Hello

mam GT Avalanche 2, nuz ale dost ma bolievaju krize, takze by som chcel zdvihnut predok. Nie som velmi casty jazdec, nepotrebujem velky pruziaci ucinok, skor by som uvital vacsi zdvih a hlavne nech ta vidla kusok vidrzi. Dalej, pri pripadnej kupe co vsetko mam vediet ? Ake umiestnenie, mozno ine brzdy, idealne by bolo ako to cele nejak svojpomocne zamontovat :) .... ?

Dakujem za kazdu radu.
16.06.2004 - 16:07:21
00
BTW: Si s GT-čkom Avalanche 2.0 spokojný. Ja tiež rozmíšlam o ňom! Za kolko si ho kúpil? Dik
16.06.2004 - 20:56:43
00
Well je celkom do pohody, lahky, celkom kvalitna konstrukcia, ale su tam relativne shitne komponenty ( ACERA vzadu, neviem co presne v predu, mal som kus problem s presknutym lankom prehadzovacky, cize mi automaticky random prehadzovalo, ale po vymene bovdena + lanka to bolo ok [ samozrejme po vynadani ze preco som pokazil retaz, kedze som po preskoceni zatiahol, nuz pardon ale neviem ako som mal vediet ze prave teraz sa chysta prehadzovac preskocit ], su tam shitne pedal, asi za 3 mesiace sa mi skrivily, ale stal ma 12 k takze casom upgradnem komponenty a ram je kvalitny dost.
17.06.2004 - 10:35:54
00
hmmm.. dvihat predok zdvihom vydlice.. nice idea :)) ale myslim ze ak tam mas dajme tomu 80mm zdvih a slahnes tam 150 tku, ta sa tym dost ***** geometria... skus naajprv vymenu predstavca za nejaky s vacssim uhlom, mozno kratsi.. ak new vidlu, ta podla mojho nazoru, moze byt aka len xces(vyrobca, zdvih), ale pri pileni by som nechal dlhsiy stlpik a dal tam niekolko podoziek.. tym zvysis riadila a neskor ak ti bude vysoko, posunies..
Da sa namontovat vidla aj "doma", nieje to problem, staci poznat system a trosku pripilit ;).. riziko je v tom, ze ak zle zmerias ta odpilis niekolkotisicovu investiciu!! takze ja radsej preferujem odborny servis...
vela zdaru
20.06.2004 - 23:50:53
00
Caute nejazdy tu niekto dirt jumper II, a ake ma s nim skusenosty.
20.11.2004 - 22:55:57
00
Saq jemu prave ide o to doje.anie geometrie...

Vyrovnat posed mozes niekolkymi sposobmi:
1) Ak ti nevadi velky zdvih, kup si Marzocchi SuperMonster.
2) Ak by ti vadil velky zdvih, kup si Marzocchi Z1 FR ETA a pomocou ETA si ho zreguluj na 3cm.
3) Ak by ti 3cm boli malo, kup si Manitou Nixon a zreguluj si zdvih na kolko chces.
4) Ak nechces ziadny zdvih, kup si SuperMonstera, vylej z neho olej, vyber pruziny a nalej donho beton/olovo/nieco ine.
5) Ak nechces investovat vela do novej vidly, kup si hocijaku, ale s dlhym krkom, a vobec ho nerez, len daj podlozky.
6) Kup si podiadne velky ram a sedadlo spusti nadoraz aby bolo zarovno s riadidlami alebo este nizsie.
7) Kup nejaky ram s poriadnym slopingom, a dodrz veci z bodu 6.
8) Kup si Kozmodisk, to bude asi najlacnejsie riesenie :-)
22.11.2004 - 19:32:59
00
Ja byt tebou tak si kupim manitou stance flow ja ju mam a je to gecovka gecoviek
29.12.2004 - 01:04:30
00
Prosim vas co je to zac ta RST Mega- mal by to bit uľ olej.
31.12.2004 - 13:00:28
00
Sorry ta vidla sa vola RST Omega TL
07.01.2005 - 15:11:02
00
keyboard_arrow_up