Kolko vydrzia na gps?
16.01.2024 - 20:11:10
00
Keď dáš minútovú lokalizáciu (ultraTrac) tak veľmi dlho. Pri bežnom móde by to malo byť 20 hodín. Mám ich druhý rok a spoko. Sú menšie, ale o to menej prekážajú a vďaka ručičkám je displej mimo aktivity stále zhasnutý.
17.01.2024 - 18:50:40
00
vyreklamujú mi garminy kúpené z nemeckého amazonu (Sold by Amazon) aj na slovensku? alebo nie, keď to nie je slovenská distribúcia?
23.01.2024 - 11:28:58
00
Nevyreklamujú. Iba tie kúpené z našej distribúcie. Problém býva aj z tými z Alzy, lebo sú z českej.
23.01.2024 - 11:29:42
00
aj som si myslel, dík za potvrdenie. a reklamovali ste niekto garmin veci v amazone?
23.01.2024 - 11:34:41
00
lear1 Reklamoval som. Mal som Instincty Solar, ktore mali totalne ustrelene meranie vyskovych metrov. Pisal som najprv do sk garminu, odkial mi poradili par krokov, co skusit a kedze nic nepomohlo, odkazali ma dalej na reklamaciu u predajcu. Kedze na webe Amazonu DE som sa nevedel preklikat k rozumnej informacii, dal som nech mi zavolaju. Zavolal mi nejaky automat, ktory ma potom presmeroval na nic netusiacu nemecku operatorku, poziadal som o anglictinu a ta ma bez slova prepojila inde, kde som sa s nejakym pakosom alebo indom porozpraval o tom, aku chybu hodziny maju, ze som uz komunikoval s garmin pobockou na sk a tam odporucili reklamaciu. Uznal to teda ako opravnene, ze mi vratia peniaze. Poslal mi do mailu stitky, hodziny som zabalil, olepil stitkami a odniesol na pobocku DHL. Potom som uz len cakal, trvalo to celkom dlho, tusim vyse tyzdna kym prislo potvrdenie o prijati balika a dalsi tyzde-dva, kym prisli peniaze.
A este medzitym, v case odoslaneho balicku, mi prisiel taky ten scam mail, ze mam doplatit nejake eura DHLke za dorucenie. Dost mi to vtedy urobilo nervy, kym som si to lepsie prestudoval a zistil, ze je to len podvodny mail... To len taka ceresnicka na torte, snad sa to nestava standardne :)
Drzim palec s reklamaciou.
23.01.2024 - 12:30:49
14
Vysvetlenie metrik v hodinkach a ako ich citat a vediet pouzit. Uzitocne video:

thumb_up0thumb_down
23.01.2024 - 15:10:56
02
lear1 napísal:
aj som si myslel, dík za potvrdenie. a reklamovali ste niekto garmin veci v amazone?

Neviem ako v DE ale v UK rieši Amazon reklamáciu Garminu iba pár týždňov / mesiacov po kúpe, v lehote keď sa to dá ešte vrátiť bez udania dôvodu. To Amazon bez problémov tovar mení alebo refunduje. Majú na to na stránke formulár. Vo svojich objednávkach vidíš pri danom produkte možnosť Return or replace items. Keď to tam už nemáš, treba to riešiť priamo s Garminom.
Mne po 3 mesiacoch odišla váha. Poslal som mail do Garminu, poslali mi label pre kuriéra ktorý odo mňa zobral reklamovanú váhu a oni mi poslali hneď novú.
Problém bol, že som im písal z môjho ofiko mailu a Garmin účet mám na gmail. Musel som im povedať gmail adresu priradenú ku Garmin účtu.
23.01.2024 - 20:57:13
00
Skuste riesit tu
https://support.garmin.com/en-GB/

Ja som tam riesil pedale koli tym dvierkam co stracali kontakt a vraj na to bola servisna nota. Nakoniec mi z Conanu(garmin SK) prisli nove poštou. Pedale som kupoval v CZ garmine.
23.01.2024 - 21:49:03
00
Garmin Marq 2🔥

Prílohy:

IMG_1785.jpeg
IMG_1785.jpeg 323.03 KiB thumb_up0thumb_down

17.02.2024 - 10:09:34
01
mate niekto hrudny pas od Garminu HR-Swim? Rozmyslam, ci si ho kupit, lebo pri plavani snimanie tepu zo zapastia ukazuje castokrat nezmysly. Zaujimalo by ma, ako dlho vydrzi baterka aj samotny pas.
17.02.2024 - 14:25:27
00
Baterka v pase ako v standartnom.tam je rozdiel ze pas a pamat a ked vyjdes z vody sa to zosynchronizuje
17.02.2024 - 17:41:02
00
škorpión radšej už hrm pro+ máš.jeden na.vsetko
17.02.2024 - 18:07:06
00
ten mam, ale nie je urceny do bazenovej vody. V navode pisu, ze chlorova voda vyrazne skracuje jeho zivotnost. Vzhladom na jeho cenu sa mi ho nechce takto nicit. Preto ma zaujima, ako dlho vydrzi pas urceny specialne na plavanie. Neviem, ci mi to za tie prachy stoji. Ak vydrzi 6-12 mesiacov a potom zacne ukazovat nespravne data, tak to nema cenu kupovat.
17.02.2024 - 18:36:59
00
Toto pisu na stranke Garminu. " Pri použití HRM-Pro™ Plus môžete zjednotiť meranie a záznam pulzu nielen pri behu a cyklistike ale aj pri plávaní (v krytom bazéne alebo otvorenej vode). Počas plávania "ukladá" namerané hodnoty pulzu do vstavanej pamäte (20-hodín záznamu), kde sú pripravené na okamžitú synchronizáciu s kompatibilnými hodinkami ihneď po vynorení sa alebo po skončení tréningu."
Cize podla mna vydrzi este viac ako pri behu alebo biku, lebo zapisuje data do EPROM pamete a az po vylezeni z vody ak sa spoji s hodinkami prenesie zaznamenane data. Pri behu pas komunikuje s hodinkami on-line cize aj energeticka narocnost je vacsia. Len kto to povedal ze sa v chlorovanej vode nema pouzivat, podla mna je to riadna hlupost. Sice ja ho pouzivam pri plavani len na otvorenej vode pod neoprenom, ale nebal by som sa ho pouzit aj v bazene. Moje Garmin FR 965 meraju tep pocas plavania pre mna dostacujuco, tak v bazene si meriam tep zo zapastia hodinkami.
17.02.2024 - 19:00:34
00
keyboard_arrow_up