Tie videa, co sa tu obcas zjavuju vacsinou pod nadpisom, co bezni Rusi myslia o tom a tom maju nulovu vypovednu hodnotu...vacsinou tam spovedaju jednoduchsich ludi, aby dostali vysledok aky chcu. A my ta tu potom rozculujeme aki su rusaci sprosti.
Nieco podobne je v tomto videu:
https://twitter.com/SlavaNAFO69/status/1748487914118328589
Mlady chlapec, zijuci pravdepodobne u rodicov by chcel prevelice ist zabijat ludi na frontu lebo, kde inde zabijat bez posTihu ako vo vojne (uraaa), ale chudak urcite nemoze lebo mu to mamina zakazala. Verim, ze doma seka latinu, len na kameru bol ostry az mal clovek chut zaplatit mu autobus s listkom priamo na frontu a pozriet sa na jeho stretnutie s UA dronom.
Takze ja verim, ze nie kazdy Rus je takto vypatlany, rovnako ako dufam, ze ostatni si po Radacovskeho vykone v EU parlamente nemyslia, ze vsetci Slovaci su retardi.
RU sa mozno podarilo postupit juzne od Avdijivky, pretoze UA zverejnili video, kde bombardovali RU prieskumny team na svojom uzemi a RU samotny ptvrdili, ze uz obsadili nemocnicu na juhu mesta..bez dokazov samozrejme.
Ovela zaujimavejsi je fakt, ze prisli so spravou, ze Zaluzny bol odvolany a jeho miesta zaujme pravdepodobne Budanov....co by mozno ani nebold odveci lebo Budanov mi pride ako velmi inteligentny clovek.
O treniciach medzi Zelenskym a Zaluznym sa pisalo, tak som som zvedavy, ci to bude kacica ako vacsinou alebo maju naozaj insiderske spravy priamo z okolia Zelenskeho.
Zatial vsadzam na prvu moznost.
Inak info mam zo zdroja, ktory opisal 1h vztycenie vlajky v Krynkach na uzemi ovladanom uz vyse2 mesiacov UA za znovodobytie Kryniek a vyhnanie UA z predmostia.
V skutocnosti tam ta vlajka bola 1h a rovnaku cast Kryniek UA stale drzia.
21.01.2024 - 20:54:09
00
Notvl
Represie doťahujú až za dokonalosť,
po prepadnutí majetku za vyjadrenie sa za mier tu máme toto_
Nahrávejte pacienty, rozkázala Moskva lékařům. Prý to má zlepšit kvalitu péče

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-moskva-lekari-nahravani-pacientu-v-ordinacich.A240118_142719_zahranicni_kha

takže double by mohol ako sľúbil ísť protestovať na Красную площадь za mier
aktuálne je za to 15 rokov, prepadnutie majetku, a potom ako ho zmlátia ako bonus ho nahrajú u nejakého vrača
21.01.2024 - 22:16:03
02
Fico v submisívnom postoji voči Rusku pritom iba pokračuje v historickej tradícii vazalov na čele Slovenska. K samostatnosti Tisa dotlačil Hitler, Mečiara Klaus. A Fico dúfa, že veľký cár v Moskve si pri svojom ťažení voči Európe zapamätá jeho oddanosť a odmení ju vazalským štátikom na spôsob farskej republiky.

Robert Fico je tak ďalší exemplárny vlastizradca na čele Slovenska.

🔓

https://dennikn.sk/3786347/vyroky-o-ukrajine-ho-naplno-demaskovali-fico-je-po-tisovi-dalsi-vlastizradca-na-cele-slovenska/?cst=976d1e508b4c9d9f02c37b21f508531f5e7b496c768885703255b6bdb78f1d07
22.01.2024 - 08:58:28
013
A nemôžem vynechať, že popri profesionálnej armáde funguje silná dobrovoľnícka sieť, čo je unikátna kombinácia. Jedným z príkladov sú moji kamaráti v zbrani, s ktorými sa snažíme zmodernizovať armádu pohľadom civilistov. Dobrovoľne sme sa prihlásili do armády vo februári 2022 ako súčasť teritoriálnej obrany. Majú medzi 32 a 35 rokmi, traja z nich sú profesori a štyria majú titul PhD. Máme chlapca, čo bol šoférom pre nemecký Amazon, chlapca, čo vybudoval vlastnú pekáreň a piekol naozaj skvelé bagely. Sú tam dvadsiatnici aj päťdesiatnici. A to je príbeh len jednej jednotky s asi 35 ľuďmi, ktorých spája spoločný jazyk, hodnoty a boj o vlastnú krajinu. To je naše malé univerzum v celých armádnych zložkách.

🔓

https://dennikn.sk/3779761/nechapem-preco-svet-putina-este-nezastavil-rozhovor-s-ukrajinskym-spisovatelom-z-ktoreho-sa-stal-vojak/?cst=7662d7fba5234af96a7545549eb437f68c64e9cbed76419fcd4fc504f1bc6870
22.01.2024 - 10:51:10
06
A zatial sa sef gubernie stava hviezdou ruZkej propagandy. :tmi: :puke:
22.01.2024 - 11:31:49
00
Naozaj sa bojím aky neblahý vplyv bude mať pre nás toto Fikovo vystupovanie.
22.01.2024 - 11:38:02
01
slovakistan sa v sr..čky obracia.. asi sa ja zavrem na lazoch na 4r a radio a TV s netom odpojím
22.01.2024 - 11:43:17
04
To by som nerobil. Z toho náhleho šoku sa potom nebudeš vedieť spamätať. Lepšie keď to takto dostávaš postupne po malých dávkach.
22.01.2024 - 12:09:44
01
Len ci budu 4r stacit. Kazdy pocita s tym, ze po 4 rokoch si uz ludia nezvolia Fica ale podobne reci boli aj ked sa nikdy uz nemal vratit k moci
22.01.2024 - 12:47:35
03
zihadlo 5 napísal:
slovakistan sa v sr..čky obracia.. asi sa ja zavrem na lazoch na 4r a radio a TV s netom odpojím


Ja som sa po volbach odstrihol na socialnych sietach od politiky ale aj tak sa ku mne dosztanu roznymi inymi cestami taketo chutovky...
22.01.2024 - 13:34:09
00
Toto je asi do vtipkára. Buď šňupe najsamlepší matroš alebo to je fikcia: :D
https://blog.sme.sk/jalc/politika/navrat-politickeho-dochodcu

"Istý denník zverejnil rozhovor s ministrom obrany Róbertom Kaliňákom, ktorý prenajal svoj vlastný nemecký tank Tiger 4 slovenskej armáde. Prečo si zakúpil na politickom dôchodku tank v hodnote 40 miliónov eur vybavený tankovým delom a dvoma guľometmi, s celkovým výkonom motora 600 kW a spotrebou 420 litrov nafty na sto kilometrov, povedal, že teraz o tom nebude hovoriť. ...

...Na otázku, prečo bezplatne poskytol vlastný tank ministerstvu obrany uviedol, že už ho nepotrebuje, a jeho zapožičanie pre armádu je teraz dôležité a výhodné. ...

...Na otázku aká bola reakcia našich spojencov na pomoc Ukrajine, minister prešiel do intímnejšieho tónu: „Viete pani redaktorka, občas si s premiérom telefonujeme pokiaľ ide o dôležité stretnutia, aby sme vedeli čo a ako. Z Bruselu mi Robo hneď zavolal a povedal, že po tlačovke pri neformálnom stretnutí ako sám stál, zozadu k nemu pristúpil Jens, poklepal ho po pleci a povedal: Robo, keby bolo viac takých politikov v našej severoatlantickej aliancii ako ste vy na Slovensku, jeden suverénny premiér, druhý autonómny minister obrany, už dávno by Ukrajina vyhrala vojnu nad Ruskom. A v Kremli by už nesedel Putin, ale Navaľnyj."
22.01.2024 - 16:08:18
01
a výzbroj od nás ďalej smeruje na ukr.kali poslal 100 mil.našim zbrojovkám.reči sa hovoria,chlieb sa je.
22.01.2024 - 16:48:20
00
Dudo napísal:
Toto je asi do vtipkára. Buď šňupe najsamlepší matroš alebo to je fikcia: :D
https://blog.sme.sk/jalc/politika/navrat-politickeho-dochodcu


"... Ak by sa zmenila situácia, a musel by predčasne odísť z funkcie ministra obrany, prenajatý tank sa mu vráti späť a bude si nárokovať penále za predčasné ukončenie nájomnej zmluvy. "

Máto chalanisko dobre vymyslené :D.
22.01.2024 - 17:01:13
02
Chalanisko je dôchodca, autor,

"Som dôchodca, bývalý psychiater. Viem, že moje slová nedokážu zmeniť svet, ale som rád, že ešte žijem v krajine, kde možno hovoriť, čo si človek myslí."

Len nech ho nejakí právnici nezačnú obťažovať. Dobre napísaná fikcia (edit: jeho prvý blog)
22.01.2024 - 17:43:20
01
maju to skratka v genoch :facepalm:

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/bulharsko-ruse-konzulat-rusove-ukradli-i-zarubne-a-baterie.A240122_101758_zahranicni_kha?

edit: podobnost s najvacsim bolsevickym hajzlom na Slovensku je cisto nahodna....jedine ze by nie :)
22.01.2024 - 20:33:11
06
keyboard_arrow_up