do tretice vsetko dobre

https://nitter.net/auto_glam/status/1698374430404080042
03.09.2023 - 22:29:13
00
nový min.obrany je krimský tatár

https://twitter.com/Archer83Able/status/1698413078302347712
04.09.2023 - 01:06:10
00
:lol:
Ruská státní média minulý týden oznámila, že armáda začala stahovat tanky Armata z frontové linie na Ukrajině.
Státní tisková agentura TASS uvedla, že ruská armádní skupina Jih použila několik tanků Armata v přímých útočných operacích.
Pravděpodobně díky skvělému maskování je však nezahlédl nejen nepřitel, ale ani vlastní jednotky. 😀
https://www.facebook.com/groups/526121294163857/posts/6324188897690372/
04.09.2023 - 08:39:57
12
Jaaaaj tento národ náš slovenský. Odpočutý rozhovor pri pokladni. Pánko asi okolo 60 mal monológ o vojne na Ukrajine a progresivcoch a počúvali ho asi ďalší traja hlavokývači. Toľko kktin za pár minút som dlho nepočul, až som musel zareagovať a spýtať sa, že kde na tie rozumy chodí. Vraj vo verejnoprávnej RTVS. Kkt si myslí, že keď pozerá smerácke videá, že šíri osvetu. Kkt ale ako ma vytočil. Našťastie prestal s drístamy a prešiel na inú tému.
04.09.2023 - 12:44:22
00
Papierové drony odpálené z matičky rusičky :devil: ...

thumb_up0thumb_down

A dobré správy pokračuju ... teda aspoň kým sa tu o5 svojimi " metodickými analýzami " neobjavi v opare mlhy proruský trol , a nebide sa nám dobrú náladu pokaziť. Ale ja ho nevidím :P

thumb_up0thumb_down
04.09.2023 - 20:04:58
01
Ramon1 napísal:
Papierové drony odpálené z matičky rusičky :P ...

thumb_up0thumb_down

Ty tomu naozaj veris? Ze UA odpalili tie drony z uzemia RU. Lebo ved logistika okolo 20-30 dronov je v pohode nie? Dovezies do RU, niekde uskladnis, potom nalozis, vylozis, odpalis, par desiatok minut pilotujes (alebo aj nie) a to vsetko si nikto nevsimne, ze?
A bombonik na zaver...kedze UA su ultrasikovni a toto vsetko dokazali vo finale su tak blbi, ze to cele vykecali svetu, aby sa o tom dozvedeli aj RU, aby to uz nikdy viac nemohli zopakovat.
Pozeram, ze nielen RU naivizmus pri tvorbe propagandy je nekonecny...
Som na 100% presvedceny, ze zo vsetkych variant (vratne lode NATO) je toto ta najmenej pravdepodobna.
04.09.2023 - 20:20:37
04
Nevidim ta a ani nechcem 😂
04.09.2023 - 20:59:28
07
je predsa úplne jedno odkiaľ boli odpálené.Výsledok.
04.09.2023 - 21:03:21
00
Prorus v mlžnom opare o5 mlží a spochybňuje ?
04.09.2023 - 22:02:03
03
upload.wikimedia.org
04.09.2023 - 22:12:58
00
Na chersonskej fronte nic nove, RU bombarduju dediny na pravom brehu rieky, kde predpokladaju ohromne sustredenie UA vojsk, ti zase evidentne operuju aj na lavom brehu rieky, ktory RU tiez miestami bombarduju a stale hlasia, ze uz uz ti UA zautocia vo viacerych smeroch.... Potvrdene z UA strany vsak vizualne nic nie je.
Na zaporozskej fronte uz priznavaju RU, ze UA su na na zaciatku Verboveho, ale vraj tam maju len pechotu, takze su v klidku. Podla dolozenych utokov vsak momentalne akoby tlacili UA skor zase na Novoprokopivku. Pravdupovediac kazdy den sa to meni, raz je Verbove potom to zase vyzera, ze chcu prerazit cez Novopokrovku, aby na dlasi den tlacili na Novoprokopivku.
Zaujimave je, ze moj oblubeny proRU kanal predpovedal na tomto fronte kolaps, pretoze UA zverejnili video, kde chvalia svojich polnych velitelov a podla neho sa to deje vzdy, ked idu ustupit. Takze cakam uz 2.den a zatial sa ani naznak ustupu. Asi sa predsa len chalan pri predpovediach trosku zmylil. Holt obcas sa mu to stava.

Pri Urozhaine nic nove, UA sa tlacia na Zavitne Bazanie, co je vsak mala obec, takze hlavnym cielom je za nou leziaca Staromlynivka, pretoze Bazanie uz mozno maju davno obsadene.
Mna osobne velmi zaujima situacia pri Bachmute. To Cooper hlasil, ze RU priznali konecne stratu Kliscivky a Andriivky. Ze sak aj tak cely august uz patrili UA. Vynimocne s Tomom nesuhlasim, pretoze RU uverejnovali kopec videi pocas 08/23, kde evidentne mali min pechotu v roznych oblastiach Kliscivky, Mapy, ktore sledujem pre zmenu ukazuju, ze UA sa tlacia z juznej casti do severenej smerom k zeleznicnej trati.
Ale prorusky kanal ukazuje presny opak a to, ze UA ovladaju serverny koniec a RU juzny koniec obce. Doklada to videami, ktore potvrdzuju tuto teoriu, napriklad, ktore casti boli bombardovane UA a ktore RU.
Vynimocne mam pocit, ze tentoraz su udaje z RU zdrojov blizsie k pravde ako tie UA a teda, ze aj samotny Tom kecal.

A aby ta hmla bola najhmlovitejsia dam sem pripad, kde je tolko hmly, ze mat akykolvek nazor je takmer nemozne.
Ide o "pripad" vzdavajucej sa caty vojakov. Dnes som zachytil video, kde popis hovoril o tom, ze pri Kliscivke sa vzdali RU vojaci UA. Nezvycajne sice v tejto oblasti, ale inak som tomu nevenoval nijaku zvlastnu pozornost, z vojenskeho hladiska nepodstatne.
Dnes vecer vyslo video s takymto pribehom. To video o vzdani sa vojakov vraj vypustil ProUA kanal (ktory nepoznam) a hned ho zase stiahol s tym, ze ziadal aj vsetkych co si ho stiahli, aby ho zmazali. Tento zaciatok smrdel silno RU propagandou, nicmenej situacia je taka, ze na videu su pravdepodobne UA vojaci, ktori sa vzdali RU. Ja uz povodne video, ktore som dnes videl, a ktore to popisovalo povodne inak neviem dohladat....zmizlo.
RU samozrejme prilievaju do ohna, takze zacali spekulovat preco sa UA vojaci vzdali na uzemi, ktore podla map maju oficialne ovladat. Vraj preto, ze asi p[ri ustupe smerom na zapad strielali do nich UA jednotky stym, ze rozkaz znel jasne...ustupovat sa nebude. Take klasicke RU videnie sveta;o).
Pokial zajtra-pozajtra nepride nejake rozumne vysvetlenie budem sa musiet uspokojit s RU tvrdenim, ze sa naozaj vzdala UA cata RU jednotkam z neznamych dovodov...bohuzial relevantne odkazy sa uz dohladat nedaju, momentalne sa vsetky zdroje odkazuju len na ten vyssie zmienovany pro RU zdroj az to vyzera, ze je jediny, co ma to video k dispozcii.
Inak video je ulozene na Rumble, ela neviem ho tam bohuzial dohladat. Pravdepodobne je oznacene ako sukromne.
04.09.2023 - 23:59:38
00
flegko, Naozaj sa nedaju dohladat?
Trvalo to 10 sekund. Ci si mal na mysli nieco ine?
05.09.2023 - 08:49:11
00
Flegko ako Ivan … všetko jedno , len v inej téme 😂
05.09.2023 - 08:57:15
01
Minikin napísal:
flegko, Naozaj sa nedaju dohladat?
Trvalo to 10 sekund. Ci si mal na mysli nieco ine?

To nie je cele, povodne video je vyrazne dlhsie cez 10min.
Video zmizlo postupne aj z inych zdrojov, napriklad vcera, ked som pisal prispevok ho ukrdailyupdate malo zaradene medzi udalostami a dnes rano uz je cela udalost zmazana akoby sa nestala;o).
To ako sa manipuluje s videom, ze mizne z roznych nie zrovna proRU zdrojov, ze uz sa siri len kratky a nekvalitny zostrih je podozrive a navodzuje skor pocit, ze slo naozaj o UA zajatcov.
+ fakt ktorym smerom idu zajatci, pretoze idu smerom k RU ovladanemu uzemiu.
05.09.2023 - 11:05:45
00
neznámeho kreatívca by mali zamestnať v reklamnej agentúre,
klasický 2D bilboard + 3D doplnok ;)
https://twitter.com/Posledniskaut/status/1698693407512666504
05.09.2023 - 11:08:04
05
keyboard_arrow_up