SlavoSTL napísal:
ironia on/
bio-biker si zaslúži kreslo, e-biker elektrické kreslo
/ironia off
:D :D

No neviem, maju k tomu aj zalozne lano so sluckou? Nechcel by som, aby mi v tom najlepsom dosla baterka :)
23.02.2023 - 09:51:39
00
marseluspp napísal:
Tak toto ti vyšlo perfektne. :)
A čo tak elektrické gélové sedadlo na ebike? To by bola prípomoc ...

znie to ako eroticka hracka na masaz prostaty "za jazdy" :D


dalsi fesak bude mat motorku vysrotovanu
https://twitter.com/WAPoliceTraffic/status/1627992077752758278
Another “e-bike” confiscated and set to be destroyed with the driver headed to court.
The power output makes this an UNREGISTERED VEHICLE.
Check out the Road Safety Commission web page for details on what constitutes an unregistered vehicle
23.02.2023 - 17:01:38
01
Tak konečne som včera prevetral ebike. Elektróny v baterke až pišťali od radosti že idú na výlet. A to nehovorím o feromonálnej omamnej vôni líthia čo baterka produkuje...

Až teraz som si uvedomil ako mi chýbal ten zvuk motora keď si krásne bzučí na výlete. Ebike je taký pravý kámoš. Vždy ma podporí v najťažších chvíľach života ktoré spolu zažívame. A nič za to nechce, robí to vyslovene nezištne a z lásky. Budem mu musieť kúpiť niečo pekné na narodky.
Teraz už viem že nielen pes je najlepší priateľ človeka.
24.02.2023 - 10:25:17
06
Mal by si si skúsiť nájsť aj reálneho kamoša. Tá samota ti očividne udiera na mozog a prirovnávanie tvojho ebajku ku kamošovi a nedávno milenke naznačuje problémy aj v sexuálnej oblasti.
24.02.2023 - 10:59:26
03
marseluspp: aj si potom tie rozprchnute elektrony zase pozhanal naspat do kosiara ? :D
24.02.2023 - 11:01:04
01
marseluspp sa nabil pozitívnou energiou a negatívne elektróny naňho naskákali samé :D
24.02.2023 - 12:43:02
03
marseluspp napísal:
Tak konečne som včera prevetral ebike. Elektróny v baterke až pišťali od radosti že idú na výlet. A to nehovorím o feromonálnej omamnej vôni líthia čo baterka produkuje...

Až teraz som si uvedomil ako mi chýbal ten zvuk motora keď si krásne bzučí na výlete. Ebike je taký pravý kámoš. Vždy ma podporí v najťažších chvíľach života ktoré spolu zažívame. A nič za to nechce, robí to vyslovene nezištne a z lásky. Budem mu musieť kúpiť niečo pekné na narodky.
Teraz už viem že nielen pes je najlepší priateľ človeka.


Mal by si písať nejakú poéziu, talent celkom máš :)
len aktuálne tematické zameranie je naprd :rofl:
24.02.2023 - 13:03:21
01
Talent ma, ale uz 65 stran cakam na jeho ódu na kardiostimulátor. Elektricka pripomoc, ktoru biobikeri odmietaju a ktora ulahcuje srdcu pracu cim predlzuje jeho zivotnost.
Urcite ho uz sam marcel ma, aj ked kardiolog sa mu to snazil vyhovorit tak nasiel jedneho v nemenovanej stredoamerickej krajine, co mu ho ochotne implantoval.
To aby fical s modernou dobou elektrickou a nebol oznacovany za spiatocnicky konzervativny zivel.
24.02.2023 - 13:13:37
00
Vidím to tak, že ebike je len taká neškodné pohodička oproti reálnym pokusom prepojiť mozog človeka s nejakou elektronikou. Už dosť že sociálne siete ovládajú mozog a konanie väčšiny puberťákov cez mobily. Ak to budú mať implantované v hlave, už bude koniec slobodnej vôle.
A kým nás ebiky budú voziť do prírody, stále to bude v rámci správnej veci.
Je jasné že je tu ďalšíchh 500 členov na fóre, ktorí tu nič nepíšu, ale veselo presedlali na ebiky a bezvýhradne si ich užívajú. Výhodou ebikera je že má rád aj biobikerov, lebo ním sám niekedy bol. Na ebike proste treba dozrieť :)

Zaujímavé, že som včera nestretol ani jedného biobikera. Zdá sa že im je večer zima a radi sedia doma :) A vlastne ani ebikera som nestretol...

PS: teraz ma napadlo že by elektrohejterom zdravotníci nemali aplikovať ani defibrilátor pri pokusoch o oživenie, keďže je im to v bytostnej podstate proti srsti :)
24.02.2023 - 13:37:41
03
marseluspp napísal:
Na ebike proste treba dozrieť :)

Svata pravda, svata pravda. Treba dozriet ako napr. na jazdu bikom (to uz jedno akym, ci eckovym alebo bez eckovym) na Brncalku. Vsak ano? Alebo stale plati to "nikdy viac"?
24.02.2023 - 13:49:42
02
Konečne chápem čo je to ten nadhľad 😉
24.02.2023 - 13:53:23
00
marseluspp: no problem je v tom, ze sa riesi/vidime prave tych ebikerov, co "bio" nikdy neboli. Akurat teda je este otazne, ci sa da nazyvat bikerom cyklista, ktory neda jednoduchsi teren. Obavam sa, ze v tomto pripade ziadna elektricka (a asi ani ina) pripomoc nepomoze. /narazam na prispevok Minikina/.
24.02.2023 - 14:01:47
00
Práve preto som vravel že nieje ebiker ako ebiker. Tí čo si prešli vývojovými stupňami bicyklovania sú trochu iní ako tí čo sa dostali na bike až keď prišlo elektro. Roky skuseností a zručností ziskaných na biku sa nedajú len tak preskočiť. Kto ich má, ebike vie využiť naplno
Preto teraz trochu ľutujem že som si nekúpil fulku. Za mladi som jazdil cyklotrial a skákanie mám ešte v krvi, ale s 25kg ebikom s pevným chvostom sa bojim o životnosť zadneho kolesa.

Inak s tou brnčalkou bola sranda. Nejaký blb na mapách cz označil tú trasu za cyklotrasu.
Tak som sa tam vybral. Bol asi júl, 5h ráno som vyrazil. Kto to pozná, tak vie o čo tam ide. Ja som tam však nikdy nebol ani peši.
Prvý úsek ma presvedčil že je to asi vpohode trasa. Prve prekážky som bral ako občasné. Dorazilo ma nejaké esíčko vysypané kameňmi po ktorých sa nedalo vôbec ísť. Tak som si vravel že to dám keď už som sa na to podujal. Hore som videl dva bicykle s kapsami zaparkované v chodbe čo tam vytlačili poliaci deň predtým a spali tam. Ľutoval som ich. Hore začalo pršať. Cesta dole bolo šialenstvo. Mokré kamene boli pripravene ma zhodiť z bicykla. No nepodarilo sa im to. Esíčko som tlačil aj dole.
Keď som zišiel, padlo rozhodnutie Nikdy viac.
Ale keď som tu v inom vlakne videl na fotke udupanú cestičku po snehu, tak to môže byt prejazdnejšie ako v lete....
24.02.2023 - 16:27:59
02
Cesta na Brncalku je oficialna cyklotrasa a jediny blb si tu zjavne pre vsetkych ty.
24.02.2023 - 17:21:55
01
marseluspp napísal:
..boli pripravene ma zhodiť z bicykla.


Z čoho?? :rofl:
24.02.2023 - 17:25:36
05
keyboard_arrow_up