winter78 napísal:
Mimochodom volil som Pellegriniho a očakávam úrážky, osočovanie..,

Toho sa tu asi moc nedockas. Mna by zaujmalo, preco si ho volil? Uvedies aj konkretne dovody? Ked uz si zacal, patrilo by sa aj dokoncit.
07.04.2024 - 14:58:12
03
Tak isto sa mi "páčilo", ako tu vo volebnú noc 8 z 10 písalo, aký sme sprostý národ, dementný ľudia a pod. Tak zmeňte občianstvo a balte kufre. Pričom x krát tu hocikto píše o svojich známych, starých rodičoch, či rodičoch ako volia dnešnú koalíciu. Vlastne o nich tvrdíte, že sú hlúpi a dementný. Chápem frustráciu, tak isto som sklamaný a smutný a to veľmi. Ale nikdy by som sem nepísal, aký sme sprostý a demetný národ. Lebo keď vyhralo olano tak sme múdri, keď vyhrá smer, tak osprostieme. Potom keď vyhrá Čaputová tak zase zmudrieme a keď vyhrá pelle tak zase odementieme 😀.
07.04.2024 - 14:59:50
11
Jaroh napísal:
Hej, v tomto súhlasím. Korčok je fajn, ale nie je pre verejnosť líder. A ani mladší Šimečka nie je.

Absolútne nesúhlasím. Aj keby bolo možné vzkriesiť samotného Milana Rastislava Štefánika, našli by na ňom chyby.

Komentárov po voľbách je veľa, zatiaľ najlepší, popisujúci realitu a neberie si servítky pred ústa:

Prestaňte už šíriť tieto blbosti že rozhodol nejaký strach z medveďov, vojny, Bruselu, Soroša a ďalšie nezmysly! Dnes ich volia ľudia ktorí veľmi dobre vedia kto je Fico a čo robí. A im sa to páči!!! Majú krvavé oči a chcú pomstu pre slniečkárov a kaviareň. A nechcú západ, chcú aby Putin pozabíjal všetkých ukrajincov lebo ich nenávidia! Lebo chodia na bavorákoch a majú príspevky na ubytko a MHD zadarmo! Až tu sme klesli! Chcú vidieť vedcov v base kvoli Covidu! Nerobte si ilúzie o slovači!
07.04.2024 - 15:04:49
028
MaTTho napísal:
Dnes som sa zobudil s hanbou. Každý normálny, inteligentny a slušný človek sa musí hanbiť že je slovak, keď sa pozrie aká "elita" nás reprezentuje. Dielo dokonané.

Ja už nie som slovak, ale slovensky a anglicky hovoriaci Europan. Môžem sa na dezolatsku bublinu vysr ...
07.04.2024 - 15:07:14
01
Toto nemá žiadny reálny základ, je to len pomerne naivná projekcia vlastných myšlienok. Problém Slovenska vôbec nie je v tom, že raz vyhrá ten, raz onen. Problém je, že už desiatky rokov sa tu rozhoduje VÝLUČNE podľa emócií (bez ohľadu na realitu, a aj to tak potom vyzerá), a v posledných rokoch čím povrchnejších tým lepšie (o dementnom alebo z prsta vycucanom základe škoda hovoriť). A nie je pravda ani ten dríst o tom, že každý kto volí protistranu je sprostý a dementný - rozhodne sa ale prikláňam k tomu, že ten čo volí protistranu a nevie alebo nechce vysvetliť prečo taký je (lebo fráza "mám právo na iný názor" v žiadnej rétorickej príručke nie je uvedená ako formulácia hodná mimoriadneho rešpektu).
07.04.2024 - 15:15:54
09
JAHMANsvk napísal:
Tak isto sa mi "páčilo", ako tu vo volebnú noc 8 z 10 písalo, aký sme sprostý národ, dementný ľudia a pod. Tak zmeňte občianstvo a balte kufre. Pričom x krát tu hocikto píše o svojich známych, starých rodičoch, či rodičoch ako volia dnešnú koalíciu. Vlastne o nich tvrdíte, že sú hlúpi a dementný. Chápem frustráciu, tak isto som sklamaný a smutný a to veľmi. Ale nikdy by som sem nepísal, aký sme sprostý a demetný národ. Lebo keď vyhralo olano tak sme múdri, keď vyhrá smer, tak osprostieme. Potom keď vyhrá Čaputová tak zase zmudrieme a keď vyhrá pelle tak zase odementieme 😀.



Ty akosi ignorujes fakt ze aj ked sme volili olano respektive niekoho z tej koalicie tak sme kritizovali ich zle kroky, smerovolici maju fica a smerohlas za polonoha a nech urobi hocico, kritika nehrozi.

A ano, povazujem moju tetu bud za slepu a blbu, alebo to robi zamerne a potom je to len dalsi uzitocny idiot…. Lebo ako som pisal… za 12 rokov vlady smeru len nadavala ako sa tu mame zle, ako kradnu atd.. a aj tak ich volila.. a voli ich stale 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
07.04.2024 - 15:20:28
02
Zipsik napísal:
Ty akosi ignorujes fakt ze aj ked sme volili olano respektive niekoho z tej koalicie tak sme kritizovali ich zle kroky, smerovolici maju fica a smerohlas za polonoha a nech urobi hocico, kritika nehrozi.

A ano, povazujem moju tetu bud za slepu a blbu, alebo to robi zamerne a potom je to len dalsi uzitocny idiot…. Lebo ako som pisal… za 12 rokov vlady smeru len nadavala ako sa tu mame zle, ako kradnu atd.. a aj tak ich volila.. a voli ich stale 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️


Ty akosi ignoruješ fakt, že ja som nepísal NIČ o kritizovaní toho koho volíš. Ale to ako su tu nazývaný tí čo volia opak. Kritizovanie s tým nemá nič spoločné. A to čo píšeš ani tak nefunguje. Môj vyše 60 ročný otec bol celoživotný ficovolič. A kvôli Ukrajine a Ficovmu postoju voči Ukrajine, úplne otočil a zatratili ho. Práve preto, že nechce mať rusa na hraniciach. Paušalizovanie, že všetci voliči súčasnej koalície nevidia ich chyby je veľmi krátkozraké. Ty vidíš, že dnešnú koalíciu volí len človek bez rozhľadu a s ledva dokončenou základnou školou. Ale to si na veľkom omyle. By si sa čudoval.
07.04.2024 - 15:38:19
13
Definícia debility : Robiť to isté dookola a očakávať iné výsledky.

Takze ano, tento narod je hlupy ked si desiatky rokov voli meciara, fica, slotu, danka, kalinaka, pelleho. A caka, ze teraz sa uz bude mat lepsie. To je ucebnicova definicia hluposti.

Mimochodom. Ked niekto ako Putin chce, aby tu vladol Pelle a Fico. A ked niekto ako Orban chce, aby tu vladol Pelle a Fico. Tak mam o tuto krajinu vazne obavy. Pretoze tymto exotom nikdy v zivote neslo o slovensko a slovakov. A roduverni slovaci si ich podrztasky zvolia...
07.04.2024 - 15:45:23
025
JAHMANsvk napísal:
Ty akosi ignoruješ fakt, že ja som nepísal NIČ o kritizovaní toho koho volíš. Ale to ako su tu nazývaný tí čo volia opak.

Ty vidíš, že dnešnú koalíciu volí len človek bez rozhľadu a s ledva dokončenou základnou školou. Ale to si na veľkom omyle. By si sa čudoval.

Netreba na to harvardský diplom aby človek odhalil ich mafiánske zlodejiny a skutočnú pointu o čo im ide... Všakže... Lenže jednobunkovce nemajú na to mentálnu kapacitu.. oni si dokola melú tie ich dezole drísty.

Za druhé, papier zo školy je bezcenný ak človek je "yntelygent". Napr kapitán semafor, všakže https://dennikn.sk/1233906/danko-titul/

i.ibb.co
i.ibb.co
07.04.2024 - 16:14:55
01
Pre tých ktorí sa zastávajú "dezolátov": ako inak sa dá nazvať človek, ktorý veri v dnešnej dobe že Zem je plochá, Covid neexistuje. Ukr je fašistická, Lietadlá rozprašujú chemtr. a piesok zo Sahary, Soros atd.???
07.04.2024 - 16:20:22
56
Tvrdíš, že Pelleho volili len ľudia, ktorí si myslia že zem je plocha, covid neexistuje a Sahara a pod? Ťažké paušalizovanie. Pre hlupáka, každý hlupák.

A potom, že táto krajina je tak polarizovaná, jeden tábor nadáva (aj to je slabé slovo) na druhý a druhý na prvý. Tak to dotiahneme určite ďaleko.
07.04.2024 - 16:36:36
13
Už som to sem možno dával, ale toto je zoznam víťazov parlamentných volieb na Slovensku (bez ohľadu na to, kto potom zostavil vládu).

1992 Mečiar
1994 Mečiar
1998 Mečiar
2002 Mečiar
2006 Fico
2010 Fico
2012 Fico
2016 Fico
2020 Matovič
2023 Fico

Prečo by si mal ktokoľvek myslieť, že tu máme nádej na slušné vedenie štátu?

Ten problém nie je iba u nás. Keď nedávno Republikáni s Demokratmi vyrokovali dovtedy najprísnejší zákon o migrácii, Trump zavolal Johnsonovi, aby to Republikáni nepodporili. Prečo? Lebo on nutne potrebuje, aby problém zostal na stole, lebo to je kľúčová téma jeho kampane. A tak si tu žijeme. Stačí blúzniť o "mieri", medveďovi, migrantoch, LGBT, "liberálnom fašizme", dávať ľúbivé sľuby, ktorých nesplnenie nikoho z ich pripečených voličov nenepadne skontrolovať a oni jednoducho vyhrajú. Keďže pravicové strany odmietajú prejsť na skratkovitú komunikáciu, nemôžeme čakať, že sa tu niečo zlepší. ficovolič nenávidí vzdelaných ľudí na úrovni, dobré emócie, slobodu a nezávislosť, či demokratický systém, preto mu je sympatický Putin s jeho autokratickou vládou, je vo svojej podstate otrok a irituje ho každý, kto by chcel byť slobodný.
07.04.2024 - 16:49:00
521
JAHMANsvkVidíš tam, že by som niečo také tvrdil? Ja tvrdím, že človek ktorý verí na tieto bludy si tú nadávku zaslúži!
A rozdiel v správaní si videl v protestoch ktoré orga. jednotlivé tábory.
07.04.2024 - 16:49:52
01
Nerozdiel v správaní vidím tu presne na fóre. O tom bol môj pôvodný príspevok a to bola pointa. Ale šak si nadávame jeden na druhého. To nás čaká super budúcnosť. Niekto ten prvý krok urobiť musí. A keď podľa teba sú oni dezolati, tým pádom ty by si mal byť ten múdrejší nie?
07.04.2024 - 17:01:34
12
Vieš ja som o dosť starší ako ty a zažil som socializmus v produk. veku. A ver mi že sa ti to nebude vôbec lúbiť keď birmovaný a spol. zavelia k návratu k tomu naspäť. A na 99% sa k tomu chystá.
07.04.2024 - 17:08:38
011

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up