Tak cela sada bola OK len šalter je podvod a podľa vás aj úmysel ... nejaké divne či ???
23.05.2023 - 22:23:40
01
Hosť napísal:
Ja mam od Huntera825 niekoľko veci a nikdy žiaden problém nebol a pokiaľ mam dobre info DUKLA je na pretekoch v Maroku tak asi to chce pri komunikácii aj trochu trpezlivosti...


trpezlivosti bolo dost, to Hunter troska prifarbil....pozrite si cas pri spravach a pri komentoch :) Je to verejne viditelne.
23.05.2023 - 22:23:43
00
Hosť napísal:
Tak cela sada bola OK len šalter je podvod a podľa vás aj úmysel ... nejaké divne či ???


Ja o ostatnych komponentoch neviem nic a ani sa k nim nevyjadrujem. Kupil som radenie, kupil som prehadzovac.
Radenie je ok. Prehadzovac ma tukance, ale o tie mi vobec nejde. Ide o to, ze je zlomeny, co som objavil potom ako som dal dole kryt spojky a samotnu spojku.
23.05.2023 - 22:27:41
01
Hosť napísal:
Tak cela sada bola OK len šalter je podvod a podľa vás aj úmysel ... nejaké divne či ???


pozrite sa na toto este raz: https://youtube.com/shorts/n3VQ53CZmLs
nahodil som prehadovac na patku, natiahol lanko a retaz. Bike zo stojanu ani nebol dole.
23.05.2023 - 22:30:15
00
Teoreticky sa to mohlo poskodit aj pocas prepravy :?:
23.05.2023 - 22:34:46
00
Pisky napísal:
pozrite sa na toto este raz: https://youtube.com/shorts/n3VQ53CZmLs
nahodil som prehadovac na patku, natiahol lanko a retaz. Bike zo stojanu ani nebol dole.


Mňa to VOBEC nezaujíma - len ma zaráža ako tu anonymne verejne niekoho kameňujete (meno, priezvisko, klub, brat, starý otec...) - tak sa nám teda aj vy predstavte.
23.05.2023 - 22:36:36
00
Hosť napísal:
Pane, ten šalter a cela sada v živote nevidela retaz ani nebola nahodena tak ako by môhol byť poškodený? Pokial by teda bol poškodený tak načo ste ho montovali na bicykel?? Keby ten šalter otvorím,vidím že je zlý tak ho určite nikam nemontujem a hneď zavolám predavajucemu


Tak ako to vlastne je? Bol poskodeny, ci nebol? Ci to je jedno, lebo som ho namontoval na bike a tym som ho ja poskodil? Nemali ste ani naznak zaujmu opytat sa, co tomu akoze je. Hned som bol nejaky podvodnik, co na Vas nieco skusa a nasledne ste zhodnotili, ze som to zavinil ja neodbornou montazou. O mojej odbornosti mate zjavne tiez znalosti ako o prehadzovaci, ktory ste mi predal.
Mi to pride, ze vy ste vlastne obet.
23.05.2023 - 22:37:54
00
Hosť napísal:
Mňa to VOBEC nezaujíma - len ma zaráža ako tu anonymne verejne niekoho kameňujete (meno, priezvisko, klub, brat, starý otec...) - tak sa nám teda aj vy predstavte.


Vlastne Vas to nezaujima, pekny vecer prajem teda.
23.05.2023 - 22:39:35
01
ennio napísal:
Teoreticky sa to mohlo poskodit aj pocas prepravy :?:


Nie, zasielka bola v poriadku
23.05.2023 - 22:40:12
01
Obávam sa, že to video síce možno dokazuje, že šalter je poškodený. Ale nie, že taký prišiel.
To sa bude ťažko dokazovať, aj keď to tak je.
23.05.2023 - 22:49:44
02
Alebo asi takto (ked uz tu verejne pranierujes, uvadzas meno, klub, a o tebe nevieme kto si, co si, odkial si, uz len to svedci o tvojej "serioznosti") nahodil si salter, prehodil bez retaze do stredu kazety tam sa zasekla kladka, nevedel si vybrat z kazety von a tym si to poskodil. Ako pise Hunter825, ked nieco rozbalim a predavajuci ma v inzerate foto a tvrdi, ze je nieco nove a bez poskodenia, skontrolujem,ci to sedi,ci nema skrabance, znamky pouzitia...to si zistil az potom ked si nahodil??? No more comment. A predstav sa nam uz konecne. Howg.
23.05.2023 - 22:56:57
00
dotm napísal:
Obávam sa, že to video síce možno dokazuje, že šalter je poškodený. Ale nie, že taký prišiel.
To sa bude ťažko dokazovať, aj keď to tak je.


Ja sam neviem, ako sa da prehadzovac, ktory nikdy nebol na biku tak nalomit. Mozno namotat do vypletu ale to by muselo byt v plnom zabere a skor by to asi nevydrzala samotna patka. V zapale hnevu som myslel, ze bol padnuty ale to asi tiez nie. Samotne telo nevykazuje take znamky poskodenia. Klietka vyzera byt nova, ako aj rolnicky.
23.05.2023 - 23:03:17
00
bakkie napísal:
Alebo asi takto (ked uz tu verejne pranierujes, uvadzas meno, klub, a o tebe nevieme kto si, co si, odkial si, uz len to svedci o tvojej "serioznosti") nahodil si salter, prehodil bez retaze do stredu kazety tam sa zasekla kladka, nevedel si vybrat z kazety von a tym si to poskodil. Ako pise Hunter825, ked nieco rozbalim a predavajuci ma v inzerate foto a tvrdi, ze je nieco nove a bez poskodenia, skontrolujem,ci to sedi,ci nema skrabance, znamky pouzitia...to si zistil az potom ked si nahodil??? No more comment. A predstav sa nam uz konecne. Howg.


Dusan Piskora
Stupava

poslem ti aj telefonne cislo?
23.05.2023 - 23:05:40
00
Osobne nemám rád čierne komponenty, okamžite na nich vidno že boli použité, všetky dodané fotky z oboch strán ale nie sú dostatočne detailné ...
24.05.2023 - 00:13:27
06
Upozorniť sa tu teda da aj na pána: Dušan Piskora alias PISKY - NEPOSIELAŤ nič poštou iba osobne prevzatie. A ako sa povie aj vlk sýty aj baran celý.
24.05.2023 - 06:01:46
03
keyboard_arrow_up