Kráľovský MTB maratón

21.08.2010
12. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Granč-Petrovce (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (22)
coyotedragoon17drotarhajtmanJaniakjaro180jfabkirilakkomajodirgaManiacmaparmartin81martinko76mato687pepo1796petreRaBarichardlestevolcthomashko2tritol
Ak porovnavame s minulym rokom tak organizacne to bolo pre nas velke sklamanie.
Prideme aj rok Slubica je proste super.


Naposledy upravil JS+MS dňa 22.08.2010 - 18:26:37, celkovo upravené 1 krát.

22.08.2010 - 15:15:53
00
mne sa pacilo vsetko , vyhlady neskutocne. sipiek tolko az pri pomysleni odstranovania mrazi. najviac mi chybalo ze so nikde na trati nevidel sanitku alebo zdravotakov. a miest na "drzku" bolo pozehnane aj ked znacenim sme boli vzdy upozorneny na spomalenie.
22.08.2010 - 16:32:44
00
Mohol si zaostrit toho bajkera za tou paskou Merida :)

:D :D :D Asi ti pojem "hlbka ostrosti" nic nehovori, tak pre info, to bol zamer tak odfotit a zaostrit bikera uz nemoze.

Zucastnil som sa na vsetkych troch rocnikoch a hodnotim tento posledny po organizacnej stranke ako najslabsi. Robit prezentaciu s jednym NB je asi malo. Isiel som dlhu a na jednom mieste som zabludil. Bolo to pred tym super "krkolomnym" singlom ci siel okolo partie co tam opekala ci varila gulas. A nebol som sam, co zabludil. Nastastie po cca 500 m uz isla oproti skupinka asi piatich bikerov. Odbocka medzi stromi na singel bola oznacena len dvoma faborkami na strome. Ze je to odbocka nebolo zjavne. Vyhlasenie bolo tiez "cudne", pozabudlo sa napr. na moju kategoriu "seniori 100km", ktoru vyhlasili az po tombole. Slabsie obcerstovacky uz boli spomenute. Trati nemam co vytknut, tak ako po minule roky pekna, tazka. Tyzden po KREJZY Horalovi mi dala zabrat.
22.08.2010 - 17:24:46
00
A fotky budu nejake?
Dik
22.08.2010 - 18:34:13
00
Po vcerajsej 50-ke asi tolko...
Organizacia- pre mna v poriadku.Vrtulnik 8) .Prezentacia, sprcha, jedlo bez nejakeho dlheho cakania, znacenie bez problemov, na obcerstvovacke mi vlastne staci pitie a banany.Chlapi na tej pod Slubicou boli ochotni asi ako nikde...
Trat-skoda hradu, ale bola to taka vsehochut...asfalt, luky, blato, les, hnoj...tie skaly pred 20 km boli ako by clovek isiel po lepidle :), najkrajsie klasicky pod Slubicou.
Zazemie sa mi viac pacilo vlani a ak je pravda, ze Spis Podhradie odmietlo pretek, hanba mu.
Este snad k tomu motorkarovi, starterovi...debil :envy: ,no,...motorkarom by sa malo vzdy vysvetlit,ze tam nie su k tomu, aby sa predvadzali a pretekali, ale aby pomahali...
No a po cca 15 pretekoch, konecne nieco v tombole, flasa vodky, tak draha, ze sa ju bojim otvorit :D
Tesim sa o rok.
22.08.2010 - 20:02:58
00
:D :D :D Asi ti pojem "hlbka ostrosti" nic nehovori, tak pre info, to bol zamer tak odfotit a zaostrit bikera uz nemoze.


Ja viem ze to bol zamer lakko ;)
22.08.2010 - 21:12:25
00
Robit prezentaciu s jednym NB je asi malo....


Bol ste sa prezentovat medzi prvymi ked to tvrdite, ale asi ste si nezratal pocet pripravenych NB na prezentaciu...
Nakolko my externe zabezpecujeme prezentaciu a urcite nas vacsina pretekarov pozna z vacsiny pretekov, ranne zdrzanie pri prezentacii prosim nedavajte za vinu organizatorom preteku. Myslim si, ze prezentaciu na pretekoch zabezpecujememe na velmi vysokej urovni bez dlheho cakania. Zial nestava sa to, ale aj technika niekedy zlyha a stalo sa ... Nakolko sa mi nepodarilo ani po rannom umornom vyse hodinovom hladani chyby preco nekomunikuje siet a server som sa rozhodol pri zvysujucom sa pocte prichadzajucich pretekarov preklopit vsetky data a spustit server na zaloznom systeme na druhom NB a nasledne pocas prezentovania na jednom NB nasledne zaskolit ludi na obsluhu programu a postupne prestavit a pospustat dalsie NB a prezentacne stanovistia. Kto sa v tom trocha vyzna vie asi o co ide... Preto aj pre organizatorov odporucam ze je lepsie robit prezentaciu uz vecer pred pretekom aj ked pride minimum ludi, aby sa vsetko doladilo a zaskolila obsluha, nastavila siet pre bezproblemovu prezentaciu v den preteku. Napriek rannym problemom si myslim, ze ste iba o malo dlhsie stali v rade ako zvycajne a stihli sa vsetky casy startov... 8) Prajem vsetkym vela sportovych uspechov. F. http://www.cyklo.sao-tatry.sk
22.08.2010 - 21:17:09
00
len jednu malu drobnosť:
asi by bolo dobré šipky striekať jednou farbou a X-ká inou
teda aspon mne by to URČITE pomohlo
zaregistroval som niečo "zelené" pod kolesom a mazal som ďalej, naštastie asi len 250 metrov
keby to X bolo napr. červené, určite by som sa nebol stratil
ale beriem to tak: CHYBA JAZDCA ;)
22.08.2010 - 22:08:32
00
.... tombole, flasa vodky, tak draha, ze sa ju bojim otvorit -

Flasa vodky?Na mtb preteku... :envy: este tak karton cigariet.A ked spievali Mloci,ze po" rannej davke koksu"...to som chcel vyrazit k podiu a nieco povedat.
22.08.2010 - 22:13:52
00
Nejake fotky som dal na:
http://picasaweb.google.cz/oveckaberta/KralovskyMaraton2010#
22.08.2010 - 22:14:32
00
.... tombole, flasa vodky, tak draha, ze sa ju bojim otvorit -

Flasa vodky?Na mtb preteku... :envy: este tak karton cigariet.A ked spievali Mloci,ze po" rannej davke koksu"...to som chcel vyrazit k podiu a nieco povedat.

Je pravda, ze je to zvlastne, ked vyrobca chlastu takto podporuje sport :o .Ale potesila :)
A inak na Mlokov som zabudol..."to nie je moja sialka kavy" |(
22.08.2010 - 23:42:45
00
Flasa vodky?Na mtb preteku... :envy: este tak karton cigariet.A ked spievali Mloci,ze po" rannej davke koksu"...to som chcel vyrazit k podiu a nieco povedat.[/quote]
Je pravda, ze je to zvlastne, ked vyrobca chlastu takto podporuje sport :o .Ale potesila :)
A inak na Mlokov som zabudol..."to nie je moja sialka kavy" |([/quote]


A co ma byt ze flasha vodky - xces povedat ze sa ti nezide? - chlapci, chlapci dajaky ste pripeceni ^_^
23.08.2010 - 10:19:12
00
a ty si čo popapal, že ti tak išlo :P :y:
23.08.2010 - 10:25:00
00
Ked uz ludia frflu na vyhru a aj na text co spieva kapela, tak nastava cas na zamyslenie. Asi treba ale s kritikou a zamyslanim sa zacat v takom pripade od seba a nie od organizatora. Ja som zazil aj maratony, kde bola tombola hotova po rozdani cca 5-7 cien. Kazda cena sa pocita - ked nevyuzije vyherca, moze darovat niekomu, koho to potesi. Ale asi kazdy na to pozerame inak. Ja hlavne ocenujem, ze sa organizator snazi zabezpecit co najviac cien a to nie je jednoduche. A aj ked tvrde nepijem, tak by vyhra niekoho potesila - vedel by som hned, komu taku flasu darovat.
23.08.2010 - 10:26:02
00
Súhlasim s Jezusom.
A nemyslím si , že je veľa tombôl kde môžete vyhrať let Helikoptérou. A ešte jedno: Ja som vyhral Starších žiakov BKR , pričom som nič neplatil a vyhral som super ceny (rukavice, USB 2GB, Obed + nápoj, Voľný vstup do Spider Parku Kotlina, toto ma u mňa veľké +. :)
23.08.2010 - 10:32:25
00
keyboard_arrow_up