V 2023 toto odvysielať, aspoň blbý dron keby mali nad finišom, grafika ako z 2000, ani koľko km do cieľa nič. A kvalita signálu tiež nič.
25.06.2023 - 17:57:53
03
JOLI napísal:
Také že video záznam z toho šprintu to asi môžem zabudnúť.

https://fb.watch/lo7EuSYuE6/?mibextid=Nif5oz

Edit: CUdne, v Ukazke to zobrazuje perfektne a v diskusii je to posramotene. Musim to dat ako abycajny link.
25.06.2023 - 18:03:26
02
V spravach na rtvs to bolo (dojazd) aj so slovnou vymenou:
- Čo si chceš dokázať?
- Já jsem jel rovně.

(Ja osobne som v tych mnohokrat opakovanych zaberoch (iba TV, 2 kamery) ziadne krizovanie nevidel, no a to zavravoranie si neviem vysvetliť)
25.06.2023 - 20:54:58
03
Ak signal isiel cez mobilnu sieť, tak okolo mocjoviec je par miest kde nie je signal,padne hovor
25.06.2023 - 22:24:49
00
Marli napísal:
V spravach na rtvs to bolo (dojazd) aj so slovnou vymenou:
- Čo si chceš dokázať?


To bol nejaky rozhovor borcov o 30-ty flek? :)
25.06.2023 - 22:25:18
00
;) P.S. a cz jazdec na zemi po pade, v skupinke fotografov

Ak som dobre videl, najviac zraneny bol organizator v zltej veste, obviazana hlava

(Weby nestiham sledovať, urcite toho bude plno, ak nie, skysim najst )
25.06.2023 - 23:08:48
00
Tu je full zaznam,
https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/20207/409169#7972

Ten nasrdeny dohovor bol inde, v spravach
25.06.2023 - 23:23:09
01
Hack3r napísal:
teraz to pozeram, vsetci isli v linii ale Stocek siel do Petrovej linie. plus ale Petrovi ustrelilo koleso, tak mal proste smolu. nebude dobre spominat na posledny SK majstrak, ale taky je sport

Ja mam pocit, ze Sagan ma posledny rok len samu smolu. Mrzi ma to velmi, doprial by som mu podium na kazdom jednom zavode, kde mal realne sancu a spadol nie pre svoju chybu.
26.06.2023 - 12:56:47
01
Vcera som chcel napisat, ze konce kariery byvaju obcas smutne a bolestive a moze si za to Peto sam.
Ale dnes som si to pozrel viackrat na tomto videu
thumb_up0thumb_down
a jediny, kto spravil nieco zle (za co by eventualne mohol byt aj potrestany - aj ked sa stavaju ovela horsie zatvaracky) je Matus Stocek. Zautocil vcas, mal super poziciu, najlepsie by sa mu spurtovalo v zavese za Vacekom, ktory bol dokonca v bezpecnej vzdialenosti vpredu. Ale nie, Matus vedel, ze to aj tak neda a spravil "co bolo treba na titul" - zamerne vybocil zo zavesu aby obmedzil Peta. Peto potom zchaosil a namiesto toho, aby sa oprel o Stoceka, tak o moment skor zavadil o Bittnera, ktory naozaj "jel rovne". A aj tak v pade prehral len o 10-20cm, lebo do toho siel.
26.06.2023 - 14:05:13
05
Hádzať vinu za pád na Sagana, bez poriadnej analýzy, to je také slovenské!!!
Pohnojil to mladý!!! A poriadne!
Ale po tomto som pochopil, prečo Peter už nikdy nič nevyhrá! On vyzerá ako vyhadzovač a nie ako cyklista. Neskutočne je oplácaný. Teda v civile by vyzeral fantasticky, ale v pelotóne na TdF bude vyzerať ako Schwarzenegger v škôlke. Nechcel by som byť na jeho mieste v tiahlych stúpaniach. Keď vyhral v Richmonde, čumel som ako puk, aké má svaly, ale teraz je ešte 2x väčší a to neni moc dobré. Asi by natrhal "Terminátora Vémolu" ako staré noviny, ale ako cyklista na trojtýždňovom etapáku je bez šance!
26.06.2023 - 18:21:09
00
Ja teda neviem či ste sa dobre pozerali , ale toto je čisto Saganova chyba pretože zakopol o tretru Štocka. Vyhodilo ho z rovnováhy a padol. Štocek šiel úplne čisto . Sagan na to nemal ani náhodou. Štoky sa vyjadril ,že ani netušil kto je a ním . Ja by som sa hanbil na mieste Sagana za tu reakciu. Hnevať sa môže iba na seba.
26.06.2023 - 19:57:23
19
Proste takéto veci sa stávajú. Ani Peter nemal vždy čisté šprinty. Štoček išiel z línie mimo, ale nebol to nijak náhly pohyb. Presunul sa meter doľava, ale Sagan musel vedieť, že to nedá, nemal sa ako pretlačiť, keďže bol ešte pred ním Bittner. Chcel veľmi vyhrať, ale nevyšlo to. Nebola to nikoho chyba. Zbytočne doráňaný pre TdF. Osobne to na nejaké víťazstvo nevidím. Za starých čias by si ich tam na majstráku všetkých vychutnal...
26.06.2023 - 20:34:39
04
Veru za starých čias by bol osprchovany keď ostatní prejdú cieľom. Ale teší ma že Štoček šiel pekne hore. Pracuje na sebe
26.06.2023 - 20:44:06
02
slavomirk napísal:
Ja teda neviem či ste sa dobre pozerali , ale toto je čisto Saganova chyba pretože zakopol o tretru Štocka.

Dobre sme sa pozerali. Rajdy mal uz prekryte od oboch, takze si mohol vybrat v ktorej milisekunde na ktorej strane o co zavadi. Pozri si ten sikmy zaber, kde vidno kolko bol 'za nimi'. Ved mu vytrhol rajdami zapastie! A jediny, kto nieco zatvaral, bol Stocek, inak by ich Sagan pri rovnej linii mozno uz na čiare dal. A naco vlastne siel Stocek z komfortneho pytla za vitazom von na vietor? Jednoducho urobil, co potreboval, a v rozhovore po zavode to ani velmi neskryval.
26.06.2023 - 21:47:18
00
Ee zavadil tretrou , preto ho to rozhodilo . Veď je to vidieť . Pozri si to poriadne . Ako mohol vytrhnúť zápästie keď bol o pol biku pred Saganom ? Ta zmena pohybu Sagana kde ho hodilo do strany je spôsobená pedálom. Stoček povedal že niečo cítil vzadu. Nemal ani potuchy kto je za ním . Keby na to Sagan mal tak je vpredu . Veď sa nevedel dostať do predu . Jazdec za 6 mio s ľudmi čo nie sú v pro tour a nevedel osolit víťaza ? Komu česť tomu česť a Saganovi zvlášť za jeho minule výkony . Len očividne nie je tam kde by chcel a mal byt .
26.06.2023 - 22:23:37
00
keyboard_arrow_up