Arpád Soltesz napísal úplne presne,čo nám hrozí :y:

https://plus.noviny.sk/archiv/894538-pohodlny-a-zbabely-zapad-sa-nepoucil-ani-po-dvoch-rokoch-vojny
25.02.2024 - 09:33:04
13
Strenki napísal:
20 dní v Mariupole. Toto by mali púšťať dookola hovädám ako Fico, Blaha, Pellegrini, Ha-ra-bin, Chmelár, Čarnogurský a podobnej proruSSkej vlastizradnej pliage.
Po anglicky s CZ titulkami si viete stiahnuť aj tu https://mega.nz/folder/o0BjkCQa#vkLcZPZl-RHEtJrHYU2SRQ


ČT2
28. 2.
13.50
25.02.2024 - 09:49:34
03
Som zvedavý, či sa nájde aj u nás nejaká TV, ktorá to zaradí do vysielania 😐
25.02.2024 - 11:42:29
00
Chceš vedieť odpoveď? 🙄
25.02.2024 - 11:58:28
03
tuto bandu kolaborantskych svin dokaze u nas volit alebo sympatizovat s nou 40% ludi :facepalm:
russky propagandista vo videu predvadza formu cireho nechutneho russizmu :puke:

https://twitter.com/MeitPastorek/status/1761468211004846303?s=08

mohol by sem niekto odvazny zo sympatizantov s putlerom a russkom (ano, budem to pisat takto) a/alebo z volicov stran sucasnej koalicie + Republiky napisat, v com by bolo pre Slovensko lepsie, ak by sa otocilo chrbtom EU a NATO a priklonilo by sa k russku? (myslim, ze by to oficialne komunikovali nasi vladni predstavitelia, nielen na socialnych sietach), ako by sa zmenilo postavenie Slovenska v ramci Europy, v com by sa zlepsil zivot na Slovensku, jeho bezpecnostna, ekonomicka situacia a pod.?

ja viem, ze nemate chut sem prispievat, ked budu vase prispevky aj tak vyminuskovane, ale tak, mohli by ste mi/nam to nejako racionalne vysvetlit?
ak sa najde niekto odvazny, tak pravdepodobne s nim nebudem suhlasit, ale dopredu davam palec hore za odvahu :y:
25.02.2024 - 12:11:18
011
Odkaz západného medika z ukrajinského frontu...
https://twitter.com/oukrajine/status/1761427844893196510
25.02.2024 - 12:22:37
31
Jadrova velmoc bola porazena v Korei, vo Vietname, dve v Afganistane. To len na margo a upresnenie hovien, co tu zazneli a pravidelne sa opakuju. Jadrova velmoc je porazitelna rovnako, ako ktokolvek iny, staci len chciet a nebyt kolaborantska, alibisticka, zapredana stetka.
25.02.2024 - 12:44:23
514
Dano5 napísal:
Som zvedavý, či sa nájde aj u nás nejaká TV, ktorá to zaradí do vysielania 😐

pentacke media napr noviny , ake temy pustaju a ake temy mlcia... hovnomety


oni sa seru uplne do vsetkeho, za kazdym certovskym problemom hladaj russa


Naposledy upravil peter120 dňa 25.02.2024 - 13:07:17, celkovo upravené 1 krát.

25.02.2024 - 12:58:36
00
ennio napísal:
mohol by sem niekto odvazny zo sympatizantov s putlerom a russkom (ano, budem to pisat takto) a/alebo z volicov stran sucasnej koalicie + Republiky napisat, v com by bolo pre Slovensko lepsie, ak by sa otocilo chrbtom EU a NATO a priklonilo by sa k russku? (myslim, ze by to oficialne komunikovali nasi vladni predstavitelia, nielen na socialnych sietach), ako by sa zmenilo postavenie Slovenska v ramci Europy, v com by sa zlepsil zivot na Slovensku, jeho bezpecnostna, ekonomicka situacia a pod.?

ja viem, ze nemate chut sem prispievat, ked budu vase prispevky aj tak vyminuskovane, ale tak, mohli by ste mi/nam to nejako racionalne vysvetlit?
ak sa najde niekto odvazny, tak pravdepodobne s nim nebudem suhlasit, ale dopredu davam palec hore za odvahu :y:


Ja už vopred dávam :y: za neuveriteľný optimizmus. Niečo takéto sa racionálne dá vysvetliť len na základe tvrdých dát a aj keď sa netvárim ako neomylný, vážne neviem o žiadnej krajine za posledných 100 rokov, kde by sa príklon k RF rovnal zlepšeniu pôvodného stavu v ľubovoľnej oblasti.

To tupé ziapanie na námestiach radšej ani nekomentujem, aj v najbližšom okolí vidím že ľudia s tým absolútne v pohode, hlavní aktéri sú s tým v pohode a aj "inteligentní" poradcovia hlavných aktérov sú s tým v pohode. Malou útechou by bolo, keby ten zmrd zo štúdia dostal tiež ako darček sošku so svojou bustou a prekvapením, pri dementnom fandovi genocídy Vladlenovi sa to veľmi osvedčilo ...
25.02.2024 - 13:04:41
06
A čo bradavicami obrasteného predsedu vlády, ktorý povedal, že s rusákmi nás spája história? Nepamätám si žiadne spojenie okrem bratskej pomoci ktorú momentálne ponúkajú našim susedom. Síce hej, jedno mi ešte napadlo. Že naša vlajka je vlastné rusácka, len sme tam pridali kopčeky. 🫣
25.02.2024 - 13:25:57
06
Racionalne ti to vysvetlim. Tym ludom ide oto ked sa mam ja zle nech sa ma aj aj druhy alebo jednoducho ziju v domneni svojou hlupostou, ze im bude s Ruskom lepsie pritom si neuvedomuju ako velmi nam pomohlo clenstvo v EU napriek tomu rozkradaniu co sa dialo.
Racionalne Vam aj vysvetlim ako vyhrat vojnu.Soltes ,Dano, Cokupit na front, ostatní skalopresvedceni o nutnej porazke Ruska z home officov do vyroby delostreleckych granatov. Jedna linka v automobilkach prerobena na vojnovu vyrobu. Vlada musi schvalit 8% Hdp na vojnovy priemysel. Dane z prijmu 30%. A este presvedcit 50% naroda aby drzali usta a prisposobili sa. Potom Rusi pochopia ze to myslime vazne.
25.02.2024 - 13:37:58
00
Ani zďaleka netreba robiť to čo si napísal. Stačí 2x zvýšiť súčasnú pomoc a chromý ruský medveď kľakne ako vo veľkej vlasteneckej, keby mu neprišli na pomoc US Army zo skazeného Západu.
25.02.2024 - 13:59:27
07
Včera sme si dali 20 dní v Mariupole a potom udalosti ktoré nazlostili panáčika spoza dlhého stola a rozpútal vojnu. Tiež povinné pozeranie keď chcete pochopiť ako to vlastne začalo. Ideálne spojiť s čítaním knihy Donbas.

Film sa volá Winter on fire a je za tým Netflix, ale mne sa ho tam nepodarilo nájsť, takže som to pozeral na YT kanále NF. ?

https://youtu.be/yzNxLzFfR5w?si=65oREMSsoZPmPdR4
25.02.2024 - 14:06:04
11
Výborne, takto zhruba si predstavujem racionálnu argumentáciu á la Edo. Otázka bola na A, odpoviem na B, a keďže som tak trochu inteligenčne vyššie tak pridám expertný názor na C. Problém okrem chýbajúcej odpovede na A je len v tom, že DOJEM zadubených ignorantov nie je nutné bez výhrad rešpektovať, nech ich je 30, 40, 50, 60 či 70 %. Keby to bolo technicky možné, doprial by som každému z nich takú tú vzorovú päťročnicu bežného človeka milióna, aby sa trošku prebudili (nakoniec, istý zanietený plavec sa dokázal zobudiť oveľa skôr). A čo sa týka vojny - už sa ospravedlnil za tie drísty voči prezidentke, že ako veteránka nasvecuje palác na počesť „vojny, ktorá nebola“? Sledujem tie jeho výlevy pomerne pravidelne (oveľa viac, ako by som chcel), ale nič také som nezachytil. Keby to nebolo tragické, je celkom úsmevné čo údajne treba urobiť, aby Rusi pochopili vážnosť situácie. Akurát sa nemôžem zbaviť pocitu, že keby sa chovali ako mierumilovná veľmoc opisovaná Edom či DJ a nie ako rozpínavá háveď bez úcty k životu rabujúca na cudzích územiach, 100 % z tých opatrení sa môže okamžite dať bokom ...
25.02.2024 - 14:14:37
210
:lol:
https://www.dailykos.com/stories/2024/2/18/2224293/--Christian-family-moves-to-Russia-to-escape-LGBTQ-and-now-can-t-get-out-of-their-living-hell
25.02.2024 - 14:20:39
01
keyboard_arrow_up