Rusi stratili 1 400 mužov, 175 tankov A BMPS ZA 1 deň:
https://www.youtube.com/watch?v=NwUYDJbFzQY
21.10.2023 - 09:05:54
01
Život nemá v russku cenu. Sa čudujem koľkým okupantom je to jedno, že len tak zomrú na poli v cudzej krajine https://www.reddit.com/r/CombatFootage/s/3OYKiS6XSN Ivan, ser na to a choď domov...
21.10.2023 - 09:29:57
00
Nemyslím si, že by im to bolo jedno. Ale predstava, že by sa mali postaviť režimu, v nich vyvoláva väčšie zdesenie, ako predstava, že zomrú na bojisku.
21.10.2023 - 13:08:20
02
Dano5 napísal:
Rusi stratili 1 400 mužov, 175 tankov A BMPS ZA 1 deň:
https://www.youtube.com/watch?v=NwUYDJbFzQY


Som si spomenul na vojnu v Iraku , resp. v Perzskom zálive . Vtedy v telke celú noc bežal "priamy" prenos z bojov....hlavne nočných....celá obrazovka sfarbená do zelena a svietiace strely a rakety na oblohe.......sledoval som to.............a obe strany dávali každodenné informácie z bojov a koľko zničili nepriateľskej techniky a zabili vojakov.

USA: ".....zničili sme 6 irackých tankov, zostrelili 8 stíhačiek a zabili 280 bojovníkov Talibanu. My sme neutrpeli žiadne straty .
IRAK: "......zničili sme 12 amerických tankov, zostrelili 16 bojových stíhačiek a zabili veľký počet vojakov. My sme neutrpeli žiadne straty .

Takže asi toľko k oficiálnym vyhláseniam . Klamstvá na oboch stranách. A vo vojne na Ukrajine tomu nie je inak .
21.10.2023 - 14:13:32
03
tie straty za jeden deň sú nezmysel.to by museli byť boje ako pri kursku.
21.10.2023 - 14:23:25
01
winter78 napísal:
Som si spomenul na vojnu v Iraku , resp. v Perzskom zálive . Vtedy v telke celú noc bežal "priamy" prenos z bojov....hlavne nočných....celá obrazovka sfarbená do zelena a svietiace strely a rakety na oblohe.......sledoval som to.............a obe strany dávali každodenné informácie z bojov a koľko zničili nepriateľskej techniky a zabili vojakov.

USA: ".....zničili sme 6 irackých tankov, zostrelili 8 stíhačiek a zabili 280 bojovníkov Talibanu. My sme neutrpeli žiadne straty .
IRAK: "......zničili sme 12 amerických tankov, zostrelili 16 bojových stíhačiek a zabili veľký počet vojakov. My sme neutrpeli žiadne straty .

Takže asi toľko k oficiálnym vyhláseniam . Klamstvá na oboch stranách. A vo vojne na Ukrajine tomu nie je inak .


Ty si nespomínaš, ako dopadol stret Irackej armády s koaličnými silami? Invázne sily utrpeli viac strát skrz "friendly fire", ako by spôsobili Iračania. Dodatočne sa dalo určiť, koho spravodajstvo bolo bližšie k pravde.

Ruské straty vieme geolokalizovať, je k tomu veľa obrazového materiálu, sú to celkom impozantné čísla, Vie niekto ponúknuť podobný rozsah na opačnej strane?
21.10.2023 - 15:42:38
46
pbs.twimg.com
22.10.2023 - 09:27:21
014
winter78 napísal:
Som si spomenul na vojnu v Iraku , resp. v Perzskom zálive . Vtedy v telke celú noc bežal "priamy" prenos z bojov....hlavne nočných....celá obrazovka sfarbená do zelena a svietiace strely a rakety na oblohe.......sledoval som to.............a obe strany dávali každodenné informácie z bojov a koľko zničili nepriateľskej techniky a zabili vojakov.

USA: ".....zničili sme 6 irackých tankov, zostrelili 8 stíhačiek a zabili 280 bojovníkov Talibanu. My sme neutrpeli žiadne straty .
IRAK: "......zničili sme 12 amerických tankov, zostrelili 16 bojových stíhačiek a zabili veľký počet vojakov. My sme neutrpeli žiadne straty .

Takže asi toľko k oficiálnym vyhláseniam . Klamstvá na oboch stranách. A vo vojne na Ukrajine tomu nie je inak .
ty to mas v tej gebulke nejako domotoane, IRAK a TALIBAN? wtf
22.10.2023 - 22:51:41
00
Bolo mu asi “ povedané “ , že už nech ide do <>če a nerobí problémy …

https://www.reuters.com/world/turkeys-erdogan-submits-swedens-nato-bid-parliament-ratification-presidency-2023-10-23/
23.10.2023 - 16:44:08
02
tak slúbili mu nové f 16.som zvedavý čo na to viktor.
23.10.2023 - 17:09:40
00
Ešte dať cez pysky orbanovi ...

A ruzzi sa majú lepšie a lepšie
Rusové chudnou. Téměř polovině z nich nestačí mzda na pokrytí základních výdajů

Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/rubl-pruzkum-rusko-mzda.A231023_160718_eko-zahranicni_ijan
23.10.2023 - 17:11:34
00
Viktor Orbán v prejave o výročí povstania Maďarov proti boľševickému socializmu v roku 1956 nenašiel žiadne paralely medzi vojnou Ruska proti Ukrajine a rokom 1956. Viac paralel našiel medzi Moskvou a Bruselom. To, čo sa vtedy nazývalo straníckou výčitkou z Moskvy, sa teraz nazýva postupom právneho štátu z Bruselu, vyhlásil. (napunk)

Toto otáčanie histórie by mi bolo uprdele, keby také veľké % obyvateľstva tomu reálne neverilo
napr. u nás prirovnanie podpísania Defense Cooperation Agreement s USA / s vpádom vojsk varšavskej zmluvy v 1968 osobne vnímam ako vlastizradu,
a tí proruský kkti si ešte popri tom pustia toto https://www.youtube.com/watch?v=PTjttFge_rI&ab_channel=Nazzares
a budú tvrdiť, že vlastne vlastizradca som ja ...
23.10.2023 - 22:34:59
02
Pali65 napísal:
Nemyslím si, že by im to bolo jedno. Ale predstava, že by sa mali postaviť režimu, v nich vyvoláva väčšie zdesenie, ako predstava, že zomrú na bojisku.

Nemyslím si, že je to strachom z režimu. Ten ma stredna trieda, čo žije v mestách a na začiatku skúšala štrajkovať. Tí čo teraz bojujú sú obyčajný ľudia so základným vzdelaním z vidieka, jediné čo celý život počúvali je, že sú z národa, čo porazil fašistov a to, ako ich starí rodičia zomierali za vlasť. Boja sa zomrieť, ale ešte viac sa boja čo by si o nich myslelo ich okolie, keby z tade zdrhli. Boja sa nálepky zbabelec. Proste nieco podobne ako keď chlapi na dedine nebudú jazdiť pripútaný alebo si nedajú prilbu, lebo by sa im chlapi smiali. Znie to hlúpo z nášho pohľadu, ale oni sú z iného sveta. Ale stačí si spomenut omenut, koľko staršich cyklistov ešte pár rokov nazad odmietalo nosiť prilbu a hneď je to jednoduchšie na pochopenie. ?
23.10.2023 - 23:05:42
02
Vzhladom na to, ze to bolo publikovane pred 11h, a zatial je okolo toho ticho, tak to na 99.9% nebude pravda, ale odlozim to sem...

Reports Vladimir Putin suffered a suspected cardiac arrest
11 hours ago

There are unverified reports this morning that Russian President Vladimir Putin has suffered a suspected cardiac arrest.

A Telegram channel – run by a former Kremlin insider – has reported the alleged incident.

It claimed the Russian leader was “found by guards on the floor of the bedroom rolling his eyes”.

The channel regularly posts reports about the 71-year-old’s apparent ill health.

There was no immediate response from the Kremlin.


(https://www.skynews.com.au/world-news/global-affairs/reports-vladimir-putin-suffered-a-suspected-cardiac-arrest/video/4a44c6cf8038a45aa4aa29570b30e234)
24.10.2023 - 11:11:49
00
Ja si este obcas precitam telegram GeneralaSVR a tam to bolo este v nedelu. Vraj teraz lezi na niecom ako JISka, co ma v bunkri a moc casu mu uz doktori nedavaju.

Ale co je na tom pravdy tazko povedat. Na tom kanali uz bolo tolko nepravd a rozpravok... Podla jeho slov uz pomerne dlhu dobu riesi takmer vsetky statnicke zalezitosti Putinov dvojnik a stary Putin uz len doziva. Ani do riadenia krajiny sa uz nezapaja, postupe to prebera Patrushev, ktoreho ale Putin za svojho nastupcu nechce.
24.10.2023 - 11:21:08
00
keyboard_arrow_up