Táto káva od Coffeeinu ma dostala zatiaľ najviac.

Prílohy:

9A91AAE0-1186-4ECA-AFE1-1375F234862F.jpeg
9A91AAE0-1186-4ECA-AFE1-1375F234862F.jpeg 216.06 KiB thumb_up0thumb_down

18.11.2023 - 15:10:04
00
Tak vyskúšaj niečo od Coffea Circulor , DAK , La Cabra , Ninety Plus , The Barn … potom pocitis rozdiel medzi podpriemernou a špičkovou kávou .
18.11.2023 - 15:27:09
02
Prototyp KUKU Maker video. ;)
https://www.kukuhub.com/en/coffeemaker/blog/23.html
18.11.2023 - 16:01:42
00
Ramon1 Ja ostanem pri podpore slovenských pražiarní. Máme ich tu viac kvalitných. Mne to zatiaľ kvalitovo vyhovuje a jedine podporou majú možnosť sa zlepšovať.
18.11.2023 - 16:47:37
05
Roman 😁
Pi.copresso gauge
18.11.2023 - 17:55:13
00
scarinko napísal:

Začína to už strácať tú "portable"osť ...
18.11.2023 - 18:44:53
00
nemopbx napísal:
Ramon1 Ja ostanem pri podpore slovenských pražiarní. Máme ich tu viac kvalitných. Mne to zatiaľ kvalitovo vyhovuje a jedine podporou majú možnosť sa zlepšovať.

Tam neexistuje priama úmera. Tak, ako Škodovka nikdy nebude Mercedesom, ani keby ju jazdila polovica Slovenska, tak ani Zlaté Zrnko nikdy nebude La Cabrou, ani keby ju druhá polovica pila. Inak povedané, každá pražiareň má svoju cieľovú skupinu a nemusí sa nutne niekde posúvať či zlepšovať.
18.11.2023 - 18:51:01
00
scarinko napísal:


Aj tento Shop už ma …

https://sworksdesign.com/Pressure-Gauge-Adapter-Picopresso-p586111337

Apropo podporovať je jedna vec , no skúšať najlepších pražiarov a zažiť neporovnateľne , je už vec druha . Aj ja kupujem od sucaroastery , no 90+ kavy beriem od iných . Nevadí , skúsil som 🤷🏼‍♂️ . Len mi nedalo , že keď Cofein je topka , bo ani náhodou ani na SK .
18.11.2023 - 18:57:08
00
Ramon1 A tak zase ja som nenapísal, že Coffeein je top. Bolo to myslené tak, že od nich mi tá chutí najviac. A ja zase mám aj nejaký finančný limit, akú sumu som ochotný za kávu dať.

peterg Zlaté zrnko si dal teda zrovna dosť zlý príklad. To nepijem a ani sa nechystám. Ale sledujem, že niektoré pražiarne sa posúvajú a nezostali zaseknuté len na tom priemernom.

Ďalšia vec je taká, že mi je asi zbytočné kupovať drahé kávy, keď na to nemám ani výbavu a ani skill. A momentálne naozaj nemám ani chuť ani financie (a teraz hlavne ani čas pri mesačnej dcére) na to, aby som zo seba robil profi baristu. Možno neskôr.
18.11.2023 - 20:23:33
00
peterg Ešte jedna vec, ktorá ma napadla pri uspávaní drobca. Pražiarne nemôžeš ani trochu porovnávať s automobilkami. Lebo keby nejaká slovenská pražiareň chce byť lepšia, tak môže. Ale Škodovka nemôže byť Mercedesom, lebo jej to nedovolia. Tam je jedno koľko ľudí ju jazdí. Škodovka nemôže ani dosahovať kvality Volkswagenu totižto. Tak to proste rozhodli iný. Verím, že je veľa pražiarni sa chce posúvať a niektoré to budú môcť urobiť len v prípade, že si na to zarobia.
Toto je takto vo všetkom. V hernom priemysle ľudia nadávajú, že vznikajú zlé hry, ale vo veľa prípadoch je to kvôli tomu, že tí ľudia to proste pirátia.
A keby každý vo všetkom si proste povedal, že kašlem na to, kúpim si to v zahraničí, lebo je to tam kvalitnejšie, tak sa nikdy nikam nedostaneme na Slovensku. Jasné, že to nefunguje takto vždy a všade, ale keď je to možné, tak treba podporiť. Ja som napríklad začal trošku experimentovať s kávou minulý rok a momentálne som v takom štádiu, že mi naša káva stačí. Hlavne, keď to porovnám s kávami zo supermarketov. Kedysi som pil Lavazzu a myslel som si, akú kvalitnú kávu pijem. :D Teraz pijem naše kávy a plne mi to dostačuje a vyhovuje aj v pomere ceny/kvalita. V robote môj šéf kupoval do automatu Tchibo a to sa naozaj nedalo piť vôbec. Som rád, že som aj jeho ukecal aspoň na naše kávy. Aj to plakal, že musí dať 16€ za kilo. A to nám ešte urobili cenu. :D
Keby to otočíme na tie autá, tak tiež nie každý jazdí Mercedes. Ja mám Hyundai a za tú cenu mi to parádne vyhovuje. Ale to už zbytočne naťahujem a komplikujem. Ani neviem, načo to tu píšem všetko. Sorry, končím. Doma mi to už trošku prepína z tých detí (syn 4 a pol roka, dcéra 1 mesiac). :D
18.11.2023 - 21:40:28
03
tiez podporujem SK ale maju prostre strop. romanov ktori ocenia a zaplatia kvalitu tu az tolko nie je, bohuzial.

offtopic - to stale niekto veri ze skodovka by aj chcela byt dobra ale zly koncern nedovoli? :) skodovka by tu uz nebola keby do nej nebaliali prachy. takze ziadne zakazovanie/rozhodovanie na urovni skody.. je to proste koncern a tam sa rozhoduje globalne:)

pozri kolko ludi jazdi oktavie a nevadi im vlecna naprava. lebo to nevedia rozoznat, lebo to nafasovali. to je cielovka:) nic proti. sam som ich par mal
19.11.2023 - 12:43:13
01
Chalani ake hrubostenne šálky odporúčate na espresso/doubleshoty našiel som nuova pount palermo a milano, máte ich niekto?
20.11.2023 - 01:45:21
00
vacsina tu sme jedno obdobie kupovali tescoma salky, boli za dobru cenu vtedy :D
20.11.2023 - 07:09:39
00
poldi92585 napísal:
Chalani ake hrubostenne šálky odporúčate na espresso/doubleshoty našiel som nuova pount palermo a milano, máte ich niekto?


Môže byť … ešte kukni Ancap a u mna je topka https://walkuere-porzellan.com/en/products/alta-english/
20.11.2023 - 07:23:30
00
poldi92585 napísal:
Chalani ake hrubostenne šálky odporúčate na espresso/doubleshoty našiel som nuova pount palermo a milano, máte ich niekto?

Mám Nuova Point Palermo, aj vo farbe, s nimi nič nepokazíš, dobrá dvojka po Walkuere. Akurát 30ml espresso v nich vyzerá maličké. :)
20.11.2023 - 10:26:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up