Výborne,všetko čo ich rozhodí,len uvítam.Pre mňa je Vingegaard len ďaľším nezáživným,defenzívnym ,meganesympatickým jazdcom,ktorý bude visieť na Pogiho zadnom kolese do nemoty.S výnimkou jednej etapy,sme to videli celú vlaňajšiu tour.Dúfam,že tento rok mu to Pogi vráti a nezopakuje sa to, čo minulý rok.Lebo taktika Vingegaarda je jasná,to isté čo minulý rok-žiadna iniciatíva,nástupy,iba tupo visieť ,potom si vytipujú jednu jedinkú etapu,kde sa ho budú snažiť odpáliť a keď sa im to podarí,tak potom až do konca tour zase len visieť na jeho zadnom kolese.Lebo dobre vie,že v priamom súboji(či už v špurte,alebo v časovke) nemá proti nemu žiadnu šancu.
02.07.2023 - 19:28:33
09
Neviem, ci sme pozerali tu istu Tour, ja si namatkovo pamatam utok na Planine krasnych dievcat (neuspesny), etapu cez Granon, kde Pogiho utrhol, potom tu, kde ho utrhol druhykrat za pomoci van Aerta a co ma pamat neklame, tak Jonas vo finalnej casovke zvesil nohy, aby vyhral van Aert a skoncil aj tak pred Pogim. Kazdopadne, tak, ako som pred rokom fandil Jumbu, teraz nadrzam skor UAE, kedze si to Tadej tiez zasluzi, hlavne nech su paradne suboje v horach 😎
02.07.2023 - 19:56:07
08
Rovnaké veci vidia rôzni ľudia rôzne. Záleží od toho co kto preferuje, co je mu sympatické, ako pri vnímaní danej veci zapájajú rozum alebo city.
02.07.2023 - 20:13:06
01
Tú časovku beriem späť,tam to bude cca vyrovnané,inak si stojím za všetkým,čo som napísal a áno, spôsob,akým jazdí Vingegaard, je mi vrcholne nesympatický,ani sa to nepokúšam skrývať.Dúfam,že táto tupá taktika im tento rok nevyjde...
02.07.2023 - 20:15:10
00
inak ten zeleny dres ma tento rok nejaku nevyraznu farbu. ani si ho v pelotone clovek nevsimne. sagan ani nemusi banovat ze ho nema ?
02.07.2023 - 20:49:41
03
Optimus napísal:
Tú časovku beriem späť,tam to bude cca vyrovnané,inak si stojím za všetkým,čo som napísal a áno, spôsob,akým jazdí Vingegaard, je mi vrcholne nesympatický,ani sa to nepokúšam skrývať.Dúfam,že táto tupá taktika im tento rok nevyjde...


to neni tupá taktika, je to spôsob ako rozumom poraziť väčší talent
02.07.2023 - 20:51:36
04
Jonas bez problémov porazí Pogyho
02.07.2023 - 21:11:20
00
Zeleny dres je tmavy, olivový, v Skoda odtieni. Nositelovi prida par desatin stupnov Celzia (oproti svetlozelenej) ;)
02.07.2023 - 21:32:53
00
Pogi je skratka srdciar a ak sa dostane do dobrej pozicie na utok, tak chce ist vzdy, aj v prvej etape trojtyzdnovej GT. Takze zatial mame za sebou dve etapy, dvakrat mohli obaja ist a dvakrat Vingo pokrutil hlavou. Mozno by sa zatial hodil skor do tej milej temy Cudzopasnik :lol: Divakom je urcite pohladnejsi Pogiho utocny styl, no z hladiska taktiky na 3-tyzdnovom etapaku Vingo nerobi nic zle, skor naopak a hlavne si je vedomy svojej sily vo velkych kopcoch a takisto sily svojho timu.
02.07.2023 - 21:34:27
011
netvrdím na 100 % že Pogačar tento rok nevyhrá ale opäť sa opakuje stará pesnička, podobne ako tohto roku Evenepoel so Soudal - Quick Step napálil od úvodného dňa Giro tak začali TDF aj UAE Emirates, od prvého dňa bránia žltý dres, Bjerg neska ťahal jak splašeny koň, Trentin sa s nim v kuse vadil či mu drbe, ...
02.07.2023 - 21:37:02
01
Hosť napísal:
Bjerg neska ťahal jak splašeny koň, Trentin sa s nim v kuse vadil či mu drbe, ...

Tiež to bola taká zábavná vsuvka dnešnej etapy. Akurát aj komentátori polemizovali čo tam tak zanietene môžu diskutovať. A potom ako mu Trentin ušiel na špici a urobil Bjerg dieru, tak som tak nejak mu asi vytýkal, že z tých zákrut a kruháčov nemá vyštartovať ako s vrtuľou v prdeli. :lol:
02.07.2023 - 21:45:14
02
chalan vyzera jak Wiggins v jeho top sezone...ti chalani su jak keby vysli z koncentraku

scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net
02.07.2023 - 22:45:42
00
Aert nevedel stráviť druhé miesto...
https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/hadka-jumbo-visma-van-aert-vingegaard-pogacar-tour.A230702_214330_cyklistika_mt2
03.07.2023 - 06:49:37
02
Pogačar si môže dovolit robiť viac blbostí, jazdiť pekne pre divákov, jak splašený koň, ... teda jazdiť netakticky môže si to dovoliť viac ako väčšina ostatných lebo má na to viac fyzicky dané od prírody, kto s menším talentom slabší - v tomto prípade Vingegard - ho chce poraziť musí zapojiť viac aj mozog, a ked to v Jumbo v snahe o zisk žltého dresu nebude fungovať na 100 % aspoň uvidíme ako si Vingegaard poradí so slabšou podporou tímu, ale Aertovi šef pripomenie za co berie plat, co je hlavným cielom Jumbo na TDF a všetko bude opäť ok :D
03.07.2023 - 08:22:53
01
Neviem čo všetci riešia ten vcerajsi dojazd. Vyhral najlepsi, WvA sa opat “ukázal” a Vindegard? To ozaj od neho pri jeho somatotype niekto očakával že pri tej rýchlosti akou išli posledný kilometer zapadne na spicu a potiahne? Ten bol rad že sa môže schovať v tom balíku a prísť do cieľa bez straty nejakej tej sekundy…
03.07.2023 - 09:40:20
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up