Zdravim tak dnes som si bol tam po bicykel , rychly servis a kvallitna praca to sa musi uznať a hlavne ustretovi a mily obchodnik aj pan co robi v servise. Nechal som tam 400 Eciek ale mam novu vidlu komplet servis bicykla nove rafiky a spice a skoro som zabudol aj prilbu ked už mame zakon :).
Vrelo odporúťam tento servis.
26.02.2010 - 01:14:08
00
výborny obchod, ceny niesu zle, výborny personal. Ked budem niečo potrebovať tak kupujem už len u nich
26.02.2010 - 15:07:06
00
aj ked byvam v cenre a daco my surne treba idem tam dobry predavac poradi a tak
jeden z najlepsich obchodou v KE

len ten mechanik my pride dakedy jak skureny
28.02.2010 - 12:34:00
00
komunikacia cez mail je trosku pozadu,ale pristup osobne je ok :)
28.02.2010 - 13:52:22
00
tak dnes som tam kupil bike, konkretne Author Dexter 09, a uplna spokojnost. Pan ktory tam bol vsetko vysvetlil a servisovat budem len v isaku. Este pred tym som bol oproti v Jumpsporte ale po par minutach som odisiel...odmerany predavac(mal okolo 25)...odpovedal typom ze co ho tam otravujem, no proste otras...
17.04.2010 - 14:44:43
00
výborny obchod, ceny niesu zle, výborny personal. Ked budem niečo potrebovať tak kupujem už len u nich


Súhlasim
23.04.2010 - 14:06:14
00
Presne tak je to pohodickovy obchod a pohodickovy ludia ktory vedia co robia. Som velmi rad ze mame takyto obchodik v meste
23.04.2010 - 15:29:06
00
všetko je o ľuďoch , niekomu pasujú niekomu nesadnú a tiež aj predavač nemusí mať svoj deň ..... môj prefered dealer je ale dole v meste , ladia tam bicykle na bike s dušou , pulzuje tam život na každom metri, aj keď mi najprv vadilo :lol: že majú anglický názov , akoby sa potrebovali opičiť po McMletemäso či krčmopub, dnes je mi to jedno aj keby sa volali kozašport ... na dobre sa ľahko privykne.
03.06.2010 - 15:50:36
00
Este pred tym som bol oproti v Jumpsporte ale po par minutach som odisiel...odmerany predavac(mal okolo 25)...odpovedal typom ze co ho tam otravujem, no proste otras...


Ten Jump Sport ma asi najneochotnejších predavačov v KE :punch: Ked tam bol ešte starý servisák tak to bola hroza, ale ževraj tam už je nový
04.06.2010 - 18:02:55
00
Ten Jump Sport ma asi najneochotnejších predavačov v KE

Ja som tam prednedávnom hľadal sťahovák na kľuky,akože prístup bol taký,že "Môžem sa spýtať?" "No keď máš odvahu..." Neviem,či to bol pokus o trápny vtip :x No ale potom aj cena ma dala dole poriadne,nad 10e za sťahovák :puke:
04.06.2010 - 20:16:43
00
No co deturence, poziciam noziky? :D

Sak ste jak male dzeci. Som nespokojny, uz tam nevstupim, nepridem, kaslem na nich a tym to hasne. A ne tu jeden povie svoju pravdu, druhy ma na to iny nazor a uz sa ide pomaly inzultovat face to face kvoli kakafujovinam :drunk:

Kazdy moze mat iny nazor na Isako, ja nemozem povedat nic, lebo som tam nikdy nebol, kedze to mam od ruky a kebyze sa chcem presvedcit, kto ma pravdu, tak sadnem na bike, dojdem tam a urobim si svoj vlastny obraz o predajni Isako a aj Jump ;)

Ale hadat sa tu kvoli prkocinam, mi pripada maximalne detinske. Ceny za servis, aj ked su uz neviem ake, ale treba si prilozit ruku na srdce a priznat na jednej strane, ze aj najom a energie nieco stoja a nato sa musi vyrobit :bow:

Ale inac celkom zaujimava debatka, az ma brusko boli od smiechu :clap:
20.06.2010 - 13:32:09
00
táto sekcia je vytvorená práve kôli tomu aby každy mohol vyjadriť svoj osobný názor na shop
20.06.2010 - 14:41:56
00
táto sekcia je vytvorená práve kôli tomu aby každy mohol vyjadriť svoj osobný názor na shop



No sak v pohodke , ja som to nemyslel, tak aby sa prestali navzajom osocovat a urazat, pre mna za mna, naj pokracuju, len mi to pripomina dvoch kohutov na smetisku, ked sa biju o jednu mrtvu dazdovecku :)

Poviem svoj nazor a padla
20.06.2010 - 14:59:27
00
No som bol minule omrknut ten obchod. Lahko som ho nasiel takze paradicka, personal velmi mily a aj ochotne poradili . Vyber si myslim ze je slusny, takze ja som bol nadmieru spokojny. Urcite sa tam vratim ked budem nieco zhanat.
02.04.2011 - 17:08:45
00
v isaku som nechal za posledný rok asi 200€ za handry a musím pochváliť, prístup aj ceny sa dajú zniesť /niektoré porovnatelné so slov. e - shopami, a pri lepšom nákupe v hotovosti spustia dačo na kávu /
negatívom je dosť malý priestor predajne - preto nakupujem doobeda :D
28.04.2011 - 11:24:16
00
keyboard_arrow_up