Ahoj ma niekto skusenosti s timito tachacmi chcel by som vediet ktory je lepsi a kvalitnejsi dik ;) u tej sigmi tu niekto nieco pisal ze tam je problem s kalibraciou vysky tak ci to napr nema aj to vdo :-)
18.02.2011 - 10:55:34
00
tak to, ktory je lacnejsi si snad vies najst aj sam nie? a Z-kova od VDO rada je siroky pojem. su totiz 4 verzie Z1-3 + Z3link - kazda ponuka nieco ine. musis preto specifikovat co chces.
osobne mam Z3 a spokojnost.
18.02.2011 - 11:20:46
00
Pripájam sa ku otázke. Mám v hľadáčiku rovnaký model, tak by ma zaujímala spoľahlivosť a presnosť. :geek:

http://www.koloshop.cz/sk/tachometry-176/sigma-sport-bc-2209-targa-computer/
18.02.2011 - 11:23:47
00
staci mi Z1 ale jesne ceny a fukcie viem ktore ma co a ake len mi ide o spolahlivost a presnost tak lebo napr mam taky lacny tachac a trva mu naky cas pokial vobec zacne ukazovat rychlost a jak uz tu niekto pisal ze ta sigma ma nake problemy s kalibraciu tak tieto veci ma zaujmaju ked to niekto ma tak vie ze co ma ake muchy budem sa potom moct lepsie rozhodnut pre jeden s tychto dvoch a najme to VDO je o hodne drahsie tak ci je aj o tolko kvalitnejsie ;-)

a este teda otazka nikde sa neviem dopatrat obsahu balenia tej Z1 a ako to je tam riesene dava sa to dole s toh naramku a je ktomu potom este nieco co sa dava na rajdy kde sa to uchytava a je v baleni aj senzor na meranie rychlosti lebo vsade pisu ze na kadenciu si tzreba dokupit tak zi ci netreba aj na rychlost :-)
18.02.2011 - 11:31:39
00
keyboard_arrow_up