Hypofit pouzivam aj ja je to v pohode. podobny ucinok ma aj Energofit je dobre ich aj kombinovat.
30.10.2007 - 13:20:28
00
AD aspartam :arrow:
Americký kontrolní úřad sice povolil slazení aspartamem, zároveň ale zdokumentoval 92 škodlivých příznaků při jeho časté konzumaci. Mezi jinými uvádí otupělost, bolesti hlavy, únavu, závratě, bolesti žaludku, bušení srdce, zvyšování hmotnosti, podrážděnost, úzkost, ztráty paměti, halucinace, vyrážky, záchvaty, slepotu, hučení v uších, deprese, ztrátu sluchu, křeče, ztrátu chuti, nespavost, slabost.

Někteří odborníci dále aspartam dávají do souvislosti s nádory mozku, roztroušenou sklerózou, epilepsií, chronickými bolestmi svalů, chronickou únavou, Parkinsonovou a Alzheimerovou chorobou, cukrovkou, maligními tumory lymfatické tkáně, defekty novorozeňat aj.
:? :? :?


Takýmto výskumom moc never. V amerike, a nielen tam, žerie aspartam miliony ludi.. A v 92 prípadoch je zdokumentovaná škodlivosť - zabudli dať slovíčko "pravdepodobná", možno je to chyba prekladu, ale píše sa o len o škodlivých príznakoch.
Aj ja som vykonal podobný výskum.
Moja manželka so mnou sexuje. Uz dlhe roky. Volá sa Miloslava. A pravdepodobne sa u nej začína prejavovať Parkinson.
Moja svokra tiež dlhé roky sexovala s mojim svokrom, čiže svojim manželom. Má preukázaného Parkinsona. Tiež sa volá Miloslava.
Stará mama mojej ženy tiež pravdepodobne dlhé roky sexovala so svojím manželom. Tiež mala Parkinsona. A volala sa Zuzana.
Môžem dôvodiť, že s vysokou pravdepodobnosťou žena dlhodobo súložiaca so svojim manželom dostane Parkinsona. Predsa som to preukázal na troch prípadoch z troch skúmaných prípadov.
O tretinu nižšia pravdepodobnosť je, že Miloslava dostane Parkinsona. Preukázalo sa to na dvoch prípadoch z troch skúmaných.

Dobrá ftákovina, však? No a podobných "výskumníkov", ktorí potrebujú uverejniť niečo zaujímavé (má článok a asi aj množstvo citácií) je asi dosť...
31.10.2007 - 21:58:58
00
JoKo je môj človek, konečne vám niekto obrazne podal ako je to so všelijakými tými výskumami. JoKo 100 bodov.
02.11.2007 - 09:30:05
00
JoKo :lol: tak teda neviem ako robia tie testy,ale snad testuju s nejakou suvislostou s testovaciou latkou,nie?Tak teraz mi to prijde akoze v 100 pripadoch testovanych osob 2 dostali rakovinu,3 bolela hlava,3 bolel zaludok,5 busilo srdce,8 pribrali... a ostatok bol z toho ich testu podrazdeny :D oni to potom zhrnuli a vyslo z toho,ze aspartam je zlo ludstva...
02.11.2007 - 09:57:00
00
Giro, ďakujem...

Warzone: Aspartam je svinstvo, tak ako každá umelá hmota, môžeš na neho našiť každý problém. A nebudeš ďaleko od pravdy.
02.11.2007 - 23:04:18
00
Ja pijem Hypofit od Kompavy, som s nim celkom spokojny. Predtym som bral Penco, ale palievala ma po nom zaha. Po Hypofite nie a ma aj dobru cenu.
www.kompava.sk


...uz je to síce dlhsi casovy usek co sa to tu preberalo, ale giro chcem sa opytat, ci si neskusal aj energofit, resp. niektorí odporúčaju kombináciu namiešať spolu napr. na 1 l vody Hypofit+ energofit..............Energofit obsahuje navyše viac vitamin.B+AMINOKYSELIN, predpokladám, že je tiež hypotonický(Má osmolaritu maximálne 190 mOsm / l.)
15.01.2009 - 09:10:19
00
No ja používam klasickú "V12"-ku alebo "Tiger"z obchodu,nevyhrávam preteky ale vždy v pohode prídem do ciela a nemám pritom žiadne problémy tráviaceho typu.Minule som kartón toho Tigra podaroval kamošovi na narodky,pozeral na mňa ako panna na močový mechúr.On je zástancom iných miešaných nápojov(kdeaké prášky a sirupi a pod.)
Ale asi po týždni hovorí,že čo za swinstvo som mu podaroval,lebo prišiel z túry dal si toho Tigra a,že celú noc nemohol spať lebo mu stálo péro,tak neviem.Ale vytrwalosť to bola.... :twisted: :D
15.01.2009 - 10:32:38
00
...uz je to síce dlhsi casovy usek co sa to tu preberalo, ale giro chcem sa opytat, ci si neskusal aj energofit, resp. niektorí odporúčaju kombináciu namiešať spolu napr. na 1 l vody Hypofit+ energofit..............Energofit obsahuje navyše viac vitamin.B+AMINOKYSELIN, predpokladám, že je tiež hypotonický(Má osmolaritu maximálne 190 mOsm / l.)


Energofit som nikdy neskúšal. Asi preto, že si niečo podobné vyrábam sám z hypofitu. Ak idem niečo dlhšie prisypem doň glukózu a maltodextrín na energiu. Plus pred viac ako 3 hod výjazdmi amino BCAA (3-5 tabliet) a 1-2 tabletky karnitínu. Po výjazde zase amino.
15.01.2009 - 12:54:20
00
Energofit som nikdy neskúšal. Asi preto, že si niečo podobné vyrábam sám z hypofitu. Ak idem niečo dlhšie prisypem doň glukózu a maltodextrín na energiu. Plus pred viac ako 3 hod výjazdmi amino BCAA (3-5 tabliet) a 1-2 tabletky karnitínu. Po výjazde zase amino.




heh giro tak tomuto sa uz povie sypanie :!: :!: :!: musis ist ako stroj ale ked to vysadis neviem neviem :?:
15.01.2009 - 13:15:13
00
Ale prd :-)
Sračka som a sračka budem, ale aspoň nebývam taký rozbitý po preteku a stačí mi polovičné množstvo traťoviek :-)
15.01.2009 - 13:50:20
00
sladky caj v termoske je proste naj :lol: ale ne ja pijem ISO FRUIT ä pol litra za 35sk resp 1.15 EUR )v ruksaku caj a 4 balenia hroznoveho cukru mam ta asi za 100skk na den a vydrzim
24.01.2009 - 20:50:13
00
Mohol by mi niekto poradit vo vybere nejakeho iontaku? Alebo napisat jeho nazor k tymto dvom produktom? Rozmyslam ci je lepsie kupit napoj na pitie pocas vyjazdu alebo napoj az po vyjazde cize na regenaraciu. Pridavam ukazku toho co som vyhliadol.
http://www.bicykle.eu/eshop/vyziva-sportovcov/nutrend-unisport-1l-pomaranc.html
http://www.bicykle.eu/eshop/vyziva-sportovcov/penco-after-activity-600g.html
25.05.2009 - 10:41:25
00
tak k týmto dvom sa ti nevyjadrím, kedže som ich nevyskúšal .........ja mam teraz hypofit od kompavy, celkom v pohode.........
ale skús toto: http://www.aone-nutrition.com/product/stamimax-energy-689/
...."šlape" na tom aj žiletkár Broniš, takže ked pominie u mna hypofit idem na stamimax 8)
25.05.2009 - 13:37:45
00
Včera som išiel na Baske s najvačším lokál drtičom a myslel som že budem tlačiť. Prvý krát som si na vyjázd nalial do hrbu ionťák á tak zle sa mi tento rok ešte nešlo ... Powered by Enervit
25.05.2009 - 14:15:37
00
ja som zas vcera isiel na iontaku prvy krat.Polom a este aj na martinky a islo sa mi paradne

mal som tento
http://www.bicykle.eu/eshop/vyziva-sportovcov/nutrend-unisport-1l-pomaranc.html
25.05.2009 - 16:56:12
00
keyboard_arrow_up