- je zaujimave ze vzdy ked sa nahodi nejaka tema resp. nacrtne problem, zacnu sa objavovat v prevaznej vacsine navrhy na represivne riesenia. dovolim si predpokladat ze Turbi tuto temu zakladal nie preto aby sa riesili dosledky ale aby sa pokusil odstranit priciny moznych "neduhov" na tomto fore... ale mozno sa mylim... :?:
23.02.2009 - 00:12:22
00
Dobre si myslíš.
Chcel som apelovať na užívateľov fóra nie na tvorcov MTbikera.
23.02.2009 - 09:32:33
00
Kazdy je zodpovedny sam za seba a za to co pise. Podla prispevkov mozno aj drzych ci nevhodnych a vtipnych, ci vymyslenych si mozes vypracovat svoj nazor na konkretneho foristu a na fore ho uspesne ignorovat. Vplyvom ignoracie aj ostatnych foristov sa moze vyformovat a bude pisat tak ako ma.
Tiez sa moze stat ze ignorovany forista sa na nejakej akcii ukaze ako uplne iny clovek a jeho prispevky aj ked mozno nechutne vtipne a vymyslene v zapeti dostanu uplne iny nadych a vyznam. Takze tato tema nieje mozno zla ale ake ma =? Kto chce pise, kto chce odpisuje a kto chce si vymysla a mozno uraza a pokial uraza pride Katko alebo iny mod a daneho zrusi.
Hodnotenie je zbytocnost, pretoze gro fora tvoria ludia ktori sa medzi sebou poznaju ci uz osobne alebo dlhsie cez rozne temy na fore.
24.03.2009 - 10:42:51
00
Možno to až tak úplne nepatrí do tejto témy, ale nemáte pocit, že to s týmto fórom ide dole vodou? Teraz nemyslím Červovu prácu, tá sa chvalabohu zlepšuje, ale úroveň nových členov. Aby som upresnil o čo mi vlastne ide uvediem príklad viewtopic.php?f=2&t=19215 alebo viewtopic.php?f=2&t=19198 . Začínam sa cítiť ako dôchodca, ktorý už akosi nezvláda jazyk mladšej generácie. Do dôchodku mi ale ešte chyba pár desiatok rokov, tak neviem...
Možno by sme mali založiť nejakú ligu proti používateľom Azetu a podobných vtákovín :evil:
10.04.2009 - 23:33:27
00
Neboj, každý vypatlanec dostane co proto. Na druhej strane na azete mám mail aj ja a mám tam kopu normálnych známych, takže ako všetko - it depends...
Inak ti snáď pomôže Devypatlátor: http://77.48.102.76/devypatlator/
10.04.2009 - 23:54:13
00
Možno to až tak úplne nepatrí do tejto témy, ale nemáte pocit, že to s týmto fórom ide dole vodou? Teraz nemyslím Červovu prácu, tá sa chvalabohu zlepšuje, ale úroveň nových členov. Aby som upresnil o čo mi vlastne ide uvediem príklad viewtopic.php?f=2&t=19215 alebo viewtopic.php?f=2&t=19198 . Začínam sa cítiť ako dôchodca, ktorý už akosi nezvláda jazyk mladšej generácie. Do dôchodku mi ale ešte chyba pár desiatok rokov, tak neviem...

Som ešte trošku starší, tiež ma nasierajú podobné príspevky. Lenže raz, dvakrát (viackrát) si o nich otrieš klávesnicu, v príspevku im určíš diagnózu a zrazu je tu jeden hajzlík, ich veľký ochranca, ktorý začne vymazávať a urážať starého otca... Pritom v reakciách tebou citovaných príspevkov sa uvádzajú pomenovania ako dement, vypatlanec (prepáč Tuleník...), čo môže byť ekvivalentom debila a tento junáčik čuší ako voš pod chrastou.
A tak som radšej ticho, hoci pri niektorých príspevkoch mi trhá žily, nekliknem na výkričník pri takomto príspevku. Keď to Tomášovi nevadí... Keď to moderátorom nevadí...
11.04.2009 - 21:27:05
00
Asi by to malo byt hlavne o slusnosti. Za vulgarizmy by som ja osobne dal nekompromisne dozivotny ban a zverejnil IP adresu pretoze niektorí su tu nalogovany X krat a naivne si myslia ze podla stylu pisania to nik nepozna.
Toto su citacie PM sprav od nejakeho anonyma :
................. ale ked teraz citam tie prispevky, neviem, ci by nemal ist niekde na nervove na vysetrenie..........................
............Odosielateľa nebudem menovať,lebo není na to dôvod..............
11.04.2009 - 22:02:19
00
Ak je IP adresa dynamicka, asi by si moc neuspel. Taktiez staci nejaky proxy server a si tu znova.
11.04.2009 - 22:12:40
00
A ja si zas myslím,že u niektorých sa toleruje všetko,ešte sa dokonca mnohí na tom bavia a drukujú si a niektorých by poniektorí zniesli pod čiernu zem,len keď vyjadria svoj názor a nemusí sa jednať ani o konkrétneho člena..takže je to o sympatiách,darmo sa tu mudruje... 8)
12.04.2009 - 07:13:30
00
nekliknem na výkričník pri takomto príspevku. Keď to Tomášovi nevadí... Keď to moderátorom nevadí...

moderatori na to serú, takze nanho klikaj aby zme si to šimli
12.04.2009 - 11:48:02
00
keyboard_arrow_up