ÓÓÓ dakto sa ma, kej je aj dva krat za den na Havaji... :)
Keby si bol dnes na Dubniku tak sme sa mohli stretnut, bol som na Zamutovskych skalach, inac tam vedie asfaltka z Rudlova (dedinka severne od zamutova)
Na Skalach som mal aj spolocnost :shock:

Prílohy:

Komentár súboru: Spolocnost na Hanusovskych Skalach
had.JPG
had.JPG 279.74 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Zamutov
Zamutov.JPG
Zamutov.JPG 370.49 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Vranov a Caklov
Vranov.JPG
Vranov.JPG 358.25 KiB thumb_up0thumb_down

10.06.2009 - 21:32:53
00
mal si napisat ss dopredu a mohol som pripedalovat 8) mne to jedno kam to otocim :lol: len nech neprsi :evil: asi niesi priamo z presova,ci ako to mam chapat,si bol na ziletke ci ako?
10.06.2009 - 21:53:09
00
uz dost rockov byvam v Presove, ale pochadzam z toho isteho okresu ako Ty, teda byvaleho,
ziletku som neosedlal uz vyse roka, takze na bajku.
Na Javorovej som dost tuho rozmyslal ci si nedat zjazdik po zelenej na Hermanovce, ale nechcelo sa mi slapat cez 35km po asfalte.

Prílohy:

Komentár súboru: bajk odychuje na Javorovej, alebo ja???
Javorova.JPG
Javorova.JPG 302.54 KiB thumb_up0thumb_down

10.06.2009 - 22:12:20
00
To bodka: no asi sa ti trasa pačila keď si aj dnes išiel :) Najlepšie je asi že tam skoro vôbec nestretneš auto, hlavne na tej vedľajšej ceste nie? My sme so Sparcusom len pred večerom vybehli s bikom za mesto na jeden kopec, volajú to Úboč ale na mape to je tušim Pánska Kyčera :roll: Tam sme vyliezli na vykrývač lebo Sparcus chcel niečo nafotiť, ale pssst tam by sme asi nemali loziť :?

To Luho: pekné výhľady, to mam rád :) Čo to bolo za hada na tej skale? Nie je to náhodou užovka stromová? Ale vyzerá byť riadne dlhá :shock:

Prílohy:

Komentár súboru: pohľad z vykrývača na Medzilaborce
DSC03885a.JPG
DSC03885a.JPG 63.41 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Sparcus šliape na Úboč :)
DSC03879a.JPG
DSC03879a.JPG 102.65 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil Bluebiker20 dňa 10.06.2009 - 22:35:40, celkovo upravené 1 krát.

10.06.2009 - 22:28:05
00
http://www.btvt.sk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=324#3978
mozno pojdem kuknut :lol: hlavne tu B trat casto som tade jazdil,parada :wink:
idem uz spat,maj sa.
10.06.2009 - 22:29:04
00
Nie som odbornik na hady, ale asi ano a boli tam dve domotane, jednej som sa nepozdaval tak sa odplazila.
10.06.2009 - 22:41:12
00
veď ja tiež nie, ale plazy ma tiež celkom zaujimajú..sa mi zdá je je to fakt stromová :)

Bodka, vyzera to byť prijemny program na nedeľu, ale ja už budem v Nitre :?, vo štvrtok v noci cestujem a kedy sa vrátim ani netušim..je možné že až niekedy prvý júlový týždeň lebo po štátniciach mám isť do Čiech na svadbu a potom asi hneď na dovolenku asi na nejaké termálne kúpalisko trochu vyhriať kosti :lol: Takže fórum budem asi len pasívne sledovať :wink:
10.06.2009 - 23:00:25
00
oné prave som sa vratil z mesta trocha som bicygloval :lol: daleko radsej nie kvoli pocasiu hlasili 70% a ništ :evil: zajtra 30%(vcera prsalo 4*).no takze ak by bolo zajtra pekne tak by som vybehol pozriet ten RUDLOV tu asfaltku,ale potrebujem blizsie info aby som nebludil :? pozeram do tej svojej automapy za rudlovom horaren(pod malinou)nejaka studnicka a potom sa to deli vrchna je kratka na konci mam pismennu skratku "bd" takze tade asi nie,ze?potom dolna je ovela dlhsia a ide na zamutovske skaly(cierna skala ci co..)to je asfalt?nebude tam blato po tychto dazdoch?ta ne ze ma celeho otrepe a potom taky medzi ludí :mrgreen: lebo som pozrel aj bikemap.net a tu dokonca mi ukazalo cestu do zamutova(si spominam ze na konci zamutova isla nejaka asfaltka doprava hore..)vychadza mi to na spodnu a potom po pravej a este:hermanovce a do lesa..alebo petrovce a do lesa...tam ništ asfalt??kebyze to niekto vedel a chcelo sa poradit,alebo luho ak nahodou bude citat budem vdacny.
ps:co sa tyka nedele-VT-kvakovce-detrik-hanusovce ta podla mojej mapy pojdu asi po lese-chodnik capajevovcov :| 8) .
12.06.2009 - 13:22:53
00
V presove uz hrmi tak za hodinku dve je to aj v He
Z Rudlova si to popisal na Zamutovske dobre, celkom dobra asfaltka ide az na chatu Javorova
za Rudlovom sa da odbocit vlavo a da sa dostat asfaltom nad Zamutov, neviem v akom stave je teraz asfaltka.
Z Petroviec a Hremanoviec nie je asfaltova prepojka na Zamutov ci Rudlov, dokonca ani medzi nimi nie je. Asfaltka je medzi Lipnikmi a Petrovcami, na strednom useku uplne novy asfalt a zrekonstruovane mostiky.
12.06.2009 - 13:44:07
00
uz prsi aj tu,ale zatial len slabo,taky predvoj :lol: inak diki :wink: pozeram na mapu:lipniky tu mam cestu az hore ku "kam"asi kamenolom vyznacenu ako asfalt dalej ako polnu popri pol.chate dalej partizanske bunkre,senniky dalej krizovatka bud dole do petroviec alebo hore do lesa chata-salas,take nieco.
ps:tu z rudlova mam tiez znacenu ako polnu,ale to je autoatlas.este raz dik,az bude pocko ok tak poslapem vsetko 8) kade tade :evil:
12.06.2009 - 15:18:44
00
Kamenolom Borovnik uz nie je v prevadzke, cesta k nemu uz nie je asfaltka...
ta polna je okolo chaty Zlata studňa a bunkrov je nova asfaltka ta hore je tiez nova (vlani) zvaznica okolo Oblika konci pod ciernou horou, terenom sa da prejst na Hanusovske sedlo.
12.06.2009 - 15:47:41
00
tak som bol pozriet ten rudlov :lol: zatiahnute bolo uz od rana.start 8.30 rudlov za dedinou na lavo nejake zlte budovy za riekou oddelene zavorou 10.10 tu som doplnil phm :lol: aj taky maly domcek pri ceste,sennik? potom som tahal dalej,drzal som sa stale po lavej..nasiel som znacku,stlpik,ze zamutovske skaly 6km(tym smerom zavora)a zamutov 8km tak som najprv chcel vyskusat tade(isiel tade chlapec na simsone).preve dva kilace tsake slabsie stupanie potom rovinka(cesta rozbita useky cisto s blatom niekde samy strk,mlaky,ale ked ja na cestaku presiel pre mtb no problema :lol: hore bol taky maly kamenolom som chcel sfotit,ale prave tu kradli :evil: (asi by neboli nadseny :twisted: )taky cerveny kamen na privesny vozik(manzelia asi)tych aut som v lese napocital kopec(zeby zberaci hub?)potom to uz islo bud rovno alebo dole kopcom,sice pomaly a kluckovat kvoli rozbitej ceste inak fajn.tu uz zacai prve kvapky :| prisiel som na krizovatku,dalsie znacka,ze zamutov 2km(dalsi chlapec na skutri do rudlova tade..) uz zacali hustnut kvapky,v dedine uz dost prsalo,pusit sa nedalo,kazdych 10m prekopana cesta..za dedinou to uz islo ok.do VT som tahal co to dalo 8) prec od kopcov a dazdu,kym este cesta ako tak zjazdna.v HE uz mokra a prsalo.som komplet premokol,do dedacova uz len pomaly aby nedvihalo vodu na chrbat,ale to uz bolo jedno aj botasky premokli .z ML oproti dalsi dazd nemalo vyznam cakat.este dodam ze v zamutove som vysiel pri autobusovej zastavke,nie na konci dediny.rano:kochanovce prvy dom v pravo,neskoro som si vsimol tu na poli stanoval nejaky expert s bicyklom.mel oprety o dom,prave balil :lol: ale to len kutikom oka ked som letel...nejaky okolo SK?

Prílohy:

dnes.JPG
dnes.JPG 160.11 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0048.JPG
SANY0048.JPG 442.32 KiB thumb_up0thumb_down

13.06.2009 - 13:28:48
00
dnes idem pozriet na tu akcijku :lol: vo VT smer detrik hanusovce und haus okruh.po vcerajsom dazdi mi to dobre padne.(nezavidim im po lese teraz :mrgreen: ).tak okolo 8.45 vyrazim kym zmizne hmla a ohreje sa troska vzduch.som zvedavy kto a kolko ich tam bude...
14.06.2009 - 08:08:36
00
starter 8.45 rano trocha chladno,(ale zato moze aj uv krem)inak fajn zapozeral som sa po prirode okoli a zabudol ze treba tahat na stretko 8) tak som musel troska pridat :evil: o 10.00 VT autobus.stanica.nikde nikto cakam o 10.30 sa to zacalo schadzat kym sme sa pohli bolo po 11 :roll: bolo aj zopar zien.ked som videl ze sa trepu po uliciach tak som to vzdal a siel svoje(hlavna-asfalt)v detriku o 12.05(aj tu som dal kec,jeden z PO dalsi Svidnik) cakam hodinu kym sa objavilo par chlapikov :lol: trocha som s nimi pokecal(ze vraj niektori este zachadzali do kvakoviec)tak som to pustil domov.posledneho som stretal za obcou m.domasa,pekne sa to roztiahlo(doteraz neviem kade vlastne isli)foto z dialky lebo som sa tu zakecal z dalsim chlapikom(taky sympatak dalo sa s nim porozpravat).fukalo ako ho napadlo.
(Luho dopocul som sa ze hermanovce-lesy tam vraj aj medved :twisted: si ma nevaroval :? pravda?).z detrika az po studnicku novy asfalt aj s dobrej z dola cez les tiez novy.zopar ludi par aut asi tri stany..(kontajnery preplnene :mrgreen: )a samozrejme motorkari.. :|

Prílohy:

SANY0049.JPG
SANY0049.JPG 456.44 KiB thumb_up0thumb_down

14.06.2009 - 15:54:34
00
ta to tu som uz ostal sam ci co? :lol: .dnes ma potiahlo do sniny vymenit stred uz konecne :oops: pomaly som uz nohami o zem smykal...aj som bol zvedavy na sninskych bicyglistov :wink: diki za opravu chlapci.este som vybehol pozriet smer na ruske ale mal som malo vody tak nabuduce.asfalt hruby pre moje tenke kolieska nic moc ale pre siroke plaste ok.skoda ze popri ceste ziadna studnicka.na zaciatku straznik ale pustil bez problemov zasiel som pozriet aj z.hamre po tej starej?ceste na zaciatku aj konci stupacik asfalt vyborny vyhlad este lepsi.dobre bolo len keby do tych kopcov netrebalo slapat :|
skoda ze nevidno co na tej znacke,ale bolo to nieco ako ruske sedlo?ci co a urcite tam bolo 17km.

Prílohy:

kaktussss.JPG
kaktussss.JPG 139.23 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0050.JPG
SANY0050.JPG 601.13 KiB thumb_up0thumb_down

15.06.2009 - 15:52:23
00
keyboard_arrow_up