COMBY neviem ako si pozeral ale na kolokrame.sk su tie formuly dam link.
http://www.kolokram.sk/product_info.php?cPath=22_35&products_id=2913 ale su s 160mm kotučmi ale veľke tiež nepotrebujem nie som žiadny downhiller len sem tam zajdem do lesikaa na dajaky ten zjazdik.Doteraz som nemal žiadne kotučove brzdy a ked si uz aj kupim tak len poriadne ale neviem ktore zatiaľ :shock:
09.05.2009 - 17:06:31
00
To už je otázka voľby kotúča, nie brzdy... ja mám zatiaľ formuly brzdy a aj kotúče bez problémov, len ako dlhodobý Včkar nemám zatiaľ veľa materiálu na porovnanie. Brzdí sa mi s nimi parádne, mnohé veci, čo som si nemohol s Včkami dovoliť (pre nedostatočnú kontrolovateľnosť zvlášť zadného kolesa, brzdná sila bola vždy dostatočná) si teraz dovoliť môžem, ale je to aj tým, že kontrolu nad bikom zvyšuje aj zadné odpruženie.


ja mam toverenske kotuce formulacke 180mm. Ako hovoris, zadne odpruzenie ma pozitivny vplyv na adheziu zadneho kolesa ale aj napriek tomu musis davkovat rozumne. btw: dneska som bola na takom poloextremnom vyjazde :D a predna brzda ked sa zahriala hulakala ako blazon. To bolo brzdenie asi v 45km rychlosti na prudsom svahu a brzdu som mal stlacenu min 30sec. Ale pokles brzdnej ucinnosti nebol ziadny. len dodam, ze mam nainstalovane metalicke plotne
09.05.2009 - 17:24:06
00
:) Ja som hladal medzi vyrobcami a tam formula neni. No J3 su tam predrazene, za tu cenu by som ich urcite nebral. Bud J5 z Ciech alebo tie formuly. Myslim, ze jednymi ci druhymi neurobis zlu volbu.
09.05.2009 - 22:05:55
00
jj ako tu uz padlo zalezi ci mas rad ostrejsie alebo davkovatelne brzdenie,mal som obe a formulky lepsie sedia do ruky a niesu tak hlucne ako avidy.
10.05.2009 - 08:58:50
00
keyboard_arrow_up