Stál som na cieľovej páske - v tej brutálnej rýchlosti človek nemá šancu presne určiť moment,kde tá kolízia vznikla.Keď pozriem spomalený záznam,tak vidím,že Śtoček pri špurte vybočil do jeho (Saganovej)dráhy,ale nie nejako razantne.V jeho najlepších časoch,by vôbec ku špurtu hromadnej skupiny neprišlo-na tom 5-6% brdku ktorý bol tesne pred cieľom,by im nastúpil a nechal za sebou všetkých.To, že je úplne z obliga,svedčila aj tá hlúpa reakcia,keď si šiel vybiť frustráciu na Bittnerovi,ktorý bol podľa mňa obeťou tej kolízie,lebo som to pozrel už x-tý krát a nijakú chybu z jeho strany nevidím.Ale to je samozrejme môj pohľad.
26.06.2023 - 22:48:20
08
Zavadil o pedal, to nerozporujem.
Poukazujem, ze kde bol na ciare a kde mohol byt, nebyt zatvarania od Stoceka. Pozri na obrazok alebo si pusti video: O kolko po zavreti a v pade PS prehral? A kolko Stocek dobrovolne stratil na vitaza na poslednych 50m? Nevidel, ale vedel alebo predpokladal, kde asi moze byt. Mohol sa doviezt za vitazom do ciela aj 5m pred PS. Zvolil branenie. Saganovci protesty nedavaju, riaditel neriesil, podobne ako na Tour atd. Hotovo.

Prílohy:

Screenshot_20230626-223514.png
Screenshot_20230626-223514.png 88.29 KiB thumb_up0thumb_down

26.06.2023 - 22:50:51
00
Nebola sSaganova reakcia na Bittnera v zmysle, že načo tam vôbec išiel, keď už český titul bol rozhodnutý. ?

Z videi (kde treba zaplakat hlavne nad SZC lebo sa za Saganovu éru nikam neposunuli) jasne vidieť že keby Štoček nezatvaral tu ľavú stranu, tak by ho Sagan prešiel..
26.06.2023 - 22:58:23
00
Presne tak. Sagan vedel, ze musi Stoceka prespurtovat (a nie preburat) , a ked ho Matus zatvaral, mohol k predbehnutiu len vybocit dalej. Tam si ale Bittner siel svoje 'jedu rovne' a kaslal na nejake uhnutie z kolegiality. Mohol uhnut, ale nemusel. Sagan bol v blbej pozicii, ktora sa mu uz velakrat vypomstila, najma v poslednych rokoch. Za normalnych okolnosti ci v starych časoch, by bol za horami dolami. Stocek vyhral tak, ako sa aktualne casto v spurtoch vyhrava. Sikovne si spravil poziciu a spravil co bolo treba, aby sa pred neho potom Peter nedostal. Zavrel to.
26.06.2023 - 23:23:30
02
Tak ako pises len je to smutne ako sa v poslednej dobe vyhrava a vlastne to nie je len na bicykli.
Nemam na to aby som to dal na vykon tak to nejako odrbem.
26.06.2023 - 23:38:29
01
Optimus napísal:
Stál som na cieľovej páske - v tej brutálnej rýchlosti človek nemá šancu presne určiť moment,kde tá kolízia vznikla.Keď pozriem spomalený záznam,tak vidím,že Śtoček pri špurte vybočil do jeho (Saganovej)dráhy,ale nie nejako razantne.V jeho najlepších časoch,by vôbec ku špurtu hromadnej skupiny neprišlo-na tom 5-6% brdku ktorý bol tesne pred cieľom,by im nastúpil a nechal za sebou všetkých.To, že je úplne z obliga,svedčila aj tá hlúpa reakcia,keď si šiel vybiť frustráciu na Bittnerovi,ktorý bol podľa mňa obeťou tej kolízie,lebo som to pozrel už x-tý krát a nijakú chybu z jeho strany nevidím.Ale to je samozrejme môj pohľad.



"Najlepšie" bolo, že Bittnera išiel ten náš moderátor presviedčať, že on za to mohol. A nechápem Sagana, že išiel za ním, keď v rozhovore spomínal len Štočeka, či?

Inak keby bol Sagan frajer, tak Štocekovi vybaví angažmán v Total Energies :)
27.06.2023 - 06:17:46
01
Je mi prakticky jedno, kto vyhral. Spurt bol v poriadku, co potvrdili aj rozhodcovia. Ale "pobavilo ma", ako vsetci od RTVS komentátorov, odbornikov, fanusikov ostali sklamaní, že nevyhral Sagan, to nepokryté preferovanie Sagana. Ako keby pretekal proti "cudzím" a nebol to majstrak SR. Mozme byt radi, ze po Saganovi rastie nový talent, ale nie, vsetci sklamaní, že opat nevyhral Sagan. FUCK THIS SHIT!
27.06.2023 - 08:22:30
010
bolo to o tom ze siel majstrak posledny krat, inac by sa to takto neriesilo a bralo sa to ako kazde ine preteky kde nevyhral. Stocek ma cestnu karieru pred sebou, ten sa este navyhrava dost, Peter uz nie a mala to byt rozlucka. nic viac nic menej
27.06.2023 - 08:32:32
00
cize sa mu mali vsetci pratat z cesty lebo konci karieru? 😂
27.06.2023 - 09:18:07
014
nepisem kto mal co urobit, ale ako to ludia brali. hlavne ludia blizky Petrovi. z mojho pohladu fanusika cyklistiky je titul majstra Slovenska bezvyznamny a je to fraška. Jazdcovi to moze pomoct dostat sa do lepsieho timu ak si ho vsimne nejaky agent, ale v ramci slovenska to z mojho pohladu viacmenej nicomu nepomoze, ale ako hovorim pisem len ako to vnimam ja.
27.06.2023 - 10:07:52
00
z mojho skromneho pohladu mal karieru ukoncit uz minuly rok - tak ale zmluva asi nepustila. cely tento rok nieje vobec pekna rozlucka, skor trapenie. a tiez sa cudujem ze na takomto majstraku neprisiel s naskokom ale tlaci sa v zaverecnom spurte. tour bude tiez velka tragedia podla mna - ak to vobec dokonci. a to mtb co sa chysta ... na to som strasne zvedavy - tiez mam pocit ze su to len velke oci. zacinam byt velmi zvedavy ako tento sportovec nakoniec dopadne. psychicky to bude dost narocne - ani nie tak pre divaka ako prenho.
27.06.2023 - 10:49:30
05
vidim to podobne, ale ako pises zmluvy nepustia. ci uz timova, ale asi hlavne Spešl a ine firmy.
27.06.2023 - 10:53:45
00
Tak ono hlavne ten okruh bol velmi jednoduchy na to, aby odskocil a vyhral uplne sam ako v Plzni. Pokusalo sa tam viac skupiniek o unik a vzdy ich stiahli. V 4 okruhu pri elektrarni to vyzeralo nadejne, ale ani to nebolo dost narocne aby doskocil do formujuceho sa uniku a tiez z toho nic nebolo.
A ani ten cielovy brdok nebolo dosť dlhe a narocne aby zduchol a rozhodol sam.
Preto spurtoval v baliku a dopadlo to ako dopadlo.
Tiez si myslim ze Bittner sa mal uhnut a cela predna lajna by sa spolu posunula vlavo a nedoslo k padu. Ale vinnik je evidentne Stocek.
A este k vyjadreniam pre media: Sagan povedal nieco ako ze nespravil nic zle, ze musi vidiet zaznam,ale Stocek ako keby bol uplne zaslepeny vitazstvom a nic si nepriznal a neuvedomil, ze mohol vybocit a zavret superov a sposobit pad.
27.06.2023 - 11:20:16
00
prechod do TotalEenergies bola najhoršia investícia , aj s pohľadu spešlu podľa mňa. Za tie peniaze mohli kúpiť mladších a perspektívnejších jazdcov. Horšia bola asi len kúpa Frooma do israela. Samozrejme som teraz múdry :-) veril som ale že chytí 2.dych a vyhne sa všetkým tým covidom atd …to MTB mi príde ako vtip
27.06.2023 - 11:22:45
00
ftu2 napísal:
Tiez si myslim ze Bittner sa mal uhnut a cela predna lajna by sa spolu posunula vlavo a nedoslo k padu. Ale vinnik je evidentne Stocek.

Rozhodcovia to evidentne videli inak.
27.06.2023 - 11:54:10
00
keyboard_arrow_up