Pri dobrom hladaku myslis len na to, aby ta smrt uz rychlo prisla a aby to velmi nebolelo :)
01.06.2006 - 14:29:14
00
Ja si už asi 2 roky dávam cca raz za mesiac DEŇ BEZ JEDLA. Večera a potom celý druhý deň nič, ale naplánujem si nejakú fest dlhú túru s riadnym prevýšením.(v zime skialp.) Celý deň len voda-čaj a jedlo až ďalšie raňajky.
.

mozem sa spytat naco je to dobre?ako naprecistenie organizmu alebo???,dik
01.06.2006 - 14:36:25
00
No nemôžem objektívne povedať či je to dobré alebo zdravé alebo čo...
Ja sa tak dobre cítim,resp. si to aspoň nahováram, pretože je to už taký môj
zvyk a rituál. Ale asi to prečistenie a také uvolnenie.
01.06.2006 - 22:51:12
00
http://kevan.org/brain.cgi?CraObs :twisted:
15.11.2006 - 16:52:09
00
To:štulo
Nuž, ako rituál je to celkom v poriadku, organizmus raz za čas prečistiť treba, aj šelmy to tak robia, ale pri športovom výkone je to skôr tak, ako si napísal. Len si to nahováraš. Resp. to voľnejšie tempo je naozaj voľnejšie, bez toho, že by som Ťa chcel uraziť. Myslím, že sacharidová bilancia v takomto prípade dostáva dosť zabrať.

A k strave:
Vždy so sebou beriem niečo ako tyčinka Corny, Nesquick, Snickers a nejakú vysokoenergetickú záležitosť. Väčšinou tyčinky od Power Factory.
Okrem toho fľaša ionťáku a fľaša vody. Ja dosť "lejem", možno to súvisí s vekom, ale je to dobrá prevencia proti kŕčom. Čo sa tej stravy týka, radšej jednu tyčinku donesiem späť domov, ako by mi mala chýbať. Pocit vypálenia mi veľmi nesedí.
Rožky, alebo chleby nosím len vtedy, keď ide o celodennú záležitosť skôr výletného charakteru, hoci vtedy sa to dá kompenzovať aj nejakou reštauráciou.
16.11.2006 - 08:16:16
00
ja si beriem na vyjazdy slaninu, pecen chleba, horcicu a cibulu inokedy zas majonezovy salat s reznom a niekedy ked mam chut tak kaloricku bombu-vyprazany syr s hranolkami a ako dezert puncove rezy. A na pitie nieco lahsie ako je COCA COLA, PEPSI a podobne.
16.11.2006 - 11:59:43
00
ja si beriem na vyjazdy slaninu, pecen chleba, horcicu a cibulu inokedy zas majonezovy salat s reznom a niekedy ked mam chut tak kaloricku bombu-vyprazany syr s hranolkami a ako dezert puncove rezy. A na pitie nieco lahsie ako je COCA COLA, PEPSI a podobne.

:twisted: :lol: uz dlho som sa tak nezasmial ... hlavne pri tom, ze na pitie nieco lahsie ako je COCA COLA :twisted: :lol: :lol: ... len dufam, ze si to pisal tak, ako som to pochopil :oops:
16.11.2006 - 16:11:59
00
Na kratsie do 40 km beriem rumove sojove rezy s hrozienkami :lol: ,neviem preco ale chuti mi to. Obcas aj spekacky ked vybehnem niekam opekat s kamosmi(Lajoska ,Jahodna).Toho roku som bol sice len 2x na biku opekat ,nuz ale neviem cim to je asi mojou sikovnostou mi vzdy polka spekacky spadne do ohna :evil: . Bezne na celodenne nosim nejake rozky a tak ,nic zvlastne
16.11.2006 - 17:53:12
00
xixao: to musíš grcať aj keď ideš z kopca...
17.11.2006 - 21:19:45
00
ja si beriem na vyjazdy slaninu, pecen chleba, horcicu a cibulu inokedy zas majonezovy salat s reznom a niekedy ked mam chut tak kaloricku bombu-vyprazany syr s hranolkami a ako dezert puncove rezy. A na pitie nieco lahsie ako je COCA COLA, PEPSI a podobne.

tak to je fakt sila, vsak Coca-cola a PEPSI je uz pekny humus aj takto na pitie, nie na vykony ako su na biku, a kaloricke bomby si treba odpustit.
najlepsie horalky rpi kratsich turach, nejaky ten rozok oblozeny alebo tlaceny kolac s TESCA za 29,90 Sk na dlhsie a samozrejme iontak, bez toho to nejde.....
17.11.2006 - 23:47:11
00
no ono tu kolu pije dost ludi, ono to je dost cukru :)
18.11.2006 - 09:40:38
00
no ono tu kolu pije dost ludi, ono to je dost cukru :)


aj pepsi asi pije dost ludi, lenze asi ani nevedia co piju, no sladka je totalne vela, tolko cukru som po kope este ani nevidel, ale raz som cital nejaku chemicku analyzu, v PEPSI je to H3PO4 cize kyseliny fosforecnej, ze pekne nas zerie z vnutra, a kyselina fosforecna je dobra akurat tak na odstranovanie vodneho kamena z rychlovarnej kanvice :lol:
18.11.2006 - 15:25:02
00
Kofola 4ever :lol:
18.11.2006 - 16:52:09
00
Kofola 4ever :lol:

Absolutny suhlas, nepoznam nic nelpsie na zaver tury ako posedenie pri kofole 8) ... snad len posedenie pri piwku, ale ja davam vacsinou prednost kofole :twisted:
19.11.2006 - 15:44:50
00
Kofola 4ever :lol:

Absolutny suhlas, nepoznam nic nelpsie na zaver tury ako posedenie pri kofole 8) ... snad len posedenie pri piwku, ale ja davam vacsinou prednost kofole :twisted:


Tak na koniec je to najlepsie.... ale pocas vykonu, neviem neviem...
19.11.2006 - 15:46:30
00
keyboard_arrow_up