Nekonspirujem, len sa domnievam,ze tym pacientom, majitelom, skoncil liecebny pobyt ;)
19.05.2023 - 21:32:49
00
ebikeri sa rychlejsie vyliecili :D
19.05.2023 - 22:50:15
06
Alebo išli na nejaký výlet na ebikoch a biobiker sa bál ísť do dažďa…

Inak minulý pondelok sme boli so synom na bikoch v meste na zmrzku - a čo sme nevideli- Americké dni v Poprade. Americka hudobna skupina, pár vojakov, nejaké hry … ešte “nedávno” si pamätám dni Sovietského zväzu … ktovie čo z toho bude. Asi nás pripravujú na to že tu bude NATO …
20.05.2023 - 06:54:51
00
Asi vás pripravujú na to že tam bude NATO = preťažená lokálna distribučná sieť = výpadky = zákaz nabíjania elektrobicykov každý týžden od Štvrtka do Stredy. Elektrostíhačky majú prednosť, slovák utri nos...
20.05.2023 - 07:57:49
01
JoKo masina je to fajna
20.05.2023 - 08:14:11
00
Hejt: električkári (nie všetci) sú nevychovanci ... Včera večer po práci som si išiel ľahko pobicyklovať. Ani jeden električkár sa mi neODzdravil. Jeden dokonca ukázal vztýčený prostredník, asi ukázal, čo je zač. Postupne mením svoj postoj o električkároch na: sú to drzí nevychovanci. A tí slušní sú fakt len výnimkami.
20.05.2023 - 10:07:06
21
Prepáč, ale tvoja chyba. Načo ich zdravíš? Ja som sa z toho už vyliečil. Okrem pedálov, dvoch kolies a prilby nemajú s nami nič spoločné.
Ani skútre, traktory či autá na bajku nezdravím.

Ten prostredník ale ozaj nechápem. To ti tak odpovedal na pozdrav?
20.05.2023 - 10:18:42
08
no ešte že som sa ja včera nepozdravil keď som zastal na jednom kopci s výhľadom trom čo prichádzali z druhej strany,už som chcel povedať čaute ale začul som bzzzzzzz... tak som ich ignoroval, vysávače zdraviť nebudem :D
20.05.2023 - 10:33:45
02
To bzučal nemotorný čmeliačik poletujúci krajinou (marseluspp) :lol:
20.05.2023 - 10:35:54
14
Elektrobajkeri sú ako ten Homer Simpson na horolezeckej výprave...
...keď ho šerpovia ťahali lanom na vrchol (aby mal sponzor výsledky)
Rozdiel je, že Homer nakoniec pozbieral sebaúctu a rozhodol sa dokončiť sám :tmi: :D :lol:

thumb_up0thumb_down
20.05.2023 - 10:53:42
03
Michael Kolář bol dnes V Rajeckých Tepliciach na maratóne. Ako bývalého jazdca WT by sme ho čakali aj na bedni - no, akosi nevydalo.
Asi je už starý, bachratý a dýchavičný polovičný invalid - podľa pestrej zbierky miestnych mudrlantov.

Jáááááááj, skoro mi ušlo - na ebajku bol chlapec, na ebajku.
20.05.2023 - 20:56:13
02
LMS napísal:
Prepáč, ale tvoja chyba. Načo ich zdravíš? Ja som sa z toho už vyliečil. Okrem pedálov, dvoch kolies a prilby nemajú s nami nič spoločné.
Ani skútre, traktory či autá na bajku nezdravím.

Ten prostredník ale ozaj nechápem. To ti tak odpovedal na pozdrav?


Nestastnici nepozdraveni, aj by som vas pozval na stretnutie zajtra, pretoze ja zdravim vonku vsetko co sa hybe ale asi by sa to neratalo bo idem biobikom :P :P :P
20.05.2023 - 21:55:55
00
No ono to závisí aj ako zdravite ebikera. Ak je to takto tak sa nedivte že vám neodzdravia ci ukážu prostrednik:
- Dobré ránko…no jasne lenivec na ebiku - Zdravim, no to sa ide keď ťa ťahá motor
- Servus, aaaa sorry nevsimol som si že je to ebike - Čauko, to vážne s tým tučným bruchom sa musíš voziť na električke? Slapaj za svoje a schudni
- Uhni ty cyklo podvodník

Správny pozdrav by mal vyzerať takto:
- Ahoj, uvidíme sa na kopci,budem tam tak za hodinu
- Nazdárek, tvoj ebike ma krasny zvuk
- Buď pozdraven, ať ťe síla provádí

Takže je jasné že nieje pozdrav ako pozdrav :)

Raz som slapal do kopca na ebiku a predbiehal som ebikera a miesto pozdravu som veselo povedal “no ale sa vam ide keď vás ťahá motor” . Chlapik chcel odvrknúť, ale keď videl že mám ebike tak sa zháčil a potom sme sa zasmiali. No aj takto sa to dá…
21.05.2023 - 07:52:37
02
nie zeby ma to nejak trapilo,ale ja som vcera zdravil na ecku bio bajkerov a hadajte kolki odzdravili ,takze o bajkoch to nie je :D
21.05.2023 - 08:16:50
03
kvakob napísal:
nie zeby ma to nejak trapilo,ale ja som vcera zdravil na ecku bio bajkerov a hadajte kolki odzdravili ,takze o bajkoch to nie je :D


To boli tí, ktorí sa vám zdravili predtým, ale už kašlú na to :lol:
21.05.2023 - 08:20:01
01
keyboard_arrow_up