Red1 napísal:
Ked pouzijeme rovnaky meter.
Joli a ostatni elektrohejteri takze z toho vyplyva => vam tiez platia biobiker predajne?
---

Ta radost je dospova pocut aj vidiet na tom videu. Nemusi to ani hrat.
Skuste si vyskusat jazdu na hejtovanom ebiku a urobte si vlastne dojmy.
Nemusite si ho kupovat ani na nom potom jazdit, len skuste.
v BA napr. tu
https://gbrent.sk/
sice len HT ale lepsia cena ako Najsport

Nie, hodnotit ako v tom storocnom vtipe.

Dezo ake je tvoje oblubene jedlo?
- Ta Bryndzove halusky.
Jedol si?
- Nie, teta videla.

Neuveria, kým neskúsia.
Ale neskúsia:)
27.06.2023 - 20:31:13
01
Smejem sa na tom vašom neuveria, lebo neskúsia. No vec sa má tak, že ani nemáte tužku, kto z nás sa previezol na ZŤP bicykli. A za seba môžem povedať, že som mal tú možnosť pred 4 rokmi, keď som to skúšal pri kúpe k 70desiatke pre otca. Nie je vám trochu otupno, keď jazdíte na takýchto bicykloch pre staršiu generáciu? No ale ku mne. Myslím, že za to obdobie 4 rokov som si kúpil gravel a další cesťák hovorí všetko o tom ako ma po skúšaní ZŤP bicy oslovil. Stačí také upresnenie?
27.06.2023 - 22:00:11
02
Red1 napísal:
xyz
na to Ti odpoviem ako sa to robi v tomto vlakne. Sarkasticky aby som neporusil, tu, uz zabehnutu vec.
"A ze vraj sportovec =))"
---

.

Ja som cyklista nie vzpierač :D
27.06.2023 - 22:02:07
01
Ja to mam dokonca doma 😁 ale nie je moj. Par krat som to skusal ale tak zle mi este nebolo aby som na tom chcel dobrovolne jazdit. Jedine ak by som musel chodit do prace niekde kde je to dalej a nemozem tam autom ani sa kde prezliect.
27.06.2023 - 22:03:11
00
Ja som robil chvíľu cyklokuriéra a tam by som ho asi uživil. Inak mal som kolegyňu čo každý deň dala 25km kôli robote. Na starom trekinng biku čo jej ani poriadne neprehadzoval.
27.06.2023 - 22:05:33
00
Mne to tiež nanutili vyskúšať v obchode, kde som kupoval vyžínačku. Ale tam mi chýba spätná väzba, proste ja rád cítim, že bicyklujem a tam mi to chýbalo. Dotkneš sa pedála a bajk vystrelí dopredu Potom ešte v Štúrove verejné bicykle, skúsili sme aj e- aj ne-e- ale tie idú tak ľahúčko, že jediný rozdiel je v rýchlosti akou ideš.
27.06.2023 - 22:12:10
00
Jedna sprostredkovana cerstva skusenost (hejt), ked som sa snazil o tolerantne posudzovanoe postarsich ebajkerov (v Nemecku, okolo Dunaja),odpoved bola, ze sa motaju, reaguju neskoro, chaoticky a tym spôsobujú krizove situacie
27.06.2023 - 23:12:36
00
Pred štyrmi rokmi som sa zviezol na citroên c4 pucaso,a odvtedy viem ze auta sú sracky, a kým udrzim meč a moč budem jazdiť iba trolejbusom😃
28.06.2023 - 04:49:12
00
Hmm zhejtujem ebajk ale kupit si vyzinac miesto nakutia kosy ,to uz nevadi 😆😉
28.06.2023 - 06:41:16
04
Ty si preto prešiel na električku aby si nemusel kuť kosu?
28.06.2023 - 07:15:06
02
Ja toho chalana nepoznam a mam pochybnosti, ze je profi sportovec, lebo uzivit sa na SK sportom je dost tazke. A btw spomina, ze ma treningy na bicykli a toto je len taky doplnok aby si odychol ;-) A tiez som bol na e-biku 2 hodky, nic moc a na Donovaloch sa nam smiali turisti, ze bez ecka by sme to nevysli.
28.06.2023 - 07:55:55
00
Chlapi, veď je doba plná rôznych vylepšení - a tie by nám mali predsa robiť radosť. Netreba to hneď odmietať. Kedysi tu boli aj predsudky voči silikónom, či botoxu. A kedy je to najlepšie urobiť??? Správne - v mladosti. Presne tak si užijete najlepšie ebike. Lebo stále je to voľba z možností a nie z nutnosti. Ani nová kerka na 78-ročnej dôchodkyni nebude až tak sexi ako na jej 22 ročnej vnučke, že? :)

No a biobikeri tu svoju lenivosť len tak maskujú za nás ebikerov. Minule som videl jeden biobike s elektrickou prehadzovačkou. A dokonca jedna skupina mala hydrovaky. No povedzte, nieje toto vrchol lenivosti ????!!!!!??? To je vážne toľko šahnúť po fľaši a napiť sa??? hanbite sa ... A naviac výlety si plánujete odľa toho ktorým smerom fúka vietor.
Matematicky: Súčet lenivostí biobikera je 100x väčší ako deklarovaná údajná lenivosť ebikera.

Inak nosenie ebiku hore schodmi či do vlaku zlepšuje celkovú kondičku. Zatiaľ čo bioši tlačia všetko do nôh a majú slabé rúčky - až tak že si musia montovať lakťové opierky na riaditká aby sa im ručičky nepodlomili - ebikeri sú zdatní všestranne a ich telá sú po fyzickej stránke rozvinuté rovnomerne. Asi ako telá starých gréckych olympionikov znázornené na sochách...
Naviac ebiker má rozvinuté aj charakterové črty - Priatelskosť, družnosť, súcit, vytrvalosť, nezištnosť ... atď A ako to dokáže? No nevyčerpá sa jazdou ba bicykli do mrku kostí ako bioši a tak mu ostáva ešte energia na meditáciu, sebauvedomenie, rozvoj ducha či náučnú literatúru. Proste rovnováha - a o tom je život... :)
28.06.2023 - 08:27:44
01
Aj kosu mám ale naklepať si ju neviem. (Už som 3 pri rozklepávaní zničil, takže je len na okrasu 🤣 ale žena mi to nechcela dovoliť kúpiť, veď mám kosu 💪
28.06.2023 - 08:30:47
01
palo14 napísal:
Ja toho chalana nepoznam a mam pochybnosti, ze je profi sportovec, lebo uzivit sa na SK sportom je dost tazke. A btw spomina, ze ma treningy na bicykli a toto je len taky doplnok aby si odychol ;-) A tiez som bol na e-biku 2 hodky, nic moc a na Donovaloch sa nam smiali turisti, ze bez ecka by sme to nevysli.

Jasne ze sa ti smiali,lebo nemáš na elektricku postavu!
Mne sa nik nesmejte,lebo len v úžase hľadia kam ten smiešny motorček vytiahne moju veľkú riť ??
28.06.2023 - 11:12:46
00
Bolo to viac tak zo srandy, pravdupovediac niektori clenovia partie mali asi dost aj po jazde na e-biku :-)
28.06.2023 - 13:33:01
00
keyboard_arrow_up