A tie štekajúce škrečky oblečené v ponožke nie sú psy. :rofl:

Na toto mám rovnaký názor :)
26.09.2010 - 11:55:38
00
hnev proti psom a psickarom chapem. bohuzial ludia su prave ti, ktori by si zasluzili po papuli, pretoze inak to vo vela pripadoch neide riesit. ides s dietatom a 2 psi pobehuju volne, pan sa uskrna. upozornis ho, aby psov "zvladal" a on ta zacne osocovat a davat psa na roven dietata. altruisti a empatici nech mi prosim poradia co s takouto sprostou osobou. dalsi pripad - ide panicka so psom, ten sa v prostriedku chodnika vylozi, panicka vytiahne papier, myslim si, hm uvedomela. ona utrie rit psovi a hodi papier do travy. po tom chodniku chodieva manzelka so synom kazdy den na prechadzku. hovien popri chodniku neurekom, syncek nemoze z chodnika na travu a uz aj chodniky zasrate. chyba je vo mne, ked som nasraty na psickarov? ja mam byt tolerantny, ked pes nabieha na dieta a mam sledovat mimiku a srst psa, ci sa ide zabavat s mojim dietatom? a vymlete psickarske mozgy to robia opakovane a po slusnom upozorneni sa im z huby zacnu valit nezmysly. nepausalizujem, davam im stale znova sancu, ale donekonecna to neide. cest vynimkam - vidam psickarov, ktori dbaju o to, aby okolie ich pes neobtazoval (z pohladu okolia) a zbieraju vykaly, takych ludi si vazim. skoda ze zdaleka neprevazuju...


Naposledy upravil ... dňa 27.07.2014 - 21:52:59, celkovo upravené 1 krát.

26.09.2010 - 21:13:12
00
mal si tej panicke povedat, ci aj v byte si serie uprostred chodby
26.09.2010 - 21:31:39
00
nj.. hovno nehovno asi by som sa premohol a hodil to po nej :)
26.09.2010 - 22:34:15
00
keyboard_arrow_up