flegko napísal:
Preco, ked sa riesia prijmy skororiaditela SIS vytiahnes kotlarov?
Ak ich nadobudol legalne aky problem je zverejnit to?
Cim viac tajis tym viac podozreni vzbudzujes. A sucasna garnitura taji vsetko.

Povazujem za absolutne legitimne ak kandidat na riaditela SIS zdokladuje verejne vsetky svoje prijmy a majetky bez ohladu na to, z akej strany prisiel.
neurobili to ani ludia z opozicie,preco by mali tito? Na to tu je danovu urad.podaj podnet teda

Prílohy:

2024-03-13 16_13_40-WhatsApp.png
2024-03-13 16_13_40-WhatsApp.png 92.98 KiB thumb_up2thumb_down

13.03.2024 - 14:46:03
04
Strenki napísal:
Wau ďakujem. So zatajeným dychom prečítané. Je to definitívne. S ruSSom sa už nikdy nič nebude dať. Sú nekompatibilní so západom!

Ten pocit ked ludi krmia dlhe roky hovnami a mat vlastny nazor je zakazane.
Aj tie ich "noviny,spravy" su prudko jedovato-jednofarebne. Posledne zbytky mozgovej hmoty boli odpalene alkoholom.
Len nedavno pivo tam bolo oficialne uznane ako alkohol...

thumb_up0thumb_down

https://dennikn.sk/3878582/pellegriniho-kampan-rozdal-karafiaty-k-mdz-platit-za-ne-nemusel/
13.03.2024 - 18:02:37
00
Prezidentská debata Dennika N s Korčokom (zbabelá Podržtaška samozrejme neprišla. prázdna stolička, prázdne postoje) a prišla aj téma Chmelár (terajší Ficov poradca) a zahraničnopolitická politika.
Korčok: "Ten tak trepe ..."
13.03.2024 - 20:28:04
07
pbs.twimg.com
Daniš: "Prečo sa na tých zmenách trestného zákona podieľali ľudia, ktorí sú trestne stíhaní? Prečo ste si ich vybrali za poradcov?"

Premiér SR: "Pán redaktor, veď všetci okolo mňa sú trestne stíhaní. Ja nemám kolegu, ktorý nie je trestne stíhaný."


Naposledy upravil peter120 dňa 13.03.2024 - 20:33:36, celkovo upravené 1 krát.

13.03.2024 - 20:32:22
013
petersa napísal:
Nechcem radiť, ale RTVS by sa mohla premenovať na "Národný Slovenský rozhlas a televízia" (NaSRaT). :puke:


A oni chcú spraviť STaR ⭐ Slovensku Televíziu a Rozhlas...
13.03.2024 - 20:32:37
03
pbs.twimg.com

David Koller
pbs.twimg.com

pbs.twimg.com
:lol:

////// https://aej.org/2024/03/12/the-public-broadcaster-rtvs-in-slovakia-is-in-danger-of-losing-its-independence/
13.03.2024 - 21:09:36
05
grcka na dnes :swear:

thumb_up0thumb_down
13.03.2024 - 21:58:26
03
Temný a smutný komentár z internetov a Zlovenská realita na dobrú noc:
Zážitok z poslednej návštevy školy, jedno SOU v Trnave. Pýtame sa štandardne aj na plány do budúcna. Z 90 zúčastnených 7 vyjadrilo chuť ostať po škole na SVK. Na otázku prečo, to jeden povedal za všetkých : Lebo je tu všetko doj3b4né. Starým tu šibe. A je to tak skoro na každej škole kde sme boli. ale teda hlavne BA a TT.
13.03.2024 - 22:32:25
212
Nikto sa nemoze divit tomu, ze mladi nechcu zit v tejto krajine plnej drbnutych ludi. Nasa generacia mala to jedine stastie, ze sme zozali urodu ktoru zasiali vynimocne zvolene pro-europske vlady na sklonku milenia. Inak si tento sprosty narod volil vzdy len politikov typu Meciar a Fico. Pad na hubu este len zacina.
13.03.2024 - 23:03:39
05
Aj moj kamos sa nasr.l, dal vypoved v praci, odisiel teraz na mesiac cestovat a ked sa vrati bali kufre a ide skusit zit na zapad. Posledny partak na hory / lyze. Smutno mi je z toho :|
14.03.2024 - 07:25:17
02
Tak častokrát tu nechce žiť ani stredná či staršia generácia. Len záväzky či iné bariéry im nedovoľuje krajinu opustiť.
14.03.2024 - 07:34:10
017
No neviem, či "utiecť" je tá správna vec. Mám deti v tínedžerskom veku a tiež majú podobné názory, ale aj na základe nejakého očakávania, že tam pečené holuby samé lietajú do huby. Áno, už ten rozdiel keď prídeš napr. do Brna je extrémne vidieť, ale sám som chodil na strednú v polovici 90. rokov a tiež sem-tam padli názory ako odídeme, ale vždy možno iba na chvíľu. A tiež to nevyzeralo vtedy bohvieako a ekonomicky to bolo určite násobne horšie ako teraz. Ale proste normálnym prístupom k práci, spoločnosti, účasťou na voľbách sa to predsa len podarilo zmeniť k lepšiemu. Momentálne som celkom spokojným členom strednej triedy. Áno to budovanie toho, čo teraz mám trvalo dlhšie, ale vidím to ako normálny proces. Nedá sa mať všetko hneď a teraz. A tiež sa mi už aj nechce začínať znova niekde inde od začiatku. Takže si určite túto krajinu a všetko čo som dosiahol nenechám ukradnúť nejakými pomýlencami.
14.03.2024 - 08:10:28
010
Z mojich spoluziakov z bratislavskeho gympla z 90tych rokov isiel do zahranicia studovat na VS 1 (!) clovek.
Dnes z podobnych gymnazii odchadzaju studovat do zahranicia viac ako 3/4 ziakov.

Absolutne nedostupne byvanie, nizke mzdy, nulova podpora od statu... situacia mladych sa podstatne zhorsila v porovnani s tym, ako sme sa mali my v ich veku. Pridaj k tomu naladu v polocnosti a vysledok je jasny - odliv mozgov ktory sa tak skoro nezastavi. Tato krajina nema pre nich buducnost.
14.03.2024 - 08:21:57
00
Ja mám trvalý pobyt v čr. Po nástupe predchádzajúcej vlády premiéra, ktorého meno nesmieme vysloviť a na čele s úžasnou pani prezidentkou som mala veľmi pozitívnu náladu. Na svk mám prechodný pobyt a začala som uvažovať, že si ho zmením na trvalý na svk. Po voľbách som rada, že som sa "neunáhlila" a nechala si trvalý pobyt v čr. Aj keď to považujem za Pyrrhovo víťazstvo :( Maminka má už cez 70 rokov a je tiež nešťastná z toho čo sa stalo. Najhoršie asi znáša fakt, že všetky jej sestry sú teraz "na koni" a spokojné s výsledkom s výsledkom volieb. Jej dlhoročná najlepšia kamoška je taktiež ficovolička. Pritom dcéra jej žije v anglicku a ona často za nimi cestovala. Veľmi sa s nimi nechce ani stretávať, lebo ľúbia rozhovor často otočiť na politiku. Maminka hovorí, že keď bude najhoršie odsťahuje sa ku mne na Moravu.
Súčasná situácia má teda ďalekosiahlejšie následky, ako iba čistky na úradoch a "vyťahovanie našich ľudí" z basy. Reálne kriví a kazí životy bežných obyvateľov slovenska. Takých čo celý život poctivo pracovali a dúfali a tešili sa, že sa ich potomkovia budú mať lepšie keď bude slovensko prekvitať. A to sú najčastejšie dôvody prečo z množstva strán počúvam ako sa chcú ľudia zo slovenska odsťahovať.
14.03.2024 - 08:26:37
118
Súhlasím so všetkým. Je to ale taký začarovaný kruh. Lebo čim viac "príčetných" odíde, tým bude na SR horšie, čo spôsobí len ďalší odchod. Táto downward spirála je možno až 1-2 desaťročia pri súčasnom vývoji. A to ešte nehovorím o tom, ako zasiahne minfin v ďalších rokoch, aby udržal "sociálne istoty" istej časti obyvateľstva.
14.03.2024 - 08:33:24
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up