PINY napísal:
Len čerpadlá.
Mne treba jasne napísať, že toto hoď do nákupného košíka ;) A čo príde, s pomocou Božou potom zapojím :lol:


Juj , ale povedz že mi fešanda , na čo ty tu turbuješ svoju peknú hlavičku takýmito vecami … zavolaj technika , elektrikára do chyže k tomu bazmeku , povysvetluj mu ako a čo požaduješ . Zapojením ženského šarmu , vzbudenim hlbokého súcitu tvojej bezmocnosti v konštalacii s primeranou dávkou tebou generovanej koketnosti , ho tak “ opiješ “ , že ešte on tebe bude vďačný za takto prijemne strávený čas v tvojej prítomnosti 😘.
12.11.2023 - 13:44:40
12
Tiež nechodíte do servisu s každou hlúposťou, ale pýtate sa tu ;) Potrebujem sa uistiť, že kúpim správne a ostatné zvládnem ;)
12.11.2023 - 17:48:22
11
PINY napísal:
Poraďte mi prosím chlapi.
Mám takýto záložný zdroj a pec Ferroli 36kW.
Akú batériu potrebujem kúpiť?
Vďaka


Hotove riesenie napr. tu https://www.atria.sk/zalozne-zdroje-kotly--cerpadla/
12.11.2023 - 21:38:19
00
PINY napísal:
Len čerpadlá.
Mne treba jasne napísať, že toto hoď do nákupného košíka ;) A čo príde, s pomocou Božou potom zapojím :lol:

Obávam sa, že takéto riešenie v tomto prípade asi nebude fungovať, hlasujem za to, aby sa na to prišiel pozrieť odborník, nie je to taká jednoduchá vec.
12.11.2023 - 21:54:28
00
Existuje nieco, co vie tlakom vstrekovat cistiaci prostriedok?
Mam celkom dobry vysavac, taky do dielne, zvlada aj mokre vysavanie. Zaroven by som rad tu a tam nieco vytepoval; slo by vyuzit sucasny vysavac ako saciu cast tepovaca, alebo nema zmysel takto spekulovat?
12.11.2023 - 22:45:06
00
Nerozumiem úplne otázke;) ale už pred 30 rokmi som používal Kärcher priemyselný tepovac (za v to čase slušných 30 kSkk) presne tymto spôsobom. Kompresor a tryska rozstrekuju čistiacu tekutinu, vysávač to nasáva.
Podobne ako rôzne Vodník vysávače neskô
r. Kombinovana vysávacia hlava
12.11.2023 - 22:50:30
01
byvala ceska reprezentantka v XCO a XCM

https://www.bezfrazi.cz/pribehy/tereza-vlk-hurikova/za-hranu#
12.11.2023 - 22:56:56
17
Marli napísal:
Nerozumiem úplne otázke;) ale už pred 30 rokmi som používal Kärcher priemyselný tepovac (za v to čase slušných 30 kSkk) presne tymto spôsobom. Kompresor a tryska rozstrekuju čistiacu tekutinu, vysávač to nasáva.
Podobne ako rôzne Vodník vysávače neskô
r. Kombinovana vysávacia hlava

No vysavac mam (saci vykon ma ako tepovace, nerezova nadoba, plavak vo filtri), chcem ten 'kompresor a trysku'. Podla mojej predstavy to ma byt nejaka hotova krabica s nadobou na zarobeny cistiaci prostriedok, kompresorom, hadicou a hubicou, do ktorej pichnem sucasny vysavac a hor' sa na gauc.
12.11.2023 - 23:08:54
00
Ináč ten tlak si pozri aký je, podľa mňa (pocitovo) nízky. Pri tých tepovacoch pôsobí viac chemikália+voda+teplota (a pri kobercoch aj pevny podklad, v gaucoch a sedackach ho nemáš)

Zjednodušene povedané rucny tlakový rozsteekovac do viniča, resp pozri ten Kärcher,čo mal imroman v článku pred pár dňami/týždňami
12.11.2023 - 23:33:48
01
Zoidberg S tym Karcherom som tepoval, ziadny silny tlak to nie je, Takze kludne kup tepovaci prostriedok, ak nemas nadobu s rozprasovacom (zo stareho cistiaceho prostriedku), tak napriklad vo velkom Tescu kup nieco na kvety, su aj take s vacsim objemom co natlakujes rucne a potom len stlacis a samo to strieka. Sup roztok na koberec ci sedacku, pobehaj trochu kefou, nechaj posobit podla navodu a kludne vysaj svojim vysavacom. Potom znova postriekaj uz len vodou a nova vysaj. Ak chces este usetrit, namiesto tepovacieho prostriedku mozes pouzit ocot a sodu zriedenu v teplej vode.
12.11.2023 - 23:58:39
12
V tepovačoch sa používajú väčšinou vibračné čerpadlá Ulka, podobné ako v kávovaroch. Takže je to veľmi jednoduché zariadenie vo svojej podstate. Nádoba -> hadica -> čerpadlo -> hadica -> tryska. Potom máš jedno tlačidlo na aktiváciu čerpadla - stlačíš a nanesieš penu, vypneš čerpadlo, necháš chvíľu pôsobiť penu a potom zapneš vysávač a povysávaš. Napríklad Ulka HF je vhodné - https://www.avelmak.sk/index.php?lm=1199&pg=det&article=59742
Či sa to oplatí doma vyrábať to neviem, záleží od tvojich zručností.
13.11.2023 - 08:57:45
11
velky tlak nechces lebo potom to bude mokre do hlbky a nevysajes do sucha.
je to aj riskantne pre vyhrievane sedacky.
ak je problem odolna spina, su kefy do elekt.vrtaciek.. https://autoefekt.sk/stetce-a-kefy/monster-shine-carpet-brush-medium-1655.html
13.11.2023 - 12:53:47
10
Dakujem za tipy. Stavaniu toho striekaca som sa prave chcel vyhnut, preto som dufal, ze to jestvuje hotove. Paci sa mi napad s tym rucnym postrekovacom- jeden mensi doma mam, vyskusam to.
13.11.2023 - 14:10:03
00
na niektorych umyvarkach je parny vysavac... to je takmer zadarmo.
13.11.2023 - 14:11:50
00
Tak. Uz len nalozit gauc na auto a pod ho tepovat na umyvarku :lol:
13.11.2023 - 14:16:40
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up