podla mna max 50Sk.ved je to otazka par sekund.alebo sa to naucit robit doma a mas to zdarma.mozno aj zarobis.


no ak sa to naucis dobre, tak zarobis urcite 8)
16.10.2006 - 16:49:05
00
50? :lol: Tu nejde len o pracu, predavas aj svoje schopnosti a vedomosti a hlavne servisom sa bikove obchody urcite neuzivia. Je to len vedlajsi produkt popri predaji. Len to zabera cas, je z toho bordel a za take peniaze by som sa cudoval ze by to niekto robil. Len tak pre zaujimavost u nas v obchode: centrovanie 129 Sk, montaz a demontaz plasta a duse 49 Sk, montaz a demontaz kolesa 49 Sk, na pockanie priplatok 100% :wink: Takze ak nechces platit, nauc sa robit si servis sam, alebo si najdi kamosa, ktory ti to za pade rad urobi :wink:
16.10.2006 - 19:20:41
00
... Takze ak nechces platit, nauc sa robit si servis sam, alebo si najdi kamosa, ktory ti to za pade rad urobi :wink:
plny suhlas
16.10.2006 - 21:24:23
00
podla mna max 50Sk.ved je to otazka par sekund.alebo sa to naucit robit doma a mas to zdarma.mozno aj zarobis.


Neviem preco, ale ked je nieco otazka par sekund, tak to ludia do servisu nenosia.
Keby som robil na tom menej ako hodinu, urcite neratam 200,-
Myslis, ze za par sekund 50,- je menej ako za hodinu 200,-???
Vyrataj si, kto je drahsi, ci kamarat, alebo servis.

Najzaujimavejsie je, ze kazdy sa snazi usetrit a pride do servisu, az ked strhne vsetky zavity, alebo nieco dodrbe tak, ze totalne...............

to JAro: Povedz, ked prides nabuduce, ze Ty si ten JAro, co to chce za par sekund za 50,- a spravim ti to za par sekund za 50,- lenze potom reklamacie neprijmam.
Dones to koleso ciste a bez plasta, bez vakla v naboji.......
Lebo 50-ka bude len za to sekundove centrovanie :idea:
16.10.2006 - 21:48:43
00
no chalani, ja konkretne som to myslel tak, ze pokial by som sa to naucil ja sam a poriadne, ze nemusim z tej ceny platit dane a zivit obchod, tak by bolo tych 50sk real ako kamaratovi....
17.10.2006 - 09:16:42
00
prvy krat citam ake palky su za servis.....aspon sa mozem tesit kolko usetrim.a pozdravujem ja?na!.raz mozno pridem.ked si nasporim peniaze
17.10.2006 - 13:43:37
00
podla mna max 50Sk.ved je to otazka par sekund.
Je rozdiel vycentrovanie (ked ani nevyberes koleso z biku a od oka to troska doladis) a vycentrovanie (se vsim vsudy, osma, vajcovitost, ...) ako Ti to urobia v ISAKO.
Ked mam malu osmu alebo, trosku povoleny spic, dva, urobim si to sam doma.
Zlozitejsie pripady rad zverim servisakovi z ISAKO.
Ked to dokazes za par sekund urobit tak ako Ti to urobia v ISAKO a budes za to pytat max. 50 Sk, zaloz si zivnost otvor bike servis a nebudem si davat zlozitejsie pripady centrovat nikde inde len u Teba.
Myslim, ze cele Kosice a siroke okolie budu chodit centrovat k Tebe.

PS. V BB som uz niekedy zaciatkom 90 rokov dal za centrovanie stovku.
18.10.2006 - 08:26:31
00
Podla mna je petkoo poriadny amater, ked si povedal taku somarinu ze na rozdiel od ISAKA ty to v Jumpe spravili na pockanie.
Jump sport je trus, otrasny predavaci a nemaju ziadny biznis, nik k nim nechodi preto ti to spravili na pockanie.
Nabuduce najprv porozmyslaj.
27.10.2006 - 19:29:51
00
Podla mna je petkoo poriadny amater, ked si povedal taku somarinu ze na rozdiel od ISAKA ty to v Jumpe spravili na pockanie.
Jump sport je trus, otrasny predavaci a nemaju ziadny biznis, nik k nim nechodi preto ti to spravili na pockanie.
Nabuduce najprv porozmyslaj.


ta vidim ze nejaky expert si ty na tieto dve firmy,co??..ti v Jump sporte nedali zlavu na: Sadu na lepenie ta hned si ich odpisal??...petkoo vie velmi dobre co pise a toho amatera by som skor napisal na teba.skadial ty mas take informacie ze nemaju biznis??to ako vacsiu blbost som este nepocul.MOzno nemaju zatial tolko ludi jak v Isako ale tvrdit ze nemaju ziadny biznis je troska krute obvinenie.Sak som zvedavy jak bude na tom zachvilu v zime isako??..a s tym rozmyslanim ,to radsej najprv ty porozmyslaj ze co pises a potom chod bajky pisat niekde do skoly......ej ale musel som kua odpisat,nedalo mi to pokoja :D...btw:Nic proti tebe vlado :D
29.10.2006 - 15:30:42
00
Vlado ak podla teba Jumpsport je trus tak kde v Ke zozenies Konu alebo Specialized?Budme radi ze jump je...
29.10.2006 - 16:51:16
00
Podla mna je petkoo poriadny amater, ked si povedal taku somarinu ze na rozdiel od ISAKA ty to v Jumpe spravili na pockanie.
Jump sport je trus, otrasny predavaci a nemaju ziadny biznis, nik k nim nechodi preto ti to spravili na pockanie.
Nabuduce najprv porozmyslaj.


Mily Vlado,,ti niekto plati za tie sproste reci na Jumpsport?
velmi rada by som vedela preco si myslis,ze tento obchod je trus..atd..
Podel sa s nami o to.Ak mas odvahu,mozes aj osobne,prid do predajne a pytaj si mna.
Ak nie,prosim ta nepis taketo žvasty,je to detinske..Gabriela ahoj
02.11.2006 - 11:49:27
00
A maš debakel Vlado :? :twisted: :( :cry:
02.11.2006 - 17:46:36
00
V kosiciach tazko najdete rovnejsich obchodnikov ako su Hosalovci z Isaka, su jedni z mala ktori ti povedia pravdu a tym padom sa s nimi vsetko dobre riesi - takze ked povedia tri dni, tak to znamena ze fakt tri dni a nie ze sa im nechce. Ked nieco nemaju/nevedia/nedokazu tak to aj povedia a netrepu blblosti ako v tom milovanom Jump sporte ponize. Tam su tiez dobry chlapci ale ked nieco nevedia tak s prehladom povedia nejaku koninu. Ked neviem tak radsej mlcim, ved to nieje hanba. Do oboch obchodom chodim rad, ale Isako je top. K tomu centrovaniu - nikto v kosiciach (v servise) to nerobi tak dobre ako janko - koleso je nielen rovne ale aj rovnomerne dotiahnute a daco vydrzi. Centrovanie u kamosa co to nevie dopadne vacsinou dosratym rafom, lebo je nerovnomerne dotiahnuty vyplet. Ak jazdis fr/dh dropujes tak si kup kotuc a pripadnu osmu neries. A pre JAra - neviem ke sa v tebe berie ta bohorovnost ohladne ceny, urcite mas vela pracovnych skusenosti?
05.11.2006 - 19:40:52
00
prisiel som nato ze ISAKO je najlepsi obchod v Kosiciach :shock:
Ceny bikeov isli dole,vidlice za super ceny a enduro plaste Continental 2.1
za 350Sk :shock:
Zajtra idem tie plaste kupit :) :twisted:
30.11.2006 - 19:21:58
00
kupil som.su cool 8)

Prílohy:

P1010020.JPG
P1010020.JPG 355.05 KiB thumb_up0thumb_down

01.12.2006 - 15:58:01
00
keyboard_arrow_up