A nevie to naparovat cez gpx a časové údaje náhodou?
31.03.2024 - 18:37:42
01
koso_sk napísal:
Ano, este nedavno o urcite bolo takto = je potrebne mat povolene GPS tagovanie na fotkach spominane vyssie, a zaroven pridavat fotografie vyhradne cez applikaciu (mam vyskusany len Android) a nie cez strava web.

problém bude asi u teba, možno pri kopírovaní fotiek do PC neprejdú údaje o polohe..
mne strava fotky na mape zobrazuje aj keď ich nahrám cez PC (fotím aj kompaktom a polohu dopĺňam v PC Geosetter-om)
31.03.2024 - 21:22:44
00
Praveze ide len o casovy udaj...ak ti napr v case vyjazdu pride sprava na whtsapp viber mms atd tak ti ju tiez vie priradit k danemu miestu ale ak ti niekto z vyjazdu posle fotky az po jazde a vtedy si ich ukozis (messenger ten nestahuje subory hned do tel...treba manualne) tak fotky uz maju cas stahovania a da ti ich na konci vyjazdu...ja nepouzivam vo fotaku zaznamenavanie polohy a gps mam aj tak na 95% na tel vypnute...bluetooth tak isto a fotky pekne prida tam kde boli spravene. Este jeden detail...ak sa fotks upravuje priamo cez editor ktory je v galerii ten mi cas fotky nezmeni ale ak spravim upravu v nejakej inej appke tak sa zmeni aj cas fotky a tak ju da az na koniec vyjazdu
01.04.2024 - 08:06:12
00
chcem si kvoli Statshunters uploadnut na Stravu niekolko velmi starych vyjazdov od ineho bikera, s ktorym som to vsetko pojazdil, stiahol som gpx z jeho stravy, no po importovani do mojej mi ukazuje tento error:

"Time information is missing from file. More Information."

Na to "More Information" sa da kliknut, no je to udajne dead link a presmeruje ma sem:
https://support.strava.com/hc/en-us/articles/360049642391-Why-am-I-redirected-here

Ten vyjazd je z roku 2016, aj dalsie budu cca z toho obdobia. Moze to byt tym, ze je to tak stare?
Ako by som to mohol vyriesit?
01.04.2024 - 12:02:08
00
Casovu stopu mozes doplnit cez https://gpx.studio/
importnes gpx, vlavo kliknes na stopky , zadas cas zaciatku vyjazdu a rychlost, a zvysok uz spravi gpx.studio
01.04.2024 - 12:07:06
01
A nie je jednoduchsie aby ta kamos pridal k svojmu vyjazu cez "with someone who didnt record - add others" ... tym padom budes mat u seba jeho vyjazd akokeby si ho nahral ty, len bez segmentov
01.04.2024 - 12:12:11
01
Lebo zo stravy nikdy nestiahneš cudzie GPS s časmi (aby si si neprivlastnil nejaké rekordy :) ). Nech ti ich on stiahne a malo by to fungovať. Ale neviem či ti to strava tiež nezablokuje (ako identické GPS, blokuje to u jedného užívateľa, ale neviem či to nekontroluje aj medzi užívateľmi). Alebo si do toho GPS doplň časy cez tu stránku od usera alebo ako ja hromadne cez textový etitor (ale potom mám záznamy naklikané z obdobia kedy som GPS nepoužíval s 0s časom :) ale to si jednoducho flagnem).
01.04.2024 - 13:21:30
00
Ahoj. Ide vám zdieľať aktivitu v strane . Napríklad na FCB.ďakujem
06.04.2024 - 17:04:44
00
Sice to nikdy nerobim, ale teraz som to skusil. Nefunguje to, pise mi tam, ze je problem so serverom. Takze chyba je u nich.
06.04.2024 - 17:14:16
00
Ďakujem za odpoveď
06.04.2024 - 17:22:24
01
Čavte, mam taký dotaz. otcovi sa podarilo neukončiť aktivitu po dojazde k autu a ukončil ju až doma. dá sa upraviť aktivita aby ten presun autom nebol viditeľný (započítaný do aktivity) ?
08.04.2024 - 06:48:21
00
Jasné.. v aktivite klikneš vpravo hore na tri bodky a následne na "Crop Activity" . Tam si to potom upravíš ako chceš
08.04.2024 - 06:51:56
00
super. dik moc
08.04.2024 - 08:32:17
01
Konečne Strava upravila a vylepšila Personal Heatmaps. Už je použiteľná aj moja najobľúbenejšia verzia z minulosti - červeno-modrá a vidno cesty kde som bol 1x. Použiteľná je aj moja aktuálne dlho obľúbená "sivá" verzia, kde tiež sú oveľa lepšie viditeľné cestičky s jednorázovým prechodom. A potešila aj oranžová verzia, kde už nie sú jednoliate oranžové cesty, ale pekne s gradientom (asi sa stane mojou najobľúbenejšou verziou). A tiež do rovnakej mapy pridali segmenty na jeden klik, takže v minulosti keď som chcel vyhľadať segmenty, to bol boj. Pre niekoho blbosti, ale mňa toto zo všetkých posledných zmien najviac potešilo :) Píšem o webovej verzii. A nemusím používať heatmaps externých stránok...
10.04.2024 - 00:48:15
07
No ale mne do novej Personal Heatmaps nenačítalo nič za mesiac apríl :-( predtým som tam mal :-( , hádam napravia ....
10.04.2024 - 11:46:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up