Nie kazdy sa vyziva v zavodoch. Je to urcite ina atmosfera, ale nie kazdy po tom musi tuzit.
Osobne si tiez idealny bicyklovy den predstavim tak, ze idem bud sam alebo s partiou na miesto, kde to vyzera dobre, hocikedy si mozeme zastavit, nikto nic nehroti a celkovo je to o pohode. Aj ked sa snazim trenovat systematicky, ako keby som chodil na zavody (ci uz bike, beh alebo silovy trening)…
Aj s tou kapelou je to pekne prirovnanie, ale niekto si radsej pusti svoju oblubenu hudbu do sluchatiek pocas treningu, alebo na lehatku na dvore a podobne. Nie kazdemu sa chce cestovat na koncert dlhe kilometre, potom sa tlacit v podgurazenom dave a este dva dni to dospavat…Samozrejme, ze je to atmoska a zazitky, ale niekomu to za to nestoji …
Takze zalezi od cloveka…(mozno tak pisem preto, ze som cele detstvo/prazdniny stravil po tenisovych turnajoch a neskor som robil DJa a akcii som si uzil az az :)
19.04.2024 - 17:59:50
12
scarinko napísal:
Kristina lebo uz sa mi to stalo, prave preto.
Z nasej skupiny som najviac padajuci ja 😁 ale len ked jazdim solo. Uz nastastie dlho nic. Klop klop

Takže takto je to :) Ty vlastne sa ani nebojíš, že ťa zhodí "potomok zubára". Ale že práve ty zhodíš pol balíka a všetci budú ukazovať na teba :lol:
19.04.2024 - 18:08:32
01
JoKo napísal:
Ale no... S bakelitovým klobúkom na hlave vietor vo vlasoch?

A ty jazdíš na cesťáku v integrálke? V mojej Catlike Mixino cítim vietor vo vlasoch veľmi realisticky :P
19.04.2024 - 18:10:16
00
Skús to niekedy bez klobúka a uvidíš, čo je to vietor vo vlasoch. Ja som to zažil v mojej mladosti.
19.04.2024 - 19:33:10
00
funkatron napísal:
Nie kazdy sa vyziva v zavodoch. Je to urcite ina atmosfera, ale nie kazdy po tom musi tuzit.

Ľudia sú rôzni. Niektorí môžu mať každý deň šnicel, ale občas dostanú chuť na krémeš. Tebe stačí len ten šnicel.
19.04.2024 - 19:37:56
00
JoKo: dost odveci prirovnanie, ale budiz
19.04.2024 - 19:44:16
02
Scara ako hlavného kolenovrta sere že treba platiť štartovné. Zadara by išiel rád prezentovať svoje FTP.
19.04.2024 - 21:30:38
03
Kristina napísal:
Takže takto je to :) Ty vlastne sa ani nebojíš, že ťa zhodí "potomok zubára". Ale že práve ty zhodíš pol balíka a všetci budú ukazovať na teba :lol:

Nikdy som nikoho nezhodil. Padam zasadne v meste na kktinach ako kolajnice a pod. Vacsinou z nesustedenosti alebo z unavy a podcenenia prejazdu a pod.
V skupine som aj tak skoro furt na cele 😁

Sere ma ze za to pytaju too much. Napr na taky castovsky chodievam a platim a nevadi mi to. Je tam pohoda a klidek.
19.04.2024 - 22:00:31
00
Nie všade to je také hype premotivovane, napríklad Sereď myslím, teda z počutia, už dvakrát mi nevyšlo ísť tam, previezt sa (termín, ppo chorobe)
20.04.2024 - 21:51:04
00
myslis Seredmaraton? :lol:
ked prezijes uvodne kilometre s jojo efektom balika v podobe opakovaneho prudkeho brzdenia zo 40-50 km/h na 10 km/h, tak potom je to uz relativne ok :)
20.04.2024 - 22:42:32
10
keyboard_arrow_up