nezávisle od času. Zákazníci si mysleli, že som poškodený.
To, že sa spúšťal sám fotoaparát na selfie kameru keď telefón ležal na stole som si všimol od druhého dňa. Fotky boli jedna katastrofa. Nepoužiteľné ani na vyvolania základného formátu napr. 13x18.
Jeden bol kúpený v Orange, druhý v akomsi e-shope.
Robil som na každom jednom cca každé tri mesiace resety, od resetu pár týždňov, max však mesiac a všetko bolo späť.
Keď mi niekto spomenie značku Xiaomi, v momente dostanem nejakú zvláštnu potrebu vziať kladivo do ruky a pripraviť sa na opravu elektroniky.


to si asi prvý koho poznám, že vyslovene ma taketo negatívne skúsenosti s Xiaomi
na druhu stranú ak si mal takéto problémy s mobilom tak zdieľam tvoje potreby s kladivom 😆 jak som tak rozbil raz bezdratovu myš 😄

inak ja som mal Mi Note 10 čo je vlastne veľmi podobný skoro až rovnaký mobil a ja som s nim bol max spokojný, na začiatku bol trošku pomalší ale po prvej velkej aktualizacii to bol iný mobil
13.02.2023 - 15:58:13
01
Ahoj, keď sa mi stráca SD karta v mobile - ako zistím kde je problém? Po reštarte ju nájde. Takže keď napríklad počúvam hudbu zrazu prestane a potom reštart a ide zas.
17.02.2023 - 09:08:01
00
v kontaktoch je problém, skús očistiť kartu ... a okrem toho by som si ju pre istotu odzálohoval :)
17.02.2023 - 09:21:11
00
presne, zalohuj data pre istotu, priprave sa ze ti moze odist, ak po vycisteni nepojde , tak vymen kartu za novu.
17.02.2023 - 11:41:21
01
Ahojte,

chcel som predať svoj S21 FE, ktorý má 4 mesiace. Nepodarilo sa mi ho predať za cenu 320 Eur. A tak rozmýšľam dať ho do výkupu Samsungu kde získam aj bonus + 120 Eur za kúpu S23 Ultra. Rozmýšľam, či by nebolo lepšie ho nechať žene a vymeniť jej Samsung Note 10 lite. Všetko asi lepšie na S21 FE, ale nemá Spen.

Otázkou je pre mňa podpora, ak dobre viem tak podpora skončí tento rok na Note 10 lite. Čo to bude znamenať v praxi? Je mi jasné nedostanem nový android, ale asi ani bezpečnostné záplaty ? Je to vhodné na zváženie ?
Napr. nenainštalujem nové verzie aplikácií, atď. a preto radšej do výkupu 4 ročný note 10 lite?
18.02.2023 - 17:03:25
00
urcite daj stary note do vykupu, s21 FE za podobnu cenu aj buduci rok vedia vykupit.
18.02.2023 - 17:10:16
02
Chcem pripojiť POCO X3 PRO s externým zariadením cez bluetooth, ale nedarí sa mi, nakoľko mobil stále požaduje PIN kód. Napriek tomu, že zariadenie žiaden pin kód nemá, čo v návode deklaruje výrobca. Ako požiadavku na pin kód obísť? Vypínam, zapínam, reštartujem, mobil stále žiada pin. Skúšal som už aj 0000, 1234, nepomáha.
01.03.2023 - 18:28:22
00
o ake externe zariadenie sa jedná, buď konkretnejší
01.03.2023 - 20:20:40
00
battery monitor BM6 na auto akumulátor
01.03.2023 - 20:23:20
00
Skus resetnut bt cache,alebo odparuj, alebo dlhsie podrz +- na hlasitosti
01.03.2023 - 20:34:17
00
skušal si aj iný mobil či problem pretrváva ? lebo problem myslim si nebude v mobile ale v tom zariadení ... ako som sa dočital tak viacero ludi malo problem spravovať appku s tým zariadením
01.03.2023 - 20:35:43
00
iný som ešte neskúšal
01.03.2023 - 20:46:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up