tak ste to zmenili,vyssie si pisal,ze pojdete cez mikovu..a teraz cez staskovce,mna potiahlo do secoviec cez VT keby som vedel mohol som zmenit trasu na stropkov a ten usek sa k vam pridat :lol: sak mne jedno kam otocim stihacku 8) dnes oborin bol som pozriet ako su na tom ceresne :lol: cochvila budu.zabehol som pozriet aj vojany(a romov v dedine).oborin:na krizovatke potraviny tak som zabehol nieco kupit,ale predavacka mala debatu s jednou zakaznckou(trepali po madarsky)cakam,cakam nezaujem tak som vzal vodu co poukladana na zemi otvoril zacal pit :evil: isiel pomaly von...az ju seklo odrazu sa mi venovala :twisted: akurat jej priviezli tovar (humencania).zajtra tiez niekam vyrazim pocko stale ok aj ked dnes rano take mraky az sa mi verit nechcelo :roll: .

Prílohy:

vojany.JPG
vojany.JPG 142.06 KiB thumb_up0thumb_down

25.05.2009 - 19:00:47
00
hej presne, trasa sa zmenila na poslednu chvilu, aspoň sme viac najazdili. Išlo o to, že sa niektorým nechcelo šliapať do kopca z Driečnej do Mikovej tak sme to obišli s medzipristátim vo Vladiči kde sme mali obed. :lol: ty jazdiš na stihačke? No to si sa mohol pridať, ale som ani netušil že sa trasa zmeni. S tou predavačkou si to teda dobre vymyslel :D. Počasie sa zatiaľ drží, teraz večer sa uplne vyjasnilo. Vraj sa má koncom týždňa pokaziť tak uvidíme. A ako sa jazdí dole na juhu? Tam su asi len roviny čo?
25.05.2009 - 22:35:51
00
dnes zamutov2 :lol: tak som to vyslapal az hore k vysielacu ci co to je.dokopy tam nic nieje ani vyhlad na okolie sama burina okolo :lol: ze zakaz fotenia co uz aspon jednu sfotil som ten kovosrot sama hrdza uz na tom trava rastie :roll: a kvoli tomu som sa trepal hore :evil: pes tam v kuse brechal tak som to otocil domov.som si kupil 5litrov vody 1kg bananov 3tatranky a zbytocne,vypil som len asi liter.jeden zajko mi bezal pred bikom inak nic.az dnes som si vsimol ked som prechadzal popri tom pomniku ze dole ide asfaltka dalsia.Luha som nikde nevidel :| ked som sa vracal tak pred sedliskami mi zdravil jeden na ziletke svetlo cervene oblecenie.aj som si stopol cas,ked som nakupoval v potravinach v zamutove az po vysielac+prestavky na vodu,jedlo mi vyslo 56minut ci vela/malo je mi jedno som rad ze bez defektu 8) hej hlasia zhorsenie pocasia no nic aj oddychnut treba aj po lese so psom tiez treba.dost som sa CO2 nadychal :evil: treba vyfiltrovat.

Prílohy:

zamutov2.JPG
zamutov2.JPG 472.76 KiB thumb_up0thumb_down

26.05.2009 - 14:39:08
00
ahoj, to tie zasoby jedla a vody si kupoval na cestu alebo aj domov? Inak po takej celodennej ture človeku riadne vytrávi nie? :) Ale šikovny si keď si stihol výjazd a pred 15:00 už aj príspevok na fore. Ja som včera vymenil plášť zatiaľ len na skúšku na zadnom kolese za terénny lebo som mal taky univerzalny, myslim že aj označenie má Rubena UNI :lol:. Hneď som ho bol v lese "pokrstiť". Išlo mi o to, aby koleso nešmýkalo keď šľapem hore lúkou alebo lesom. Som celkom spokojný tak asi kúpim aj dopredu taký. Len som zvedavý jaky to bude mať valivý odpor na ceste :roll:. Dnes som mal robotu tak bajk som používal len ako dopravný prostriedok v meste a tak, žiadna tura..uvidim ako zajtra :wink:
26.05.2009 - 22:31:30
00
jasne ze na cestu neranajkoval som :lol: minule som isiel uz na sucho hore :evil: moje plaste detonator zatra uz hlasia zhorsenie pocasia dnes ukazovali v telke ML kruhovy objazd minule ked som ponom isiel este nebol dokonceny dostal som sa do kolony a nevidel som pod kolesa tak som vletel do jamy len som trpol ci neseklo plast :twisted: ale prezil to.dnes mali deti ten olympijsky den ci co zato taky spev a krik+sutaze v zamutove.ked som isiel spat z vysielaca tak som duse trocha spusil lebo na zatackach prach+nanosy inak bolo ok.skoro ani nie ved zamutov blizko vyrazal som rano o 8.05 z domu stal som dvakrat na semaforoch inak v kuse v zamutove v obchode o 10.05 o 11 vysielac a doma o 13.45 spat dole kopcom parada.
doplnok:dnes pozeram vonku zatial pekne ale co zarohom :lol: neviem,byvam v doline predpoved zla radsej ostanem doma.
26.05.2009 - 22:39:54
00
jaaj tak to chapem keď si neraňajkoval :). Hej, včera slavnostne odovzdali kruhovy objazd do užívania. To stale vyrážaš z domu tak skoro? Ja som o takom čase zvyčajne ešte v posteli lebo keď mam voľno tak vysedávam do noci na internete :lol:. Dopoludnia bolo ešte jasno tak som sa pred obedom vybral cez mesto hore poľnou cestou ktorá vedie popod vrch Kyčara. Na lúke boli stroje - krásny traktor New Holland 7-tisícovej rady s veľkoobjemovým návesom Fliegel + samohybná rezačka John Deere staršieho typu a menší New Holland so zhrabovačom Kuhn. Trochu som pofotil lebo sa mi ta technika páči. Zbierali pokosenú trávu asi na senáž. Pokračoval som vyjazdenou cestou po lúke, krátky zjazdík do lesa tam cez potôčik a na križovatke ciest doprava. Nasledoval zjazd lúkou a následne výšľap na kopec. Potom to už stále pomaly klesalo a cesta začala byť dosť zlá. Mal som pocit že idem dole schodmi - nič pre moju RST vidlicu :oops:. Na konci som bol rád keď som vyšiel na cestu medzi Ňagovom a Medzilaborcami po ktorej som sa vrátil domov.

Prílohy:

Komentár súboru: okolo 14-tej hodiny sa obloha od západu začínala zaťahovať
DSC03767a.JPG
DSC03767a.JPG 64.69 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: smer Ňagov
DSC03765a.JPG
DSC03765a.JPG 59.84 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: z cesty som videl v údolí domy v Ňagove
DSC03762a.JPG
DSC03762a.JPG 73.11 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: stroje na lúke, v pozadí Medzilaborce
DSC03756a.JPG
DSC03756a.JPG 107.33 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: trasa okruhu pod Kyčarou
okruh_pod_Kyčarou.JPG
okruh_pod_Kyčarou.JPG 136.11 KiB thumb_up0thumb_down

27.05.2009 - 15:49:02
00
nic nejazdim doma kvasim :cry: stale oblacno po lese beham so psom,ale vela kliestov :evil: nuda a este dlho bude podla predpovede...ozvem sa za bude vyjazd 8) .
28.05.2009 - 16:45:33
00
sak treba aj odychnut :). U nas dnes bolo zamracene, popoludni sa aj trochu vyjasnilo ale ja som mal cely den robotu tak nič z toho. Večer som vybehol len do mesta pojazdiť a teraz akurat fajne prši. Najbližšie s bratom a partiou chystáme mtb okruh okolo Medzilaboriec. Chceme spojiť viaceré poľné a lesné cesty - po asfalte minimum a obísť cele mesto. Ale po dnešnom daždi sa to asi o pár dni odloží lebo bude mokro :roll:
29.05.2009 - 00:08:26
00
tak som dnes skusil na bike,ale chladno iba sem tam vykuklo slnko.potiahlo ma do Vranova poriadne som prechladil krize teraz bolia z nosa tecie radost zit :lol: zase zacina prsat,no nic musim to vydrzat co uz :|
mozno uz utorok bude lepsie...maj sa.
30.05.2009 - 21:22:38
00
chladno je chladno :?. Včera popoludní sa trochu vyjasnilo aj u nás, tak sme trochu vybehli na bikoch. V pláne sme mali niečo kratšie a do kopcov aby sme sa zohriali :). Takže Krásny Brod a serpentíny smer Roškovce, na križovatke najprv doľava a asi po 200 metroch sme odbočili z cesty na vyjazdené koľaje na lúke kde sme vyšliapali na vrch. Výhľad poslabší ale pekný. Potom zjazd lúkou a vrátili sme sa na križovatku, pokračovali do Roškoviec a za dedinou sme to otočili naspäť cez serpentíny do Medzilaboriec. Tie zatáčky sú uplne super. Inak, išiel si už cez tzv. Poľanský vrch? Je to medzi Rokytovcami a Malou Poľanou. Tiež pekný stupak :D

Prílohy:

Komentár súboru: výhľad smerom na Roškovce z lúky na kopci
DSC03791.JPG
DSC03791.JPG 94.18 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: päťčlenná skupinka ML bikerov :) v Krásnom Brode
DSC03776.JPG
DSC03776.JPG 85.77 KiB thumb_up0thumb_down

31.05.2009 - 15:07:06
00
Sparcus prajem VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODKÁM :P Nech Ti to dobre šliape a fotí :) :wink:

Prílohy:

Komentár súboru: SPARCUS - môj brat, biker, fotograf a neviem čo všetko ešte :-)
DSC03576.JPG
DSC03576.JPG 188.22 KiB thumb_up0thumb_down

31.05.2009 - 15:10:29
00
Sparcus prajem VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODKÁM :P Nech Ti to dobre šliape a fotí :) :wink:

Ja že čo sa tak smeješ po byte popod bajus ... vedel som že niečo chystááš :lol: :lol: :lol: DÍK BRÁCHO 8)
31.05.2009 - 15:19:33
00
Sparkus všetko naj -lepše -nech Ta v tomto živote postretne,mate tam nádherny kraj-len Bikovat
31.05.2009 - 16:33:00
00
Sparkus všetko naj -lepše -nech Ta v tomto živote postretne,mate tam nádherny kraj-len Bikovat


Vďaka Ondrej :) dúfam že sa tento rok niekde stretneme na BIKOCH (dakdze medzi okresami :lol: :lol: :lol: ) 8)
31.05.2009 - 17:54:42
00
a


Naposledy upravil Luho dňa 31.05.2009 - 18:42:51, celkovo upravené 1 krát.

31.05.2009 - 18:36:18
00
keyboard_arrow_up