Sovicka30 napísal:
a čo mi bude trepať ze všetko je fajn ?

Sovicka30 napísal:
Bicyklový problém je len vrchol ľadovca

Tip na odbornika - psychologa si tu uz dostal + plus aj nejake prakticke rady k tomu. Pridam teda este tip, co s nim riesit - na uvod mozete podiskutovat o tom tvojom prekliati a potom o vsetkych tych problemoch, ktore si zjavne uvedomujes.

Btw. pripomenul si mi jednu z mojich najoblubenejsich scen zo Simpsonovcov. Tak na odlahcenie. Dobra v oboch jazykovych verziach. mrogurt / frogurt
19.02.2024 - 19:08:00
00
Ja som pocul o prekliatych. Aj o exorcizme a odklinacoch prekliatych. Aj toto sa da riesit, ked sa chce. Kazdy problem sa da riesit, dokonca vacsinou celou paletou sposobov. Ked sa chce. To byva najvacsi problem. Niektori ludia o svojich problemoch chcu iba rozpravat, ale neriesit ich. Potrebuju polutovat, potlapkat po pleci, pozornost, kadeco a tym to hasne.
PS: mal som znameho, co mal problem s drogami. Nevedel sa z toho dostat. Doviedol som ho za ruku na odvykacku a dnes je cisty. Dalsia znama konecne po rokoch zacala chodit psychologovi. Az ked sa jej vsetko zosypalo, dovtedy si ziaden problem nepripustila. A to som jej roky ponukal pomoc, nedalo sa s nou pohnut. A btw neplati 100e, ale 20...
19.02.2024 - 21:47:56
01
Vidis ja kvôli bicyklu neviem spať lebo v hlave mám milión myšlienok ako to vybavím aby ten Bike bol pojazdný a tak
20.02.2024 - 02:40:27
00
Môj pes sa dokáže počas spánku prebrať a znovu hneď zaspať aj 100x za sebou. Nerobí si z ničoho starosti, akceptuje čo musí, keď chce tak prejaví dôsledne svoj názor a keď je šťastný, vrtí chvostom. Možno by si si mal zobrať z neho príklad , no a preventívne vynechaj "honení vocasu" :)
20.02.2024 - 06:53:56
00
Za know-how tvojho psa by som platil zlatom :)..Ja viem zaspať iba 1-krát za noc. Keď večer zadriemem pred telkou, tak viem, že po presune do postele je koniec, keď sa v noci prebudím na wecko, tak potom už je koniec, ...
20.02.2024 - 08:11:20
00
Všetko je o tom či to chceš riešiť , alebo nie . Moje baby tam chodili obe , dcére stačili len 2 navštevy , ale žena tam chodila dosť krát . A stálo nás to x00€ a tie peniaze nelutujeme . Treba si nájsť iného , tá kde chodili baby brala 50 na hodinu .
20.02.2024 - 11:03:52
01
Tento tu by priviedol nakoniec na psychiatriu aj ju...
20.02.2024 - 11:21:56
02
Včera ma zobudilo o 4. ráno, že na wecko a chvíľu som s tým mentálne bojovala, lebo som (veľká chyba) začala sledovať Akty X a, samozrejme, bojím sa všetkého možného :D Ale teda šla som a potom nemohla zaspať a spomenula som si na taký trik, ktorý som niekde čítala a zabral :) Treba zavrieť oči (čo je pre mňa maximálne náročná úloha schválne držať oči zavreté, lebo zväčša ležím a čakám kým "sa" zavrú alebo si cez ne prehodím ruku) a v duchu vymenovávať všetko naookolo. Napríklad. Ležim v posteli kde je biela plachta na gumičku, modrobiele povliečky a na sebe mám červené tričko a zelené trenky. Posteľ je drevená, dubová, natrená priesvitným lakom a vedľa nej je skrinka Ikea, biela so štyrmi fijokmi. Na nej je .... a už som sa ani k lampe nedostala a zrazu bolo krásnych 9 hodín ráno a pred potravinami štekal pes :D
20.02.2024 - 14:41:47
00
Počítať ovečky Zostupne trebárs začať od stovky.
20.02.2024 - 18:13:46
00
Nie nie, to je vždy rovnaké a predvídateľné, tu sa treba fakt snažiť, kvázi sústrediť a je to vždy iné 🦾 čísla sú nuda, to vždy sklznem k rozmýšľaniu nad blbosťami
20.02.2024 - 19:52:04
00
Mne funguje toto. Ten TikTok si nevsimajte. Objavil som to nedavno a s trochou treningu to je pecka:
https://brainee.hnonline.sk/notsorry/news/veda/ako-na-to/19754659-tato-vojenska-technika-poblaznila-cely-tiktok-pomoze-ti-zaspat-do-dvoch-minut
20.02.2024 - 20:40:04
01
Podobne som v mladosti zapínal spánok pomyslenim na uvodny výkop na krásnom zelenom futbalovom trávniku. ;) Fungovalo, do pár okamihov

Btw, včera som náhodou v tv videl reklamu na Melatonín (od dr Theissa, myslím). Nie som agent/predajca, je to odzub či ďalší pochybný neúčinný či dokonca návykový prostriedok? Nemá niekto skúsenosť? Alebo niekto otestuje...
21.02.2024 - 00:18:02
00
Vieš čo, tiež to asi závisí individuálne od človeka, skúšala som bežne dostupný doplnok ale nemala som pocit, že by ma z toho išlo do hodiny - hodiny a pol odvaliť do postele.
21.02.2024 - 08:12:05
00
Mne melatonín vo forme doplnkov vôbec nepomohol. Nebadal som žiadny efekt ani pri zaspávaní, ani pri kvalite spánku. A to som skúšal rôzne formy v tabletkách, spreji, želé cukríkov.
21.02.2024 - 08:23:12
00
Mne osobne ked sa neda toto pomoze aj zaspat a aj v noci ked sa zobudim,zaspim za chvilu naspät.

https://www.drmax.sk/dr-max-happy-sleep-30cps?gclid=CjwKCAiAuNGuBhAkEiwAGId4aoAryLIUPw_zAK5uHaJm71ZMIMXOg6heOgZkf_uQLoYYfqCaPFkY0xoCccAQAvD_BwE
21.02.2024 - 08:30:50
00
keyboard_arrow_up